Sıradaki Testler

Mt.Akina

Reis
Beta Programı
18 Ocak 2017
5,579
1
22,226
5,670
Ankara
Marka
Ford
Yeni İbiza'nın dış tasarımını gayet beğendim, özellikle DSG'siz manuel bu renk ve bu jant kombinasyonu ile alırdım.Bence alınası bir araç olmuş, Fiesta ve Polo'nun uçuk fiyatlarına çıkmadan İbiza alınabilir.Kötü gördüğüm yanı iç malzeme kalitesi ve iç tasarımın sıkıcılığı(Yeni Polo'da halledilen o problem burada yine var) o noktada da biraz lüks devreye giriyor yani araç alırken olmazsa olmaz bir detay değil.Yalnız Sinan Bey'e katılıyorum o paralara çıkıp da B segmenti alınır mı?Bence de alınmaz ama herkes o iğrenç ikinci el piyasasına girmek istemiyor.

Son düzenleme:

sinan

Yönetici
Yönetici
Admin
8 Eyl 2016
417
4,115
4,095
37
İstanbul
Arkadaşlar,
Yarın Opel İnsginia GSI lansmanın gidiyorum. Heyecanlıyım, merak ettiklerinizi buraya yazın, videoda cevaplayayım.

Cuma günü Focus RS drift geliyor.

Haftaya Insignia'yı yetiştiririz, sonra Isuzu Dmax gelir(baya eğlendik), araya belki sürüş tekniği gelir.

Sonra Motul, sti olarak devam eder muhtemelen ;)

10 Mar 2017
3,246
4,058
4,820
25
Antalya isparta aydin
Marka
Ford
Arkadaşlar,
Yarın Opel İnsginia GSI lansmanın gidiyorum. Heyecanlıyım, merak ettiklerinizi buraya yazın, videoda cevaplayayım.

Haftaya Insignia'yı yetiştiririz, sonra Isuzu Dmax gelir(baya eğlendik), araya belki sürüş tekniği gelir.

Abi teşekkür ederim yazdığın için. Bugün canlı yayında söylemiştim aklına getirebildiysem ne mutlu bana :D

GARAJ TV

Panpa
9 Eyl 2016
6,305
8,799
4,770
Arkadaşlar,

İnsignia ilgili
ilk sorum parasını hak eder mi? 2.0 motor 260 lık benzinlisi 373k 210 luk dizeli 390k ciddi paralar bunlar.
ikinci sorum gsi adını hak ediyor mu? Şimdi gsi bildiğiniz üzere opc nin yerine geldi. Eski kasasında 2.8 v6 motor dan 2.0 turbo ya geçildi. Yani demek istediğim o gsi dan beklenilen performansı veriyor mu yoksa bu ismi sadece şasideki gelişmeler için mi veriyoruz?

Bide eğer insignia dan bağımsız opel yetkililerine sorabilirsen astra 1.6 turbo nun satışı neden kalktı? öğrenebilirsen sevinirim :)

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,005
7
51,307
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Arkadaşlar,

Kemer yükseklik ayarı GSI donanımında var mı? Bir de arka diz ve baş mesafesi nasıl? Ben hiç rahat edememiştim arkasında.

furkanculha

Asfalt Kurutucu
2 Ocak 2017
47
47
595
Arkadaşlar,

240 beygir 500 Nm 4x4 Passat mı Insignia GSI mı?

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,636
1
64,454
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Çakır Gözlü apaçimizden driftmodeshow :)))
youtube yorumlardan, mavi gözlü, yeşil gözlü, çakır gözlü, her türlü gözlü apaçi yorumu var :D

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım