Sıfır Otomobil Fiyat/Donanım Teklifleriniz

Ugur

Panpa
Destekçi
Beta Programı
10 Eyl 2016
2,295
6,325
4,270
.
Arkadaşlar maks 150 civarı bir şey yok mu ya. sedan, otomatik. almak zorunda olmasan hiç bakmıycam şu arabalara.
Sıfır tavsiye istiyorsunuz galiba, gördüğüm sıfır sedanları atayım size inceleyin bence.

COROLLA 1.6 Vision Multidrive S 150.500
Opel astra 1.4 turbo 140 beygir otomatik edition elegance 143.800 lira, sport paket 152.900 lira. Kasa eskidi biraz dezavantajı bu.

Sadece ikisini bulabildim. 160-170 bandına doğru gelirseniz egea, civic gibi arabalar da ekleniyor.
Sadece sedan ve otomatik belirttiniz diye biraz kısıtlı oldu.

FocusMonster

Profesör
Beta Programı
9 Ara 2018
701
864
1,770
Sıfır tavsiye istiyorsunuz galiba, gördüğüm sıfır sedanları atayım size inceleyin bence.

COROLLA 1.6 Vision Multidrive S 150.500
Opel astra 1.4 turbo 140 beygir otomatik edition elegance 143.800 lira, sport paket 152.900 lira. Kasa eskidi biraz dezavantajı bu.

Sadece ikisini bulabildim. 160-170 bandına doğru gelirseniz egea, civic gibi arabalar da ekleniyor.
Sadece sedan ve otomatik belirttiniz diye biraz kısıtlı oldu.
Eğerki benzinli istiyorsa Corolla, dizel istiyorsa Egea öneririm. İkisinin de baz/orta paketleri 150 bin TL'ye bulunabilir. Bayilere sorması lazım.

Ugur

Panpa
Destekçi
Beta Programı
10 Eyl 2016
2,295
6,325
4,270
.
Eğerki benzinli istiyorsa Corolla, dizel istiyorsa Egea öneririm. İkisinin de baz/orta paketleri 150 bin TL'ye bulunabilir. Bayilere sorması lazım.
Aynen sordurmak lazım da bu aralar hem malum durumdan hem de kısıtlı araba gelmesinden dolayı araba olur mu olsa da pazarlık payı olur mu ona emin olamadığım için pazarlık payı ve araba bulunma ihtimalini göz ardı ederek yazdım. Yani sadece kağıt üstünde ne alınabilir diyerek düşündüm. :)
Fiat'ta pazarlık payı iyi olur diye düşünüyorum eğer ellerinde araba varsa tabi.

sputnik

Üye
Beta Programı
11 Kas 2016
5,475
2
19,695
5,320
İstanbul

Toyota'da Corolla stokta bulunmuyordu, bir sonraki ay fabrikadan gelecek araç kadar sipariş alıyorlardı (Nisan araçları Mart'ta, Mart araçları Şubat'ta satılıyor şeklinde). Onun üstüne bir de salgın çıktı, artık 1 ay sonraya teslim de satmayabilirler. Bir de aksesuarlı araç getirip satan bayiler var, 150 bin denilen araba 160 bini bulabiliyor, aksesuar çıkartma seçeneği yok.

Tüm bu olumsuz yanları yok sayarsak bile 150.500 lira olan liste fiyatı bugün itibariyle 153.550 lira oldu.

Araç bulunmama nedenini üstte bazı üyeler yazmış, mevcut durumda ya istediğiniz araç için kapora verip araç gelene kadar bekleyeceksiniz, ya da bulduğunuzu alacaksınız. Pek bir seçeneğiniz yok. Şu an 150 bin lira ile 0 km Corolla otomatik alabileceğinizi zannetmiyorum.

Sahibinden'de 0 km satan galeriler var. Corolla düşünüyorsanız ve acil ihtiyacınız varsa onlara bakabilirsiniz. Eski fiyattan aldıkları için bayilerden ucuza verebilirler (Röno Clio'da bu dediğim gerçekleşiyor, galeriler bayilerden ucuza satıyor), tabii dediğim gibi daha bugün yeni zam geldi bunlar da yükseltebilir
https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-toyota-0km-2020-m-her-ile-gondelirir-815259464/detay (Antalya'da 153.500 lira)
https://www.sahibinden.com/ilan/vas...fir-km-corolla-otomatik-vites-813206805/detay (Bursa'da 154.750 lira)

Son düzenleme:

man28

Asfalt Kurutucu
4 Haz 2019
103
41
695
34
Marka
Volvo
Arkadaşlar çarşamba veya perşembe peugeot bayisine uğruycam istediğiniz fiyat teklifleri var mı

trkskbn

Profesör
Beta Programı
21 Eki 2016
377
807
1,895
Yeni Clio 1.0 TCe X-Tronic Icon paket metalik renk+büyük ekran+geri görüş+ön arka park sensörü+ yedek lastik 162.000₺,
Yeni Clio 1.0 TCe X-Tronic Icon paket metalik renk+yedek lastik+ön sis farı 155.500₺,
Yeni Clio 1.3 TCe EDC Touch paket metalik renk+yedek lastik+ön sis farı 155.500₺,
Yeni Clio 1.0 TCe X-Tronic Touch paket metalik renk+yedek lastik+ön sis farı 145.500₺,
Hyundai i20 1.4 MPI 4 İleri Otomatik Style Pan metalik renk 155.000₺.

Bayilerin ellerinde araç az, pandemi nedeniyle de satışlarda ciddi artış olduğunu belirttiler o yüzden indirim konusunda çok cimriler özellikle Hyundai tarafı direk liste fiyatı verdi. Bunlar bayide hazır olan araçlar olduğundan fiyat alabildik. Corolla Hb baktığımızda ellerinde araç olmadığından direk liste fiyatı üzerinden verdiler, o fiyatında kesin olmadığını araçların temmuz gibi geleceğinden dolayı net bir şey söyleyemediklerini belirttiler.

• Üzgün

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,617
1
64,386
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
IMG-20201010-WA0036.jpg
IMG-20201010-WA0035.jpg

• Üzgün
Tepkiler: bt ve fujiwara

canery90

Asfalt Kurutucu
15 Ağu 2017
16
19
595
Liste fiyatından o kadar düşüyorlar mı yahu? iyi fiyatmış Allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin. 290 kampanyalı teslim diyor listede.

Merhaba, aracı almadım. Bayi tarafından teklif edilen fiyat. Peugeot internet sitesinde fırsat araçlarında bu model seçeneği 229500 TL gözüküyor. Firmalar aracı %50 ÖTV diliminde tutmak için çeşitli kampanyalar düzenliyorlar. Önümüzdeki dönemde C segmenti araçlar için de bu fiyatları görebileceğimizi düşünüyorum. Nisan mayıs ayına göre kıyaslayınca araç fiyatları kurun yükselmesine oranla çok daha fazla arttı. Stoklar birikince fiyatlarda esneme bekliyorum.

MehmetAydin

Mehmet AYDIN
Panpa
10 Haz 2019
1,769
2,050
2,570
31
Niğde
Marka
Chevrolet
Peugeot bu büyük indirimi Captur'la rekabet için yaptı diye düşünüyorum.Captur'un başlangıç fiyatı 210 binlerde diye hatırlıyorum.O da çok satacak bir model ve bence en büyük rakibi.

mehmeetakiff

Profesör
5 Haz 2020
514
923
2,020
22
Bir Yerler
Marka
Volkswagen
Merhaba, aracı almadım. Bayi tarafından teklif edilen fiyat. Peugeot internet sitesinde fırsat araçlarında bu model seçeneği 229500 TL gözüküyor. Firmalar aracı %50 ÖTV diliminde tutmak için çeşitli kampanyalar düzenliyorlar. Önümüzdeki dönemde C segmenti araçlar için de bu fiyatları görebileceğimizi düşünüyorum. Nisan mayıs ayına göre kıyaslayınca araç fiyatları kurun yükselmesine oranla çok daha fazla arttı. Stoklar birikince fiyatlarda esneme bekliyorum.
Aa evet siz söyleyince gördüm fırsat araçları kısmını, fiyat listesinde kampanyalı 290 bin yazıyor çünkü. Ben de biraz talep azaldığında elde kalmaya başlayınca(pek zannetmesem de) fiyatlarda biraz gevşemeye gidileceğini düşünüyorum

Emir

Düz Yol Gazcısı
24 Ağu 2019
41
8
145
26
Muğla
Marka
Yok
Aa evet siz söyleyince gördüm fırsat araçları kısmını, fiyat listesinde kampanyalı 290 bin yazıyor çünkü. Ben de biraz talep azaldığında elde kalmaya başlayınca(pek zannetmesem de) fiyatlarda biraz gevşemeye gidileceğini düşünüyorum
Pek olası gelmiyor nedense böyle bir şey, olsa da bir iki hafta içinde tüm stokları eritirler.

Munferit

Panpa
Destekçi
Beta Programı
21 Eyl 2018
1,719
6,738
4,070
Kocaeli
Marka
Volkswagen
Pek olası gelmiyor nedense böyle bir şey, olsa da bir iki hafta içinde tüm stokları eritirler.
Aile de sıfır 308 alındı ilgili kampanya ile 1.2 PureTech EAT8 Style Tech paket.
Metalik kırmızı ve cam tavan opsiyonlarıyla beraber.
Ödenen para 218.500 TL. 3 haftada teslim edildi. (1 ay kadar oldu)
Öyle bayi bayide gezilmedi, iki bayiden de fiyat alındı hatta biri 1000 TL daha aşağıya söyledi diye oradan alındı. Herhangi bir şeyde diretilmedi. 10 bin TL kadar peşinat verildi sadece.

Sahibindendeki araba fiyatlarını baz almamak lazım. Bayilerde araba bulunuyor. Araştırmak lazım ama insanımızda nasıl bir algı oluştuysa sıfır araba almak isteyen ederinden fazla ödemek zorundaymış gibi karaborsacılara...

Fırsatçılara o fırsatı tanımamak için araştırmak lazım.

Son düzenleme:

dthhasan

Hasan H Ayan
Sanmıyorum :)
Beta Programı
23 Ara 2017
4,266
16,103
5,720
çanakkale
Marka
Renault
Sahibindende en düşük 210 du 1-2 hafta önce 190 civarına ecosport aldık hemde 1 değil 2 tane. Bayileri iyi araştırmak lazım. Bir bayi arayıp yakınıcak herseyden şikayet edecek insanlar almasın araba zaten.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım