Sempati duyduğunuz otomobil markaları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MAGİRUS

Panpa
8 Eyl 2016
620
1,460
2,520
İstanbul
Marka
Nissan
En başta alfa romeo, uzay kasa vectraların olduğu zamanların opeli, golf 4 ve passat B5 in olduğu zamanların Volkswageni, genel olarak Peugeot, farklı tasarım ve aile aracı şeklinde olan Renaultlar ve tabiki Renault sport, saab ve volvoyu unutmamak gerek.

Mt.Akina

Reis
Beta Programı
18 Ocak 2017
5,579
1
22,226
5,670
Ankara
Marka
Ford
Hemen hemen her markayı seviyorum ama genel manada Japonlarda Suzuki, Nissan, Toyota, Mazda Subaru Honda Amerikanlarda Ford(Genel olarak Alman Fordları-Focus vs-...) Avrupalılarda da BMW, Volvo,Mercedes,VW, Lotus,Porsche,Alfa,Renaultsport,Mclaren,Ferrari, gibi markalara karşı sempatim var önceden de belirttiğim gibi hemen hemen hepsini seviyorum hepsinin yeri ayrı ama hemen her otorite gibi Alman premiumlar, hafif siklet İngilizler, ve verimli Japonlar favorilerim bir de son günlerde ortaya çıkan vampir ruhlu soğuk kuzey Volvoları(ı don't know):D:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım