Sitenin giderek sakinleşmesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

karyel

Profesör
2 Kas 2016
313
441
1,395
40
Evet bir kaç yıldır otopark.com'u takip ediyorum ve bu bir kaç yılda çok şey yaşandı. birileri geldi gitti v.s. şu an bence adam gibi adam Sinan beye kaldı site, iyide oldu, daha iyi şeyler yapacağına inanıyorum. nitekim eskilerden Muhip bey katıldı hemen. (O'nun; kaç yakar? hesaplamalarını özlemiştim.) O eski amatör ruh tekrar canlandırılabilirse, samimi içten ortam oluşturulabilirse; yerli top gear'ımız olur otopark. bunun da yapılacağına inanıyorum ama gözlemlediğim bir şey var; bilmiyorum bana mı öyle geliyor; sitede, forumda hareket azaldı sanki. Testler, izlemeler, haberler v.s geç geliyor gibi. İstanbul otoshow yapıldı haberler 2-3 gün sonra girdi. atıyorum benzin fiyatları değişiyor (kabul biraz oynak) ama yine de1 ay önceki fiyat duruyor. v.s Editörler ve takipçilerin biraz canlanması gerekiyor kanımca, yoksa her ne kadar Sinan bey ve Muhip bey iyi niyetli olsa da site kan kaybedebilir. naçizane

fearlessleon

Asfalt Kurutucu
30 Ocak 2017
39
113
685
Kendi düşüncemi sunacak olursam, tek kişinin yaptığı testler keyif vermiyor bence. Sinan hocamıza veya başka birine özel değil bu. Karşılıklı diyalog halinde olan testler sadece arabayı anlatmak yerine bir film sürükleyiciligine sahip oluyor bence. Umarım artık Sinan ve muhip hocamız beraber çekerler testleri

karyel

Profesör
2 Kas 2016
313
441
1,395
40
Kendi düşüncemi sunacak olursam, tek kişinin yaptığı testler keyif vermiyor bence. Sinan hocamıza veya başka birine özel değil bu. Karşılıklı diyalog halinde olan testler sadece arabayı anlatmak yerine bir film sürükleyiciligine sahip oluyor bence. Umarım artık Sinan ve muhip hocamız beraber çekerler testleri

Katılıyorum. eski amatör ruh ve samimi ortam derken bu dediğiniz gibi şeyleri kastetmiştim zaten. Bir nevi canlanma oradan başlamalı diyorsunuz yani.

yaso

TORNACI
8 Eyl 2016
3,204
11,547
5,320
Antalya
Marka
Ford
Ya bu konu siyasete döner. Bi başlarsam sonu gelmez. Çünkü olayı tek bir kişiye yıkamayız, otoparkın çalışan sayısı artmış. Eskiden olsaydı 4-5 kişi üzerinden tartışabilirdik de şimdi hangi bir çalışanı yargılayacaksın.

And Bey anladığımız kadarıyla çalışanlarına keskin bir dille yapması gerekenleri söylüyormuş. İşleri düzene oturtmuş fakat olmaması gereken şeyler oldu ayrıldı. Sinan Abinin o kadar sert bir insan olmadığını biliyoruz. Tamam düzenli olabilir ama ciddiyet böyle işlerde çok önemli

karyel

Profesör
2 Kas 2016
313
441
1,395
40
Bilmiyorum bir kıyaslama olayına girmek ve insanların arkasından konuşmak istemiyorum. Ama And 'dan elektrik pek alamamıştım, tabi adam benim enerji ihtiyacımı karşılamak zorunda da değil. Neyse Sinan ve Muhip iyi yerlere getirecekler inşallah, dediğim gibi yeter ki o samimiyet devam etsin.

TheAMG56

Panpa
7 Kas 2016
506
2,940
4,220
33
İstanbul
Marka
Renault
Sinan isterse Huracan çeksin. Sinan'ın hiç bir testi And'ın CR-Z testi gibi olmayacak. Kusura bakın ya da bakmayın.

Tabi bu lafım tek kişinin çektiği testler için. Muhip'i de çok şey yapmayın, güzelim İnsignia ilk sürüşünden rezalet bir video çıkardı.

Eğer Sinan ile Muhip bir olursa güzel şeyler çıkacağına eminim. Fakat tek kişide hiç biri bi And değil.

Ha bu arada And'a aşık falan değilim. Kia Ceed videosunu izleyemedim mesela. İzleyemiyorum da o derece sıkıcı. Videonun altına yorum bile atmışlığım var.

Keyifli forumlar. :)

Son düzenleme:
1 Ocak 2017
2,657
9,779
5,270
38:22:37:12
Marka
Bugatti
Sinan isterse Huracan çeksin. Sinan'ın hiç bir testi And'ın CR-Z testi gibi olmayacak. Kusura bakın ya da bakmayın.

Tabi bu lafım tek kişinin çektiği testler için. Muhip'i de çok şey yapmayın, güzelim İnsignia ilk sürüşünden rezalet bir video çıkardı.

Eğer Sinan ile Muhip bir olursa güzel şeyler çıkacağına eminim. Fakat tek kişide hiç biri bi And değil.

Ha bu arada And'a aşık falan değilim. Kia Ceed videosunu izleyemedim mesela. İzleyemiyorum da o derece sıkıcı. Videonun altına yorum bile atmışlığım var.

Keyifli forumlar. :)
Sinan şu aralar kendini tekrar etmeye başladı. Çoğu takipçi de fark etmiştir sanırım. Bence de ikili videolar gelmeli <3

LvntDmr67

Levo
Panpa
Beta Programı
27 Eki 2016
1,693
5,498
4,070
38
Ankara
Marka
Peugeot
Sitenin çok eskisi olmamakla beraber fark edilir bir duraklama dönemine girildiği aşikar. And'ın ayrılması Muhip'in gidip gelmesi tüm sorumluluğu Sinan'a bırakmıştır. Kolay değil ilk sürüşler, testler, söyleşiler, sponsorluk anlaşmalarının ana merkezinde Sinan bulunmakta. Bence de ikili videoların gelmesi lazım, bunun için de forumdan bile gönüllü olarak katılacak sayısız kişi olacaktır. Bir geçiş dönemidir bence site ve forum fazlasıyla canlanacaktır. And'ı özledik, Sinan'a sahip çıkalım :)

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Asıl bakılması gereken yeri ben göstereyim.Sıradaki testler başlığı ölü. bildiğiniz ölü durumda. arada toprak atıyoruz ki bildirim gitsin şenlensin belki birşeyler koymayı eklemeyi hatırlarlar diye nafile. lafim a veya b kişisine değil. Üstelik eskisi gibi kimse test ne zaman diye sormuyor.Yakın zamanda forumun ömrünün biteceğini düşünüyorum çünkü genel olarak ölü toprağı var .Eğer sinan veya başkasına ulaşmak istiyorsanız instagram dan ulaşın.

kenblock

Panpa
Beta Programı
24 Ocak 2017
5,291
1
9,443
4,970
kocaeli
Asıl bakılması gereken yeri ben göstereyim.Sıradaki testler başlığı ölü. bildiğiniz ölü durumda. arada toprak atıyoruz ki bildirim gitsin şenlensin belki birşeyler koymayı eklemeyi hatırlarlar diye nafile. lafim a veya b kişisine değil. Üstelik eskisi gibi kimse test ne zaman diye sormuyor.Yakın zamanda forumun ömrünün biteceğini düşünüyorum çünkü genel olarak ölü toprağı var .Eğer sinan veya başkasına ulaşmak istiyorsanız instagram dan ulaşın.
Suni teneffüs yaptım " sıradaki testler " başlığına.

Lenovo A7000-a cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Suni teneffüs yaptım " sıradaki testler " başlığına.

Lenovo A7000-a cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Ya her forumda sıkınti var elbet birileri begenecek birileride mutsuz olacak herkesi ayni cati altinda toplamak zor. Benim anlatmak istedigim su.

Her video sonunda aman forum aman forum aman takipci dedikten sonra yonetimin kendisine gectigi foruma o kadar soyleyipte kendisi gelmeyen insan icinde iyi dusunemem.daha dogrusu iyi niyetli diyemem.hadi anladik eskidende bundan cok farkli degildi ben gene soyleniyordum ama arada sirada gene muhabbete and gelirdi utku dahi katilirdi hani herkes nerede ?muhip bile arabasini satilik ilani acmaya kullaniyor forumu. Sinan i gectim kurgucunun dahi umuru degil site ne siradaki testler ne baska sey.
Donup cuvalyildizinida kendimede batirabilirim ama ben soyledim abi bir insan bir insandir o baska kapiyi acar biri teste arac verir biri bilmemne markasini tanir otopark daha iyi yerlere gelirde dedim. Buraya onemde verdim canlida tutmaya calistim ama herkesinde bir amaan ya diyecegi an geliyor.
Otopark forum guzel bir ortam her telden insan var. Samimi icten neredeyse bir aile ortami var. Bugune kadar herkes cok ugrasti bugunku ortam icin bunu bozmayalim.ama farkindaysaniz biz diyorum takipcilerden bahsediyorum geriside gram umurumda degil

Son düzenleme:

At

Takipçi
Beta Programı
29 Eki 2016
6,487
16,238
5,020
Antalya
Marka
Aston Martin
Ya Sinan Abi bence zorlamak istemiyor. Eminim yapmayı istediği eleştirinin çoğunu söylemiyordur testte. Eleştri konusunda And abi arabayı süzüp ne var ne yok söylerdi. Sinan Abi de bunu yapsa büyük ihtimal yine markalar araba vermeyecek.

10 Mar 2017
3,246
4,058
4,820
25
Antalya isparta aydin
Marka
Ford
Ya Sinan Abi bence zorlamak istemiyor. Eminim yapmayı istediği eleştirinin çoğunu söylemiyordur testte. Eleştri konusunda And abi arabayı süzüp ne var ne yok söylerdi. Sinan Abi de bunu yapsa büyük ihtimal yine markalar araba vermeyecek.
İşte insanlar diyor ki amaaaaan araba vermesin büyük firmalar len biz izleriz tanıdıktan alınan arabaları falan ama. Çoğu farkında değil insanlar bu testlerden yemek yiyorlar para kazanıyorlar. Sinan abinin çocuk yolda işini riske atmasını ben istemem şu sıralar. Yazım yanlışları için afedersiniz :)

Moderatör tarafında düzenlendi:

At

Takipçi
Beta Programı
29 Eki 2016
6,487
16,238
5,020
Antalya
Marka
Aston Martin
İşte insanlar diyor ki amaaaaan araba vermesin büyük firmalar len mq biz izleriz tanıdıktan alınan arabaları falan ama. Çoğu farkında değil insanlar bu testlerden yemek yiyorlar para kazanıyorlar. Sinan abinin çocuk yolda işini riske atmasını ben istemem şu sıralar. Yazım yanlışları için afedersiniz :)
Ben de mutsuzum bu durumdan açıp eski testleri izliyorum yani.

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
İşte insanlar diyor ki amaaaaan araba vermesin büyük firmalar len mq biz izleriz tanıdıktan alınan arabaları falan ama. Çoğu farkında değil insanlar bu testlerden yemek yiyorlar para kazanıyorlar. Sinan abinin çocuk yolda işini riske atmasını ben istemem şu sıralar. Yazım yanlışları için afedersiniz :)
En cok izlenen videolara bakmak lazim takipcimi vermis yoksa firmalarmi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım