Sıradaki Testler

10 Mar 2017
3,246
4,058
4,820
25
Antalya isparta aydin
Marka
Ford
İçimde Taunus gelecekmiş gibi bir his var
Keşke olsa hocam ya. Sinan abiye hep diyorum abi yaptıklarını ya bi yazıda ya bi videoda toparlasan diye. Olum hep anlatıyorum muhabbetlerde diyor. @sinan abi canın saolsun da hep muhabbetlerde kaybolup gidiyor valla. Eyvallah bana da çok açıkladın instagramdan saolasin ama herkesin yararlanması için bir yerde bulunması daha iyi olur ayrıca taunus için internette gerçekten doğru düzgün bilgi bulamıyorum türkçe :(

karyel

Profesör
2 Kas 2016
313
441
1,395
40
Bu başlığı bulamadığım için arabamı test et bölümüne yazmıştım. Oradaki başlığı kaldıramıyorum, ancak belki görmezsiniz diye buraya da yazmak istedim.
Skoda Rapid spaceback test eder misiniz ? Yeni bir araç, fazla bilinmiyor, ancak Skoda'nın sektördeki ara boşlukları dolduran bakışını, güzel özetleyen bir araç. Test edilirse Türkiye de bir hayli insana hitap edebileceğini düşünüyorum iyi çalışmalar.

karyel

Profesör
2 Kas 2016
313
441
1,395
40
Sinan bey sizden birde bir Nissan GT-R Nismo testi bekliyorum. Eminim bu konuda Ferhat beyin yardımı olacaktır.
Birde konu ile alakasız gibi görünsede youtube'da sizin videoları izlerken bir arkadaşın kanalı denk geldi.
sadece araba konusunda değil, Japonya hakkında da genel bilgiler veriyor. ilgilenen olursa örnek bir videosu;

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım