KAPALI Passat mı SuperB mi?

Passat 1.6 TDI VS SuperB 1.6 TDI

• Passat

• SuperB

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sametatsoy

Asfalt Kurutucu
Beğeni puanı
2
Marka algısı denen bir şey var. Birde 2.el durumuda var.
şimdi skoda da çok güzel bir marka üstelik vw 91 yılında skodayı satın aldı aynı şey kullanılan malzemeler gayet kaliteli insanlar sadece markaya değil fiyat-performans a da bakmalı

kaan898

Asfalt Kurutucu
Beğeni puanı
6
ben bir skoda severim ... ayrıca superb bence passattan daha fazla dikkat çeken bir araç konumunda yeni kasasıyla şu an için...

Porsche

GALERİCİ
Beğeni puanı
23,287
Marka
Zirai Traktör
Business grı rengi ile evet daha dikkat çekici. Bordo ve koyu mavi rengide baya sağlam duruyor.

mehmethakantarhan

Profesör
Beğeni puanı
1,139
Passat tercih ederdim.bizim ulkemizde 2.el degeri cok önemli.skoda evet bircok konuda guzel ozelliklere sahip ama markalarin da bir hiyerarsisi var.nasil ki bmw mercedes audi ile vw,ford farkli .seat ,skoda,tarzi araclarda farkli bir klasmanda.audi>vw>skoda,seat. :)

Orcun

Asfalt Kurutucu
Beğeni puanı
0
Temiz 2.el bir skoda alırdım bu sayede satarken fiyat düşmesinde daha az etkilenirdim.

Jant

Asfalt Kurutucu
Beğeni puanı
1
passat high kullanicisiyim kesinlikle passat , ayda yilda 1 basina gelir o korktugun olay passat seni birakmaz ama superb birakir

Bedirhan

Reis
Yönetici
Moderatör
Destekçi
Beğeni puanı
20,607
İkinciel kaygısı denmiş hep ama benim düşüncem önümüzdeki 5 yıl içerisinde emin olun SuperB de değerlenecek ve 5 yıl kullandıktan sonra Passat gibi satılacağı fikrindeyim.
Fiyat, donanım ve özellikle iç mekan-bagaj dersek ben direk Skoda derim, ön yargıları vardı benimde Skoda'ya karşı ancak gerçekten binince insan düşünüyor bu araç neden daha ucuz.

GARAJ TV

Panpa
Beğeni puanı
8,796
Şimdi girerdim 1.6 cdti cosmo donanım insignia diye ama maalesef önerilere kapalısınız :)

Mustafak

Panpa
Beğeni puanı
4,596
Marka
Toyota
İkiside benzer araçlar passatın orta konsolu biraz daha iyi duruyor superbinki fabia octavia ile nerdeyse aynı. Superbin arka yaşam alanı o sınıfta benzersiz marka algısı olarak vw ne kadar üstün olsada aradaki fiyat farkı o algıyı kırmaya yeter. Superbi passata göre ucuz alırsınız satarkende daha ucuza rahatça satarsınız artık skodada talep edilen bir marka

tarikgkl

Asfalt Kurutucu
Beğeni puanı
4
İkiside aynı markanın olduğu için, Skoda hiç bir zaman Volkswagen'i geçemeyecek.

Bunlar tamamen pazarı elde tutmak ve her kullanıcıya hitap eden arabalar üretmek için yapılan hareketlerdir. Passat'ın siz anlamasanızda kabul etmek istemesenizde fark etmesenizde üstün kısımları parasını hak ettiği kısımlar vardır.

Neydi Volkswagen'in anlamı. "Halkın arabası".

Uzun vadede kullanacağın için Passat'ı tavsiye ediyorum. Sonuçta 5 yıl sonra elinde garantisi bitmiş bir araba kalıcak. İsim her zaman öne çıkarır.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...