Renault Fluence GT2 2.0T 190HP

burakhandgn

Burak
Elit Apaçi
20 Ocak 2020
70
193
810
Kocaeli
Marka
Chrysler
Az evvel ilanlarda gördüğüm araç. Elektrikli araç kasasında 2.0Turbo Manuel 6 ileri vites olan araç. Şaka makinası. Al yükle F10-F20 kasaları ağlat.

İlanı bırakıyorum. Garibime gittiği için paylaşıyorum.

Edit: Biraz araştırma yaptım. Araç Brezilya pazarı için üretilmiş. Makyajlı versiyonu 190HP (makyajsız olan 180HP). 0-100 Hızlanması 8 saniye ve son hızı 225 Km/h imiş.

Son düzenleme:

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,104
45,650
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Umarim altyapisinda motora uygun guncellemeler vardir. 1.5 dizelde bile belli hizdan sonra kalkisa gececek gibi hissettiriyordu.

burakhandgn

Burak
Elit Apaçi
20 Ocak 2020
70
193
810
Kocaeli
Marka
Chrysler
Silahçı Dursun Usta var YouTube'de onun çok kullandığı bir cümle var "Atar ama vurur mi bilmem"
Bu arabayı görünce o geldi aklıma, gider ama yolda durur mu şüphelerim var diğer modellerinden sonra :D

Umarim altyapisinda motora uygun guncellemeler vardir. 1.5 dizelde bile belli hizdan sonra kalkisa gececek gibi hissettiriyordu.

Üstad Clio Rs ile pistte baş edebilecek seviyede diye okudum yabancı bir forumda. Arkadan motorlu Clio V6'yı yapan adam Fluence'le Nurb rekoru da kırar (!?). Ayarlamışlardır gidişini diye düşünüyorum. Manyak adamlar ZE kasaya 2.0T koymuş mükemmel ya...

Samed M.

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
1,347
3,278
3,770
24
Antalya
Marka
Hyundai
"Oyak bilmemne müdürü için özel istekle getirtilmiştir." goygoyunun bir ürünü gibi duruyor. Böyle garip konfigürasyonlar genelde onlarda oluyor.

Meclis taksi için yapılan 2.0 atmosferik, otomatik vites, yüksek tavan Connect gibi... Daha garip bir kombin yok. Belki Amerika pazarında olan bir araçtır ama bana garip geldi.

2jzihtiyar

Reis
Beta Programı
23 Şub 2018
3,048
6,912
5,020
github.com
Marka
BMW
"Oyak bilmemne müdürü için özel istekle getirtilmiştir." goygoyunun bir ürünü gibi duruyor. Böyle garip konfigürasyonlar genelde onlarda oluyor.

Meclis taksi için yapılan 2.0 atmosferik, otomatik vites, yüksek tavan Connect gibi... Daha garip bir kombin yok. Belki Amerika pazarında olan bir araçtır ama bana garip geldi.
Bu arada ben bu arabayı yaklaşık 4 5 yıl önce malum sitede görmüştüm, z.e deki kasayı görünce hatırladım. Aynı üstteki cümle ile ilgili bi açıklama vardı. Hatta bu özel istek doğrultusunda z.e kasasında oluşturulduğu yazıyordu.

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
17,939
7
51,184
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Silahçı Dursun Usta var YouTube'de onun çok kullandığı bir cümle var "Atar ama vurur mi bilmem"
Bu arabayı görünce o geldi aklıma, gider ama yolda durur mu şüphelerim var diğer modellerinden sonra :D
Aynen öyle. :D
Düzde şaka makinesi ama hafifçe yol bozulsa, yandan rüzgar gelse, çok hafif viraj gelse üstesinden gelebilir mi bilemiyorum. Yol tutuş limitleri konusunda Megane ile uzaktan yakından alakası yok Fluence'ların. Araba baştan aşağı 1.5dci için üretilmiş =)

M.Shadows

Kaan
Panpa
Destekçi
14 Şub 2018
2,006
3
4,827
4,270
24
Highway to Hell
Marka
Hyundai
Bunu ben de gördüm ve ciddi beğendim,fluence z.e nin kasasını zaten beğeniyordum o yüzden aşırı ilgimi çekti.Fluence'yi bu kadar dolu görmemiştim.

Reddington

Panpa
15 Eki 2016
1,808
1
4,131
3,770
İstanbul
Marka
MINI
1593066444913.png

Fluence bu arada Samsung SM3 diye bir model. :)

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım