Para VAR huzur YOK!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ali_tremonti

Panpa
8 Eyl 2016
1,610
1,940
2,570
26
Panpa annen gil seni korumak icin boyle davraniyor olabilirlermi ? Patlamandan korkuyor olabilirlermi. Benimkiler oyle mesela babam soyle bi cumle kurmustu "senin söförlugune guvenim tam ama trafikte bir suru dana var" mesela banada aeaba almicaz demiyorlar almisken hem iyi hemde guvenli bi araba almak istiyorlar ama sanirim suan icin butceleri elvermiyor . Acaba annende boyle dusunuyor ve suan boyle bi durumda olabilirmi nebiliyim hani birazdaha bekleyip senin icin daha iyisini dusunuyor olabilor

Zahid

Elit Apaçi
11 Eyl 2016
56
33
970
Marka
Peugeot
ali_tremonti Valla hiç bilemiyorum ne düşündüğünü haklı olabilirsin. Fakat 13 yaşından beri arabalarla yatıp arabalarla kalkan, hayal kuran ve bunu ilk kez zevk için değil de ihtiyaç için almak isteyen biri olarak beklemek inan hiç kolay değil :D

Onay Kalkan

Profesör
8 Eyl 2016
415
749
1,695
29
Sakarya
Marka
Hyundai
Arabaya olan ihtiyacınızı sakin bir dille anlatın. Tartışmalara falan girerseniz arabayı almaya karar verseler bile içinizde bir huzursuzluk, tatminsizlik olur. Onların yanında araba sürün, güvenlerini kazanın, dikkatli kullanacağınıza ikna edin.

ali_tremonti

Panpa
8 Eyl 2016
1,610
1,940
2,570
26
ali_tremonti Valla hiç bilemiyorum ne düşündüğünü haklı olabilirsin. Fakat 13 yaşından beri arabalarla yatıp arabalarla kalkan, hayal kuran ve bunu ilk kez zevk için değil de ihtiyaç için almak isteyen biri olarak beklemek inan hiç kolay değil :D
Abartisiz ben kendimi bildim bileli arabalarla yatip kalkiyorum ara surmeyi teorik olarak 7 yasimda ogrenmistim 10 yasinda turbonun calisma prensibini ogrenmistim benzin ve dizel farkini sayabiliyordum babamla annemde bu tutkum yuzunden gecen sene ortak bi karar alip beni sanayi ye verdiler :) tepkim nemi oldu: koşarak gittim :D bu senede iste ehliyeti aldim arabada alinacakti ama dedigim gibi galiba annemin is sebebiyle kkb si dusmus oyle olunca bende zorlamiyorum

rb26dett

Elit Apaçi
22 Eyl 2016
50
23
970
Abartisiz ben kendimi bildim bileli arabalarla yatip kalkiyorum ara surmeyi teorik olarak 7 yasimda ogrenmistim 10 yasinda turbonun calisma prensibini ogrenmistim benzin ve dizel farkini sayabiliyordum babamla annemde bu tutkum yuzunden gecen sene ortak bi karar alip beni sanayi ye verdiler :) tepkim nemi oldu: koşarak gittim :D bu senede iste ehliyeti aldim arabada alinacakti ama dedigim gibi galiba annemin is sebebiyle kkb si dusmus oyle olunca bende zorlamiyorum
Vallaha 7 yasinda ailecek gecirdimiz kaza sonrasinda arabalarla aramda bir bag kuruldu 9 yasinda ilk kez otomatik vites broadway ile soforlugu ogrendim suan 26 yasindayim 7 yildir hergun arabanin ustundeyim is sebebiyle ben bile araba aldirmiyorken (sahsen 88 model arabaya binmeme razi degiller daha iyisini alalim diyorlar) biraz rahat birakin aileniz o karari versin

Son düzenleme:

kerpetenemir

Emir Kerpeten
Panpa
9 Eyl 2016
1,332
2,965
3,770
27
İstanbul
Marka
Opel
4 yıllık lisede çalıştım paramı biriktirdim gittim sanayide arabamı topladım paşalar gibi biniyorum , annem tabikide karşı çıktı daha güvenli bir araba alalım daha yeni bir araba alalım diye ama kendi çabamı görünce serbest bıraktılar , hiçte zorlamadım bu kadar param bu arabayı alabiliyorum ve alıcam dedim

MertEren

Panpa
8 Eyl 2016
1,216
2,194
3,770
26
İstanbul
Ailemin bana sözü vardı. Golf 6 alacaktık. Sonra 2007 model Symbol aldılar kenara attılar. Ehliyet alınca bunu satarız Golf alırız binersin dediler. Bende kenarda boş durmasın diye ehliyetsiz geziyordum. Sonra sattılar ve hemen araba almayacaklarını söylediler. Söz vermiştiniz dedim geçiştirdiler yapacak bir şey var mı? Yok. Arada onların arabalarını alıyorum. Genelde otobüslerde sürünüyorum. Başa gelen çekilirmiş. Takma kafana alırlar illaki bir gün.

Mertcan

Profesör
8 Eyl 2016
1,731
892
1,920
İstanbul
Marka
Volkswagen
Ailemin bana sözü vardı. Golf 6 alacaktık. Sonra 2007 model Symbol aldılar kenara attılar. Ehliyet alınca bunu satarız Golf alırız binersin dediler. Bende kenarda boş durmasın diye ehliyetsiz geziyordum. Sonra sattılar ve hemen araba almayacaklarını söylediler. Söz vermiştiniz dedim geçiştirdiler yapacak bir şey var mı? Yok. Arada onların arabalarını alıyorum. Genelde otobüslerde sürünüyorum. Başa gelen çekilirmiş. Takma kafana alırlar illaki bir gün.
Passsat'ı yürüt :D

mcanerg

Panpa
14 Eyl 2016
1,710
3,402
3,720
Marka
BMW
müdür haftasonları evine gitme sorarlarsa yol eziyet dersin, o zaman ikna olurlar

Sammstein

Profesör
1 Eki 2016
50
88
1,060
Ankara
Fazla sıkboğaz etmeden ama istikrarlı bi şekilde isteğini dile getirip (kırmayacak şekilde) bi süre uğraşıp amacına ulaşabilirsin diye umuyorum. Ben öyle yapmıştım zamanında :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım