Renault ve Fiat FCA Birleşiyor mu?

Cenk

Galatasaray
Panpa puanı
31,049
Marka
Ford
Söz konusu anlaşma gerçekleşirse umarım Alfa Romeo'yu kötü anlamda etkilemez. Tam yeni modelleriyle tekrar göz doldururken bu sefer ortaklık yüzünden sapıtırlarsa bir daha da toparlanamaz, yazık olur markaya.

Toprak38

Panpa
Panpa puanı
3,815
Marka
Skoda
Ya ben sadece elektrikli araç alanında bi birleşme falan diye duydum ama yabancı kaynaklar da merger diyor nasıl olacak aceba sonuç. Komple bi birleşmeyse ben bi tık üzülebilirim çünkü alt segmentlerde rekabet eden firmalardı özellikle bizim ülkemizde. Rekabet her zaman müşteriye yarar malum

alfhonso

İnfazcı
Yönetici
Panpa puanı
33,999
Marka
Opel
Söz konusu anlaşma gerçekleşirse umarım Alfa Romeo'yu kötü anlamda etkilemez. Tam yeni modelleriyle tekrar göz doldururken bu sefer ortaklık yüzünden sapıtırlarsa bir daha da toparlanamaz, yazık olur markaya.

alfa romeo giulia ve stelvio ile fiattan uzaklaşıp ferrariye yakınlaştı, yeni giulietta ile devam ettirecekler. Muhtemelen o çizgiyi bozmazlar hacı

B.S.Asil

Profesör
Panpa puanı
1,904
Marka
Fiat
bildiğim kadarıyla mito yok, giulia ve giuliettanın 1.3 tb motoru falan gelecek diye okumuştum. @stan biliyordur belki
Tamamdır baktım şimdi portfolyoya mito görünmüyor önümüzdeki dönemlerde çok tuhaf bence küçük sınıfta bir araç bir araçtır :D