Subigarage Rezaleti

FuckTheFuelEconomy

Ali
Panpa
Destekçi
14 Ocak 2018
550
1,228
2,520
İstanbul
Marka
Hyundai
Subigarage kimimizin çok önceden kimimizin clio videosuyla tanıdığı bir işletme. Ben subiyi clio videosuyla tanıdım açıkcası yaptığı işler üslubu, üslubundan ziyade yaptığı işler hoşuma gitti uzun süredir takipteyim ancak şöyle bir sıkıntı varki bu işletmenin burnu zamanla arşa çıktı son zamanlarda neredeyse her gönderinin altında bir olay potansiyel müşterileri tersleme küçük görme durumu var. Olayları yüzeysel olarak okuyup çıkıyordum ancak bugünki 17” janta 2.000€ ilanını görünce dayanamayıp ironi olarak “Bu fiyata bedava param olsada ben alsam!” şeklinde yorum bıraktım Çok geçmeden bir kaç arkadaşım yorumu görüp altına mantıklı açıklamalar getirmeye çalışmış ancak yorumları silip arkadaşları engellemiş. Bu davranışa ne denilebilir bilmiyorum. Paylaştığı jant lastik takımının lastiği en fazla 1.000X4=4.000₺ bunu çıkarttığımızda 13.700₺ gibi bir fiyat çıkıyor ki 17” özel olmayan jant için yetkili servisin bile vermeyeceği bir fiyat olarak düşünüyorum. Dayanamam bundan dolayıdır. Hem milleti keriz yerine koyup fahiş fiyat çekiyor hemde yapılan yorumları kaldıramıyor. Yapılan yorumlardan birisini paylaşıyorum diğeri ekran resmi alınamadan kaldırıldı. Otopark ailesi siz siz olun bu tarz insanlara prim vermeyin sonucunu görüyorsunuz. Forumun samimiyetine dayanarak bu yazının silinmeyeceğini düşünüp paylaştım bir kaç platformda daha paylaşacağım iyi akşamlar.

Ekli dosyalar

• DAA74F11-479A-4EC0-A6AB-A2861885E4A3.jpg
    DAA74F11-479A-4EC0-A6AB-A2861885E4A3.jpg
    113.7 KB · Görüntüleme: 0
  • D7DDF461-B9E2-43F9-8C36-DD1A5E534688.jpg
    D7DDF461-B9E2-43F9-8C36-DD1A5E534688.jpg
    163.1 KB · Görüntüleme: 0
  • 2FCD75E2-88DC-4078-805B-1AB50DF39C9E.jpeg
    2FCD75E2-88DC-4078-805B-1AB50DF39C9E.jpeg
    183.1 KB · Görüntüleme: 0
  • 4C3BB343-29AD-4B14-9CDE-BB7155552B52.jpeg
    4C3BB343-29AD-4B14-9CDE-BB7155552B52.jpeg
    103.9 KB · Görüntüleme: 0
  • 0A92C790-5242-442C-B489-04BA5C9C46AB.png
    0A92C790-5242-442C-B489-04BA5C9C46AB.png
    1.9 MB · Görüntüleme: 0

Basri Amca

Panpa
Beta Programı
20 May 2018
2,264
3,862
4,070
İstanbul
Marka
Ford
Daha önce bir kaç postuna yorum yaptığımda benzer şekilde cevap almıştım. Gerçekten can sıkıyor. Aynı şekilde normal bir şekilde yorum yapıp sadece engelleyen bir şahıs daha vardı. Isim vermeyim ... kağan ismi canımı sıkıyor bu işler beni.
Biraz kaba tabir ile bir yerleri kalkmış insanlar.
En güzeli prim vermemek ve diğer insanlara da bunların ne olduğunu göstermek.
Böyle konu açmak gerekli idi kesinlikle..

Moderatör tarafında düzenlendi:

DuzboruDownpipe

Reis
Destekçi
Beta Programı
9 Eyl 2016
7,583
18,349
5,020
Kocaeli
Marka
Volkswagen
Beni engellemiş instagramdan, canı sağolsun :) 3 yaşındaki lastiğe + 17 inç standart bir janta 2000 euro istemek akıl karı değil. Kendisi olumlu eleştiri de kaldıramıyormuş ki gönderiyi yorumlara kapattı ve engelledi, dünyanın en iyi yalıtımını yapsa da gözümde bir hiç bu saatten sonra.

Creedozz

Asfalt Kurutucu
16 Nis 2019
38
29
595
36
Marka
Mercedes
Yaptigi isleri begeniyorum ama harmann cardon burmeister focal vs fabrika cikisi orjinal sistemleri begenmeyip kendi sistemlerini ars-i alaya cikarmasi bana cok mantikli gelmiyor, ztn fiyat istesen orjinal harmann cardon fiyati. Aracimda boyle bi sistem olsa diycem ki deneyelim seninki iyiyse sok seninkini tak 😂

cansermo

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
616
1,343
2,520
27
Sakarya
Paylaştığın gönderiye gelen yorumlara cevap vermek yerine gönderiyi yorumlara kapamak ... Takdir sizin.
Subigarage kimimizin çok önceden kimimizin clio videosuyla tanıdığı bir işletme. Ben subiyi clio videosuyla tanıdım açıkcası yaptığı işler üslubu, üslubundan ziyade yaptığı işler hoşuma gitti uzun süredir takipteyim ancak şöyle bir sıkıntı varki bu işletmenin burnu zamanla arşa çıktı son zamanlarda neredeyse her gönderinin altında bir olay potansiyel müşterileri tersleme küçük görme durumu var. Olayları yüzeysel olarak okuyup çıkıyordum ancak bugünki 17” janta 2.000€ ilanını görünce dayanamayıp ironi olarak “Bu fiyata bedava param olsada ben alsam!” şeklinde yorum bıraktım Çok geçmeden bir kaç arkadaşım yorumu görüp altına mantıklı açıklamalar getirmeye çalışmış ancak yorumları silip arkadaşları engellemiş. Bu davranışa ne denilebilir bilmiyorum. Paylaştığı jant lastik takımının lastiği en fazla 1.000X4=4.000₺ bunu çıkarttığımızda 13.700₺ gibi bir fiyat çıkıyor ki 17” özel olmayan jant için yetkili servisin bile vermeyeceği bir fiyat olarak düşünüyorum. Dayanamam bundan dolayıdır. Hem milleti keriz yerine koyup fahiş fiyat çekiyor hemde yapılan yorumları kaldıramıyor. Yapılan yorumlardan birisini paylaşıyorum diğeri ekran resmi alınamadan kaldırıldı. Otopark ailesi siz siz olun bu tarz insanlara prim vermeyin sonucunu görüyorsunuz. Forumun samimiyetine dayanarak bu yazının silinmeyeceğini düşünüp paylaştım bir kaç platformda daha paylaşacağım iyi akşamlar.
Harfi harfine katılıyorum.

Creedozz

Asfalt Kurutucu
16 Nis 2019
38
29
595
36
Marka
Mercedes
Sertac kemiksizi o konularda takdir ediyorum tarzini sevmesem de adam usenmeden en acimasiz elestirilere ciddi ciddi kalp kirmadan yanit veriyor

Reddington

Panpa
15 Eki 2016
1,808
1
4,131
3,770
İstanbul
Marka
MINI
takipçin, müşterin olduğu sürece var olduğunu unutuyor böyle insanlar. biraz takipçi kazanıp, yaptığı işlerden para kazanınca nereden geldiğini unutuyor. o takipçiler olmasa, o yorumlar normalde yapılmasa, bu kişi özelinde değil ama "sen kimsin ki?" diye sorarlar. bom boş sayfada kendi kendine çalıp oynasın o zaman. ya da dükkana gelen kerizleri silkelesin.

2jzihtiyar

Reis
Beta Programı
23 Şub 2018
3,048
6,912
5,020
github.com
Marka
BMW
takipçin, müşterin olduğu sürece var olduğunu unutuyor böyle insanlar. biraz takipçi kazanıp, yaptığı işlerden para kazanınca nereden geldiğini unutuyor. o takipçiler olmasa, o yorumlar normalde yapılmasa, bu kişi özelinde değil ama "sen kimsin ki?" diye sorarlar. bom boş sayfada kendi kendine çalıp oynasın o zaman. ya da dükkana gelen kerizleri silkelesin.
Altına imzamı atıyorum

inzfatih

Fatih
Panpa
16 Eyl 2016
2,025
4,274
4,220
varsova
Marka
Porsche
ne yazikki sadece otomotiv ile alakali degil, bircok youtuber ayni sekilde, takipcileri artinca kendilerini 'birsey' saniyorlar. benzeri fitness, programlama ile ilgili takip ettigim birkac farkli yerde basima geldi, anlattiginin yanlis oldugunu ilgili akademik makale linkini de referans gondererek paylastim ve engellendim. Artik yanlis bilgi gorunce dogrusunu anlatmak yerine takipten cikiyorum.

Reddington

Panpa
15 Eki 2016
1,808
1
4,131
3,770
İstanbul
Marka
MINI
ne yazikki sadece otomotiv ile alakali degil, bircok youtuber ayni sekilde, takipcileri artinca kendilerini 'birsey' saniyorlar. benzeri fitness, programlama ile ilgili takip ettigim birkac farkli yerde basima geldi, anlattiginin yanlis oldugunu ilgili akademik makale linkini de referans gondererek paylastim ve engellendim. Artik yanlis bilgi gorunce dogrusunu anlatmak yerine takipten cikiyorum.

ben bunu gerçekten anlayamıyorum. Adamlar bir konu hakkında paylaşım yapabiliyorlar, uygulayabiliyorlar diye, öğrendikleri şeyin en doğrusu olduğunu düşünüyorlar, hiç bir şekilde aksini kabul etmiyorlar. Yukarıda ismi geçen 2 herifte de bu çok var. Sözüm ona okumuş etmiş adamlar bir de, ama sadece paraları var diye fenomen olmuşlar. Adamları da takip etmiyorum ama bazen arkadaşlar vs iletiyor, ya da keşfete çıkınca izliyorum. Deri temizliği yaparken hikaye atmış, deriye uygun olmayan fırça ile, halı çitiler gibi uygulama yapıyor. Deriye zarar veriyorsun bu şekilde diye mesaj attım. "çok biliyorsunuz hepiniz" diyip engelledi :) böyle insanların özel hayatlarında enerji atamadıklarını düşünüyorum. hep mutsuz ilişkilerden bu testesteronun farklı şekilde atılması :D

UrTR

Profesör
11 Şub 2019
77
112
1,060
Bende daha önce Serhat İnci Astra H Gtc bir insta videosunda kafadan kaydığını düşünüp yazdığım için yorumum silinmişti. Maalesef bazıları eleştiriye gelemiyor.

Bende aynı kişiye led far paylaştığı bir videosunda eksik gördüğüm bir şeyi yazdım. Siz astra h nin ödüllü afl farını bilmediğinizden normal falan dedi. Bende bende astra j cosmo var afl far nedir biliyorum yazdım ve cevap gelmedi :D

Özkan Biçer

Asfalt Kurutucu
13 Ağu 2019
18
22
595
42
Marka
Subaru
Subigarage'dan herkese merhaba,

Sosyal medyada hakkımda ileri geri konuşan herkes buraya toplanmış sanırım. Bu güzel bir durum, herkese güzelce cevap vereyim buradan.

1-Engelleme: Sosyal medya kimsenin babasının çiftliği değil ve kendi sayfamda küfürlü , saygısız yorum yazanları engellerim. Bu tarz densizlere toleransım sıfırdır. Herkes haddini bilecek ve saygı sınırlarını zorlamayacak. Ben kimsenin şahsi sayfasına girip çok çirkinsiniz, yada arabanız çok ucuz ve kalitesiz vs yorum yazmıyorum, yazmaya hakkım da yok. İnsanlar ticari bir işletmeyiz diye her istediklerini yazıp çizebileceklerini sanıyorlar ama maalesef mümkün değil. Eleştiri küsvesi altında iftira atmaya çalışanlar cevabını alır.

2-Fiyatlar: O bahsi geçen jant , tpms sensörü ve lastiklerin fiyatı normaldir. Orjinal Subaru jantların tanesi 2000-2500 euro aralığındadır serviste. fiyat size çok geldiyse almazsınız , oraya küfürlü , saygısız yorum yazanların hepsini engelledim. Benim dengesiz klavye delikanlılarıyla uğraşacak vaktim yok. Kendi aracıma Oz racing jant aldım bir sene önce 15k gibi bir rakam ödedim. Ne sensör var ne lastik. Fiyatlar fahiş değil. Kedi -ciğer oyunlarına gerek yok. Bende WRX STI araç istiyorum ama fiyatı uçuk, gidip Subaru ya küfür mü edeyim şimdi? Çocukça hareketler bunlar .

Asla kendini beğenmişlik, şımarıklık değil yaptığım. İşimi elimden gelenin en iyisi olarak yapmaya çalışıyorum ama bu tarz iftira ve hakaretlere tolerans göstermem. Kimsenin takibine , sempatisine ihtiyacım yok. işi beğenirseniz fiyatta uyarsa yaptırırsınız, sağa sola karalama yazısı yazmak acizliktir. Bize güvenen

İş yaptıranlara keriz vs hakaret edenler olmuş. Asıl keriz o fiyatını çok beğendiğiniz yerlere gidip parasıyla rezil olanlardır. Bizim yaptığımız araçlardan şikayet eden, randıman alamayan, sürekli şusu bozuldu, bunu bozuldu şeklinde gelip giden ve kapımızı aşındırana rastladınız mı? Rastlayamazsınız ve rastlayamayacaksınız. Kaliteyi asla düşürmeyeceğim. Siz ve sizin gibiler gidip ucuz dediğiniz yerlerden alış veriş edebilirsiniz. Eminim verdiğiniz paraya değiyordur o yaptıkları sistemler.

vesselam.

Özkan Biçer

Asfalt Kurutucu
13 Ağu 2019
18
22
595
42
Marka
Subaru
Yaptigi isleri begeniyorum ama harmann cardon burmeister focal vs fabrika cikisi orjinal sistemleri begenmeyip kendi sistemlerini ars-i alaya cikarmasi bana cok mantikli gelmiyor, ztn fiyat istesen orjinal harmann cardon fiyati. Aracimda boyle bi sistem olsa diycem ki deneyelim seninki iyiyse sok seninkini tak 😂
Merhaba,

Bahsettiğiniz sistemler benim yaptığım sistem kadar iyi çalsın işi birakırım. Açık ve net . Gelirseniz araçlardan söktüğüm '' premium'' cihazları gösteririm. Düşük bütçelerle göz boyamak için yapılmış sistemleri sırf etiketi parıldıyor diye övecek değilim. Çamur gibi ses veriyorlar. Buradan yorum yazmak yerine gelin bir kahve ikram edeyim size ve kendi aracımı yada iş yerindeki demo sistemleri dinleteyim. Harman vs nin hakikaten boş olduğunu göreceksiniz.

Creedozz

Asfalt Kurutucu
16 Nis 2019
38
29
595
36
Marka
Mercedes
Merhaba,

Bahsettiğiniz sistemler benim yaptığım sistem kadar iyi çalsın işi birakırım. Açık ve net . Gelirseniz araçlardan söktüğüm '' premium'' cihazları gösteririm. Düşük bütçelerle göz boyamak için yapılmış sistemleri sırf etiketi parıldıyor diye övecek değilim. Çamur gibi ses veriyorlar. Buradan yorum yazmak yerine gelin bir kahve ikram edeyim size ve kendi aracımı yada iş yerindeki demo sistemleri dinleteyim. Harman vs nin hakikaten boş olduğunu göreceksiniz.
Hocam ben sizin kalitenizi biliyorum ona lafim yok ama ben yorumumun arkasindayim cunku iki tarafin da kalitesini dinledim oyle bi fark olsa ztn coktan gelirdim musteriniz olurdum. Camur sesli sistemleri bilirim ama bi hifi bi harman sisteme camur demek hos degil bence, herkesin kulagi var. araci ikinci el satarken de orjinal sistemler one cikiyor retrofit yaptirsaniz bile aracin fiyatina ekleyebiliosunuz. Benim size tek elestirim bu ama iddiali olmaniza saygi duyuyorum tabii

Creedozz

Asfalt Kurutucu
16 Nis 2019
38
29
595
36
Marka
Mercedes
Hocam ben sizin kalitenizi biliyorum ona lafim yok ama ben yorumumun arkasindayim cunku iki tarafin da kalitesini dinledim oyle bi fark olsa ztn coktan gelirdim musteriniz olurdum. Camur sesli sistemleri bilirim ama bi hifi bi harman sisteme camur demek hos degil bence, herkesin kulagi var. araci ikinci el satarken de orjinal sistemler one cikiyor retrofit yaptirsaniz bile aracin fiyatina ekleyebiliosunuz. Benim size tek elestirim bu ama iddiali olmaniza saygi duyuyorum tabii
Ama bi gun hoparlorleri yeniletmek istersem ilk gelecegim kisi sizsiniz ben iscilik ve malzeme kalitenizi biliyorum saygilar

Özkan Biçer

Asfalt Kurutucu
13 Ağu 2019
18
22
595
42
Marka
Subaru
selam,

iddialıyım ayrı mesele ama hepsini dinledim ve objektif olarak söylüyorum bunu. Araç firmalarının yaptığı sistemler tek kelimeyle vasattır. Detay, doğallık ve kalite yok. Bam , güm bass var ama işin asıl önemli kısmı o değil. Enstrümanlar, vokaller tane tane ayrışıyor mu? sanatçının sesi yeterince doğal ve renksiz mi? Bunlara bakarak dinlemek gerekiyor. Bizim milletin takıntısı var , hemen son sese kadar açar ve bakar bozuyor mu diye... Son seste bozulma var yada yok bir gösterge değildir.

vesselam.

Özkan Biçer

Asfalt Kurutucu
13 Ağu 2019
18
22
595
42
Marka
Subaru
iki tarafı da dinledim demişsiniz... benim yaptığım bir sistemi dinlediniz mi? Bu işi yaptığını sanan işletmelerin kalbura çevirdiği araçları paylaşıyorum bana geldikçe... ve bunların yaptığı bir sistemi dinleyip not verdiyseniz yazık olmuş.....bu zavallılar daha RTA nedir? DSP nedir onu bilmiyorlar, hoparlör , amfi montajını bilmiyorlar... gelin size kaliteli müzik nedir gösterelim...

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım