PS4 araba oyunu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mcanerg

Panpa
14 Eyl 2016
1,710
3,402
3,720
Marka
BMW
PS4 için hangi araba oyunlarını tavsiye edersiniz, neden?

harunkoselioglu

Harun Köselioğlu
Asfalt Kurutucu
23 Eki 2016
7
53
635
31
İstanbul
Marka
Mercedes
Ben ps4 için Assetto Corsa'yı almayı düşünüyorum fakat gamepad'le ne derece zevk verir, emin olamadığımdan almadım henüz. Konuyu takipteyim.

sinanbahce

Asfalt Kurutucu
17 Eyl 2016
33
21
595
Driveclub cok gercekci degil fakat keyifli. Jdm ve modifiye seviyosaniz da kesinlikle Need for Speed. Project Carstan da uzak durun . Arabayi kontrol etmek cok zor ve cok az araba var.

mcanerg

Panpa
14 Eyl 2016
1,710
3,402
3,720
Marka
BMW
Driveclub cok gercekci degil fakat keyifli. Jdm ve modifiye seviyosaniz da kesinlikle Need for Speed. Project Carstan da uzak durun . Arabayi kontrol etmek cok zor ve cok az araba var.
Yıllar önce üniversitede öğrenciyken PS1 imiz vardı o zamanlar Gran tourismo oynardık, çok severdim, biraz simülasyon gibiydi sanki ama ps4 için yıl sonunda çıkacakmış duyduğum kadarı ile

OnurOkullu

Profesör
4 Eki 2016
153
364
1,585
İstanbul
Marka
BMW
DriveClub önerilir hatta şu anda elle tutulabilir tek o var diyebilirim.Onun yanında Need For Speed arcade olsada gayet araç özelleştirme seçeneği sunuyor.Ve ps yarış oyunlarının efsanesi Gran Turismo 7 ise yakında geliyor :D

mcanerg

Panpa
14 Eyl 2016
1,710
3,402
3,720
Marka
BMW
DriveClub önerilir hatta şu anda elle tutulabilir tek o var diyebilirim.Onun yanında Need For Speed arcade olsada gayet araç özelleştirme seçeneği sunuyor.Ve ps yarış oyunlarının efsanesi Gran Turismo 7 ise yakında geliyor :D
o zaman oyalanmak için GT7 çıkana kadar driveclub alayım fiyatı da uygun

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Driveclub kesinlikle önermiyorum. Tavsiyem GT7'yi beklemeniz yönünde olacaktır.

alptamer

Profesör
26 Eki 2016
995
1,903
2,270
İstanbul
Marka
BMW
Eğer araba kullanıyor gibi hissetmek istiyorsan Project Cars'ı öneririm, ben çok keyif alıyorum. Ayrıca sonradan paketler indirerek başka arabalar da açabiliyorsun. Ama OYUN istiyorsan, Project Cars'tan uzak dur. The Crew tavsiye ederim...

mcanerg

Panpa
14 Eyl 2016
1,710
3,402
3,720
Marka
BMW
Eğer araba kullanıyor gibi hissetmek istiyorsan Project Cars'ı öneririm, ben çok keyif alıyorum. Ayrıca sonradan paketler indirerek başka arabalar da açabiliyorsun. Ama OYUN istiyorsan, Project Cars'tan uzak dur. The Crew tavsiye ederim...
NFS nasıl hocam

alptamer

Profesör
26 Eki 2016
995
1,903
2,270
İstanbul
Marka
BMW
Ben NFS'leri gerçekten çok severdim. Undercover'lar, Underground'lar, Most Wanted'lar... Rivals 'tan sonra maalesef NFS pek keyif vermemeyi başladı benim için. Oyunun mekanikleri (sürerken aldığım zevk vs.) NFS'te maalesef iyi değil. Modifiyeye meraklıysanız bu açıdan piyasadaki en iyi oyun NFS olabilir. Fakat onun dışında pek zevk alınacak bir oyun değil. Bir de hep karanlık :( Şahsen ben yaptığım arabaya gün ışığında bakıp ''Güzel oldu be'' demeyi seviyordum :( Dilim döndüğünce kendi fikirlerimi anlatmaya çalıştım. Umarım yardımcı olmuşumdur.

aaygen

Profesör
Beta Programı
7 Eyl 2016
332
758
1,895
İstanbul
Marka
Ford
God of War 3 alsam mı yenisi çıkacak mı
istanbuldaysanız uygun fiyata god of war 3 verebilirim, yenisi de çıkacak ama ne zaman emin değilim
Dirt Rally alabilirsiniz, keyifli oyun. Beklerseniz Dirt 4 de Haziranda çıkacak. Driveclub'a boşuna para harcamayın derim, çok çabuk sıkıyor. Assetto Corsa da muhtemelen direksiyonsuz keyif vermez.
Need For Speed gamepadle oynanabilirlik ve kişiselleştirme açısından gayet güzel,eğlenceli de bir oyun. Yarış ve araba çeşitliliğiyle de bir süre götürüyor ama o da eninde sonunda monotona bağlıyor. En iyisi oyunları store'dan değil disk olarak alıp, beğenmezseniz veya sıkılırsanız takas yapmak.

selimcicekyurt

Selim
Profesör
10 Eyl 2016
766
1,134
2,320
23
İstanbul
Marka
Opel
Yıl sonuna doğruydu sanırım yeni GT geliyor. Bekleyemem dersen Project Cars. NFS çok yapay ve hep akşam olduğu için arabanı detaylı süzemiyorsun. Ben pek beğenmedim onu. Driveclub'da arabaların sesi ve yağmur efekti çok iyi.

kansuvargun

Profesör
8 Eyl 2016
237
259
1,385
34
İstanbul
Grand Tourismo 7'nin de kontrolleri kolay değildir. Daha doğrusu oyundan yardımcıları kapattığınız zaman zevk alıyorsunuz. O zaman da gamepad ile oynamak çok zor oluyor. Sırf GT serisine özel şöyle koltuklar dizayn ediliyor

gran-turismo-6-seat.jpg

mcanerg

Panpa
14 Eyl 2016
1,710
3,402
3,720
Marka
BMW
Cevaplar için teşekkür ederim
bir soru daha sormak istiyorum ameriakdan ucuz ps4 oyunu alınabilecek neresi var, resident evil 7 almayı düşünüyorum burada 250tl

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım