Symbolle kaza yaptım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
10 Mar 2017
3,246
4,058
4,820
25
Antalya isparta aydin
Marka
Ford
5 dakika önce marşa basmanin vermiş olduğu şevkle arkadaşımı almıştım. Kırmızı ışıkta bekliyoruz. 30 saniye var daha OTUZ! Tam muhabbet ediyoruz sakin sakin daaaaan diye bi ses geldi. Annnskm noluyor deyip stop edip dortluleri yaktım indim arabadan. Arkadaki hanfendimiz pardon yaa boşluğuma denk geldi yaptı. İn de bi bak istersen dedim baktı hasarınızı karşılamak isterim dedi. Numarasını verdi çaldırdım hallettik. Görünürde sadece plakalık kırılmış, plaka biraz bükülmüş, tamponun sol tarafı içine göçmüş. Görünürde 50 100 liralık hasar vardi para alıp gönderecektim içimden bir ses sanayide fiyat al ona göre ara dedi Allahtan. Gittik usta bagajı bi açtı ohoo bir sürü yer yukarı kalkmış cart curt. Komple boyanıp düzeltmeye 250 lira para istediler. Kadını aradım çağırdım para verdi gitti. Bir günümüz de aksiyonsuz geçmiyor çok şükür.

Onemanband

Fatih
Panpa
8 Eyl 2016
1,131
1
3,131
3,770
İstanbul
Marka
Skoda
Geçmiş olsun..

Bugün AVM'de yanımda duran kırmızı renkli Rapid Spaceback de benim tamponda sol farın altında ince, kırmızı bi öpücük bırakmış. Ardından da numarasını iliştirmiş.

Aradım, kelli felli bi abi açtı telefonu. İrkildim. Rapor tutalım dedi. Hasarsızlığım bozulmayacak, biliyorum ama bunun için tramer kaydı oluşturmaya değer mi?

1 Ocak 2017
2,657
9,779
5,270
38:22:37:12
Marka
Bugatti
Geçmiş olsun..

Bugün AVM'de yanımda duran kırmızı renkli Rapid Spaceback de benim tamponda sol farın altında ince, kırmızı bi öpücük bırakmış. Ardından da numarasını iliştirmiş.

Aradım, kelli felli bi abi açtı telefonu. İrkildim. Rapor tutalım dedi. Hasarsızlığım bozulmayacak, biliyorum ama bunun için tramer kaydı oluşturmaya değer mi?
Pasta cilayla geçmez mi ki?

10 Mar 2017
3,246
4,058
4,820
25
Antalya isparta aydin
Marka
Ford
Geçmiş olsun..

Hasara bağlı. Zaten kendi hatalı beraber gidin sanayiye diycem sizin araba yetkili servis dışında başka yerde yapılmayacak diyeceksiniz belki. Bence değmez

Onemanband

Fatih
Panpa
8 Eyl 2016
1,131
1
3,131
3,770
İstanbul
Marka
Skoda
Pasta cilayla geçmez mi ki?
Geçmez malesef, biraz sert bi öpücük olduğundan kısmen boyayı da kaldırmış.

Hasara bağlı. Zaten kendi hatalı beraber gidin sanayiye diycem sizin araba yetkili servis dışında başka yerde yapılmayacak diyeceksiniz belki. Bence değmez

Ben de değmez diye düşünüyorum ya. sanayide kaça hallederim komple tampon boyasını acaba? gri renk araba.

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
17,939
7
51,186
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Geçmiş olsun hocam. Bu kadarına da şükür. Ucuz kurtulmuşsunuz. İnsanlık hali, olabiliyor.
İşin kötüsü ben aniden durdum geldi vurdu değil. İkimizde duruyoruz o gelip bize tıklatıyor.
Ben 18 yaşımdayken bir kaza yaptım. Aynı sizin gibi duran iki arabayı arkadan paldır küldür vurup haşat etmiştim. Sonra babam tam 2 yıl arabasının direksiyonuna geçirmedi.:rolleyes: Evet, araç içinde bambaşka bir konunun getirdiği sinirin sebep olduğu dalgınlıkla bütün aynalara bakıp, bakmam gereken tek yere bakmamıştım. :) Bakmıştım da, Uno 5 metre ötemdeydi.

g.c.

Gökhan
Panpa
27 Eki 2016
1,528
2,697
3,570
Aydın
Marka
Mitsubishi
Valla insanlık hali oluyor, bende 50snlik kırmızı ışıkta duruken auxun kablosunu bir türlü çekip çıkartamadığım sırada, hafif eğimin verdiği ivmeyle öndeki eski kasa toyota corallaya tıklattım. (Kafayı kaldırdım adam geri geldi sanıyorum) :) İndim özür diledim, Allah'tan iki araçta da çizik bile yoktu da sıkıntı olmadı.

kenblock

Panpa
Beta Programı
24 Ocak 2017
5,267
1
9,392
4,970
kocaeli
Valla insanlık hali oluyor, bende 50snlik kırmızı ışıkta duruken auxun kablosunu bir türlü çekip çıkartamadığım sırada, hafif eğimin verdiği ivmeyle öndeki eski kasa toyota corallaya tıklattım. (Kafayı kaldırdım adam geri geldi sanıyorum) :) İndim özür diledim, Allah'tan iki araçta da çizik bile yoktu da sıkıntı olmadı.
Japonlar yapıyor yauuvv , iste japon quality ...

Lenovo A7000-a cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım