OTOPARK'a ne oluyor?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

jedi

Asfalt Kurutucu
13 Eyl 2016
44
83
685
42
Kocaeli
şimdi benim de dikkatimi bir şey çekti. otopark'ı uzun süredir takip ediyorum. işte buraya kimileri geldi, kimileri ayrıldı. neden ayrıldılar diye soran takipçilere profesyonelleşiyoruz ya da kurumsal bir kimliğe bürünüyoruz ama merak etmeyin amatör ruhumuzdan bir şey eksiltmeyiz, araçları tarafsız görüşle test ederiz denildi. şimdi çoğu kişinin de farkettiği üzere içerik eksikliği var. kurumsallık diyorsanız şu anki durum ne kurumsal, ne de profesyonel. kimisi sınavlarından bahsetmiş mesela. bu bahane değil. biz ne kadar kurumsalız desek de aslında amatör ruhumuzu koruyor, öyle devam ediyoruz diyorsanız da o güzel insanlarla yolarınızı ayırmasaydınız keşke diye içimden geçirmiyor değilim. tamam sıkıntılar olabilir. bu bir süreçtir. ama bu süreci atlatmak, rakiplerinize karşı avantaj sağlamak ve bu ortamda ayakta kalmak istiyorsanız bahaneler üreterek bunu yapamazsınız. otopark.com'un ana teması test üzerinedir(gördüğüm kadarıyla). testler de gelmiyor ya da gecikiyorsa bu işi sizin yerinize yapan kazanır. bir siteyi, oluşumu ya da medya organını az sayıda olan fanatikleri kurtarmaz inanın. onu kurtaracak olan ya da ayakta tutacak olan kendi yanınıza çektiğiniz izleyicileri, takipçileridir. bunları zaten and @and bey ve yakın arkadaşları elbette biliyorlardır onlar için söylemiyorum ama sevdiğim bu kanalın daha aktif olmasını canı gönülden istiyorum :)

1 Ocak 2017
2,657
9,779
5,270
38:22:37:12
Marka
Bugatti
şimdi benim de dikkatimi bir şey çekti. otopark'ı uzun süredir takip ediyorum. işte buraya kimileri geldi, kimileri ayrıldı. neden ayrıldılar diye soran takipçilere profesyonelleşiyoruz ya da kurumsal bir kimliğe bürünüyoruz ama merak etmeyin amatör ruhumuzdan bir şey eksiltmeyiz, araçları tarafsız görüşle test ederiz denildi. şimdi çoğu kişinin de farkettiği üzere içerik eksikliği var. kurumsallık diyorsanız şu anki durum ne kurumsal, ne de profesyonel. kimisi sınavlarından bahsetmiş mesela. bu bahane değil. biz ne kadar kurumsalız desek de aslında amatör ruhumuzu koruyor, öyle devam ediyoruz diyorsanız da o güzel insanlarla yolarınızı ayırmasaydınız keşke diye içimden geçirmiyor değilim. tamam sıkıntılar olabilir. bu bir süreçtir. ama bu süreci atlatmak, rakiplerinize karşı avantaj sağlamak ve bu ortamda ayakta kalmak istiyorsanız bahaneler üreterek bunu yapamazsınız. otopark.com'un ana teması test üzerinedir(gördüğüm kadarıyla). testler de gelmiyor ya da gecikiyorsa bu işi sizin yerinize yapan kazanır. bir siteyi, oluşumu ya da medya organını az sayıda olan fanatikleri kurtarmaz inanın. onu kurtaracak olan ya da ayakta tutacak olan kendi yanınıza çektiğiniz izleyicileri, takipçileridir. bunları zaten and @and bey ve yakın arkadaşları elbette biliyorlardır onlar için söylemiyorum ama sevdiğim bu kanalın daha aktif olmasını canı gönülden istiyorum :)
ateşi görünce canım döner çekti sıcak sıcak :D

At

Takipçi
Beta Programı
29 Eki 2016
6,487
16,238
5,020
Antalya
Marka
Aston Martin
Bence Otopark gece teste çıksın yine, güneşlik kalitesinden tutun aracın fren dozajına kadar test ettiği zamanlar gibi.

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,665
1
64,581
6,820
35
Denizli
Marka
Mercedes
Otoparkı otopark yapan hiç kimseye yaranma derdi olmadan kendi yorumları ve samimiyetleriyle testleri gerçekleştiriyor olmaları. O öyle olsun bu böyle olsun şunu burdan yapalımlarla değil. Bi hafta test gelmedi kıyametler koptu. Sabahtan akşama kadar 5 tane vlog çeken kadın kişisi youtuberları izleyip otopark nası haftada 3 video çekemiyo yeaaa diyenlere kürekle vurasım geliyor.

jedi

Asfalt Kurutucu
13 Eyl 2016
44
83
685
42
Kocaeli
Otoparkı otopark yapan hiç kimseye yaranma derdi olmadan kendi yorumları ve samimiyetleriyle testleri gerçekleştiriyor olmaları. O öyle olsun bu böyle olsun şunu burdan yapalımlarla değil. Bi hafta test gelmedi kıyametler koptu. Sabahtan akşama kadar 5 tane vlog çeken kadın kişisi youtuberları izleyip otopark nası haftada 3 video çekemiyo yeaaa diyenlere kürekle vurasım geliyor.

valla ben kopan bir kıyamet göremiyorum. çoğu kişinin şikayet ettiği içerik azlığı.

alfhonso

Hakan BIÇAK
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,665
1
64,581
6,820
35
Denizli
Marka
Mercedes
2012 den beri OTOPARK'ı takip ediyorum, 2015'den beride OTOPARK'da çalışıyorum.

Takip ettiğim günden beri bir kerede felaket senaryosu yazılmasın arkadaş. Kim geldiyse, kim gittiyse durmadan batacağımız, çökeceğimiz söylendi durdu.

Haberlerin az girilmesi, içeriklerin ne bileyim az gelmesi (ki beni kapsayan bir konu değildir) elbette yönetimin bilgisi altında. Haberler yakında çok daha güzel bir akış ve dikişe tutturulacak, nitekim içeriklerde çok daha güzel biçimde gelmeye devam edecek.

Bu ülkede pes etmeyen tek girişim, OTOPARK olacak :)

Ne güzel yazmış

alfhonso

Hakan BIÇAK
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,665
1
64,581
6,820
35
Denizli
Marka
Mercedes
Bazıları da trollüğüne açıyor gibime geliyor geçenki otopark-motopark başlığı gibi berkin gördü cevap vermeye tenezzül etmeden çöpe attı başlığı.

yok o konu epey farklıydı, Yanlış anlaşılmalarla vs biraz büyüdü. konu basit olduğundan değil çöpe gitmesi, Berkin o konuda insaflı davranıyor kolay kolay silip atmıyor

HakanUtku55

Asfalt Kurutucu
9 Eyl 2016
29
40
595
(forum kurallarına aykırı olduğu için mesaj kaldırılmıştır)

Son düzenleme:

Goktug

Profesör
Destekçi
9 Eyl 2016
512
562
1,770
25
Ya beyler şimdi video neden çekemiyorlar diyenlere lafım olacak. Bu adamlar arabaları almak, uygun ortam (yol hava şartları vsvs) hazırlamak,Sonra arabayı test etmek siz sanıyormusunuz ki öyle he arabayı aldık hadi binelim yorumlayalım 40 dk da video bitsin 2 saate editleme 2.30 saate bir video bumu olsun yani . Adamlar arabayı aldıktan sonra rahat 1-2 günü arabanın içinde geçiyor Motor şanzuman konfor iç mekan diş görünüm vsvs. Kolay değil yani. bir video çekmek için en az 2-3 günü gidiyor adamların ki her zaman araçta bulamıyorlar. Haftada en fazla 3 video gelir oda 2 günde 1 araç halledebilirseler. ki bunun yapmaları halinde bu adamların ailesi işleri vsvs yokmu yani. Haftada 2 video ile bu iş düzene oturturmalı oda araç bulabildiklerini var sayarsak.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım