Sis farları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Samed M.

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
1,347
3,278
3,770
24
Antalya
Marka
Hyundai
Arkaya öne böyle çakar projektör tarzı birşey koyacaksın, baktın sis yakan var böyle parlayacak çakacak birşeyler olacak o Counter' da ki flaş bombası gibi anlık bir körlük oluşturacak o ara artık aşağımı uçar bir yere mi patlar bilemiycem artık.
Evet vicdansızım. Hakettiklerini düşünüyorum. Sabır diye birşey bırakmadılar.

DuzboruDownpipe

Reis
Destekçi
Beta Programı
9 Eyl 2016
7,601
18,386
5,020
Kocaeli
Marka
Volkswagen
Arkaya öne böyle çakar projektör tarzı birşey koyacaksın, baktın sis yakan var böyle parlayacak çakacak birşeyler olacak o Counter' da ki flaş bombası gibi anlık bir körlük oluşturacak o ara artık aşağımı uçar bir yere mi patlar bilemiycem artık.
Evet vicdansızım. Hakettiklerini düşünüyorum. Sabır diye birşey bırakmadılar.
Flaş deme bana yav:)Cs de her attıklarında kör oluyorum gözlerim acıyor:D

Denizyagmur012

Profesör
8 Eyl 2016
376
212
1,145
26
Tokat
Anneannemler ve Teyzemler de Merkezde.Teyzemler Cumhuriyet İlkokulunun karşısında.Anneannemler ilerde biraz.Çapanoglu kömürün ordalar.Tokatlı görmek güzel:)
Memnun oldum kardes.:) Şehir yine yapılanma olarak fena degilde fakat araç sayısına oranla yollar dar ve küçük kalıyor. Yani böyle sis lambası açık dolanan arkanızdaysa kurtulma şansınız biraz az :D

Denizyagmur012

Profesör
8 Eyl 2016
376
212
1,145
26
Tokat
Evet zaten şehirde çift şeritli gidiş yok gibi :D Turhal yolu iyi , sivasta fena değil özellikle kızıliniş sonrası. Niksar tarafına da yeni yol yapılıyor.

Broadway toros var ama onlar kadar passat ta var diyebilirim. 1,6 hacim yukarısı arac bulmak biraz sabır ister.

B

BilginGokay

Ziyaretçi
Burada ne desek boş adamlar her türlü yakıyor.

furkankaya585597

Profesör
8 Eyl 2016
1,778
1,064
2,420
Hayatımda 2 defa sis lambalarını açtım. Birince muayene kontrolü için diğerinde de kar yağıyordu. Kullanması çok gereksiz. İlla arabalarını güzel göstermek istiyorlarsa modifiye etsinler. Sis farı arabayı güzel göstermiyor.

Son düzenleme:

Muratcan

Asfalt Kurutucu
19 Eyl 2016
17
4
595
SAMSUN
Çok mecbur kalınmadığı sürece yakılması insanı kör etmekten başka hiç bişey değil helede trafik sıkışık arka sis lambaları açıksa.

kerpetenemir

Emir Kerpeten
Panpa
9 Eyl 2016
1,332
2,965
3,770
27
İstanbul
Marka
Opel
ya beyler siz konuyu çok yanlış biliyonuz ya :D:ASD:FAS:DFA:SDF sis farının olayı başka , eğer arkadan gelen birinde sisler açıksa arka sisinizi açıyorsunuz ve hemen yarışmaya başlıyorsunuz , eğer önünüzdekinin arka sis açıksa hemen ön sisleri yakıyorsunuz sonracıma gelsin makaslar gelsin yüksek süratler , olay bundan ibaret millet yarışmak istiyor diye boşuna sövmeyin .

kerpetenemir

Emir Kerpeten
Panpa
9 Eyl 2016
1,332
2,965
3,770
27
İstanbul
Marka
Opel
bende 1.7dti var şimde herkes zannediyorki hızlı gidince duman atıyor. Böyle birşey yok gaza yüzde 70ten fazla basarsam aracım duman atıyor yüzde 100 basarsam arkası kıyamet oluyo , geçen hafif bi uzun yolumsu bişey yaptım akşam gelirken önümde arka sisi açık biri vardı önüne geçtim iyice yavaşladım ve gazı kökledim onu oracıkta zehirleyip öldürdüm :D geçende basın ekspress yolunda bitane symbol ful yere pıstırılmış sisler açık uzunlar açık uzunlarıda 50k xenon , neyse arkamdan geliyo bi vites düştüm ve biraz bekledim iyice arkama yaklaştı ve bi anda gaza çöktüm onuda orda etkisiz hale getirdim en son dikiz aynamdan baktığımda 4lüleri yanık bişekilde bayağı bi arkamdaydı :D

Yellowolf

Asfalt Kurutucu
10 Eyl 2016
25
11
595
bende 1.7dti var şimde herkes zannediyorki hızlı gidince duman atıyor. Böyle birşey yok gaza yüzde 70ten fazla basarsam aracım duman atıyor yüzde 100 basarsam arkası kıyamet oluyo , geçen hafif bi uzun yolumsu bişey yaptım akşam gelirken önümde arka sisi açık biri vardı önüne geçtim iyice yavaşladım ve gazı kökledim onu oracıkta zehirleyip öldürdüm :D geçende basın ekspress yolunda bitane symbol ful yere pıstırılmış sisler açık uzunlar açık uzunlarıda 50k xenon , neyse arkamdan geliyo bi vites düştüm ve biraz bekledim iyice arkama yaklaştı ve bi anda gaza çöktüm onuda orda etkisiz hale getirdim en son dikiz aynamdan baktığımda 4lüleri yanık bişekilde bayağı bi arkamdaydı :D
Gece gece kahkaha attım. normalde hiç hoslanmam kara dumandan ama çok iyi olmuş ayağınıza sağlık =D

Metinm

Profesör
8 Eyl 2016
73
225
1,060
Trafik makara yapma kendinizi eğlendirme (o nasıl eğlenceyce artık) yeri değildir. Ben aracımda iki ufak çocuk taşıyorum. Sizin eğlence anlayışınız ufak bir hatayla bir başkasının matemi olabilir. Lütfen...

kerpetenemir

Emir Kerpeten
Panpa
9 Eyl 2016
1,332
2,965
3,770
27
İstanbul
Marka
Opel
Trafik makara yapma kendinizi eğlendirme (o nasıl eğlenceyce artık) yeri değildir. Ben aracımda iki ufak çocuk taşıyorum. Sizin eğlence anlayışınız ufak bir hatayla bir başkasının matemi olabilir. Lütfen...

ben trafikte eğlenmiyorum beni rahatsız edini rahatsız ediyorum ben aracımı günlük kullanıyorum sadece gazladığım zaman duman atıyor

Muratcan

Asfalt Kurutucu
19 Eyl 2016
17
4
595
SAMSUN
Arkadaşın dediği gibi rahatsız edeni rahatsız etmek. Aile olan araçlarda ışıklarda durulduğunda araca bile bakmam rahatsız olmasınlar diye.

Metinm

Profesör
8 Eyl 2016
73
225
1,060
Siz sizi rahatsız edeni rahatsız ettiniz OK. bundan dolayıda bir başkasıda sizden rahatsız olsa oda sizi rahatsız etmek istese ve bu zincir böyle gitse sonuç trafik içindeyken ne olacak peki. Arkadaşlar demek istediğim basit cevap cevap çok polemik olsun istemiyorum tabi ama sizi çok rahatsız eden biri varsa 155 arayıp plakasını istikametini verirsin yakalanırsa ne ala ama trafikte öfke yapmayın. Ben de zamanında yaptım bir faydası ve sonu yok inanın...

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,015
7
51,347
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Bence de büyük bir kısmı yandığının farkında bile değil. Bazı araçlarda önleri açınca arkalar da açılıyor. Bazıları da bence farları yakmak için bilip bilmeden bütün tuşlara basıyolar ve öyle kalıyor.
arabaların %90 ında ön ve arka sisler farklı kumanda ediliyor. sonradan taktırılan ön sis farları, sanayide genelde arka sislerle aynı kumandaya bağlanıyor ve otomatik olarak bu manzara çıkıyor. o arka sis gözüme girdi mi ben de önümdekinin dibine giriyorum, burnumu dikiz aynasına çıkarıp uzunu çakıyorum. sonra fırsatını bulursam da önüne geçip gidiyorum. inanılmaz sinir olduğum bir konu. sadece siste ve zifiri karanlıkta park ederken kullanılabilecek bir lamba bu, neyin şekli...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım