tata Smurf (Sirin Baba) Dikkat +300 beygir icerir.

Patri

Profesör
22 Eyl 2016
258
440
1,395
Aracın maşallahı var, kazasız belasız.

Ben ağustos ayında geldim varşovaya, genel olarak polonyayı beğendım ama krakow-varşova arasındaki yol beni deli etti. Çalışmalar olsun, yoldaki kalabalık olsun, en son dayanamayıp hep hızlıca sollamalara çıktım sol şeridi işgal ettim ve ceza yedim. Ülkedeki en büyük iki şehri birbirine bağlayan yolun tek gidiş geliş olması acayibime gitti...Elime mandat karny'i tutuşturdu polis. :) Üstünde lehçe bişeyler yazıyor ama çözemedık :) büyük ihtimal hatalı sollamadan yazdı.

inzfatih

Fatih
Panpa
16 Eyl 2016
2,070
4,358
4,220
varsova
Marka
Porsche
Aracın maşallahı var, kazasız belasız.

Ben ağustos ayında geldim varşovaya, genel olarak polonyayı beğendım ama krakow-varşova arasındaki yol beni deli etti. Çalışmalar olsun, yoldaki kalabalık olsun, en son dayanamayıp hep hızlıca sollamalara çıktım sol şeridi işgal ettim ve ceza yedim. Ülkedeki en büyük iki şehri birbirine bağlayan yolun tek gidiş geliş olması acayibime gitti...Elime mandat karny'i tutuşturdu polis. :) Üstünde lehçe bişeyler yazıyor ama çözemedık :) büyük ihtimal hatalı sollamadan yazdı.

tesekkurler, simdiye kadar birkere hatali park cezasi yedim, defalarca alkol muayenesi icin durduruldum ama hic asiri hiz yemedim, hiz yaptigim iki yer var, o da kisin yada yagmurlu havada hiz yapmam, guzel havada ve sadece almanya otobani ve cek otobani, viraj kabiliyeti baya iyi pist disinda aracin limitine ulasamiyorum, bu arada aracin maksimum hizi 250 de limitli, bmw surus akademisine gidersen limiti servis kaldiriyor, limitsiz haliyle navigasyonda 300 gosteriyor.

mustafa.e

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
2,884
8,361
4,570
25
İstanbul
Marka
Volkswagen
Başlığı görünce bi abimiz kafayı yiyip tata'yı turbolamış 300 beygir yapmış sanıp girdim meğer durum çok farklıymış :D Makine fişek gibiymiş allah kazasız belasız binmeyi nasip etsin :D

assettocorsaa

Profesör
11 Eyl 2016
685
1,268
2,270
Maşallah güle güle binin. Keşke xDrive olmasaymış dedirtti. Karlı yollarda v40'a binerdiniz 135i'den ne istediniz :)

inzfatih

Fatih
Panpa
16 Eyl 2016
2,070
4,358
4,220
varsova
Marka
Porsche
Maşallah güle güle binin. Keşke xDrive olmasaymış dedirtti. Karlı yollarda v40'a binerdiniz 135i'den ne istediniz :)
iyi dilekleriniz icin tesekkurler, polonyada kaskoya cok agir bir zam geldi seneye kaskosu ne kadar tutacak diye merakla bekliyorum, Volvoyu hatun cok sevdi, genelde o kullaniyor, bende genelde sirket araci kullaniyorum tata smurf ise zevkine bindigimiz daha cok dugunlere bulusmalara onunla gittigimiz bir arac, dediginiz gibi xdrive olmasa da olurdu, araci ben siparis vermedim ikinci el olarak aldım.

Taha

Asfalt Kurutucu
12 Eki 2016
22
19
595
Abi çatara patara yapmıyorsan bmw kullanıcısı sayılmıyorsun. Dp + kat iptali bmw 101 dersi niteliğindedir :D

inzfatih

Fatih
Panpa
16 Eyl 2016
2,070
4,358
4,220
varsova
Marka
Porsche
Abi çatara patara yapmıyorsan bmw kullanıcısı sayılmıyorsun. Dp + kat iptali bmw 101 dersi niteliğindedir :D
Modifiye yaparsam hamann ile yaparim, firma ile gorustum ama fiyatlari cok yuksek ve sira var beklemek gerekiyor, simdilik karar veremedim, aklimda porsche cayman yada mustang almak gibi cilgin fikirlerde var ama bakalim bir taraftan arabaya o kadar para verilirmi diyen bir hatunla yasiyorum :) ikna etmesi zor isler

mustafa.e

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
2,884
8,361
4,570
25
İstanbul
Marka
Volkswagen
Modifiye yaparsam hamann ile yaparim, firma ile gorustum ama fiyatlari cok yuksek ve sira var beklemek gerekiyor, simdilik karar veremedim, aklimda porsche cayman yada mustang almak gibi cilgin fikirlerde var ama bakalim bir taraftan arabaya o kadar para verilirmi diyen bir hatunla yasiyorum :) ikna etmesi zor isler
Abi eşiniz Türk mü? Merak ettiğiminden soruyorum sadece Türk kadınları mı yeni arabaya karşı yoksa dünya genelinde mi durum böyle :D

inzfatih

Fatih
Panpa
16 Eyl 2016
2,070
4,358
4,220
varsova
Marka
Porsche
Abi eşiniz Türk mü? Merak ettiğiminden soruyorum sadece Türk kadınları mı yeni arabaya karşı yoksa dünya genelinde mi durum böyle :D
yok turk degil, anne tarafi Rus- baba tarafi alman.. elinden gelse kuafor ve butikte iki araba parasi harcar gozune gorunmez, ama harcama arabaya olunca gozune batiyor, zaten sikayetci oldugu tek konu diyebilirim, arabayi kiskaniyor, volvo mu ben mi demisti :D dusun bak soruyu sorarken bmw mi ben mi diye sormadi riske giremedi :D

mustafa.e

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
2,884
8,361
4,570
25
İstanbul
Marka
Volkswagen
yok turk degil, anne tarafi Rus- baba tarafi alman.. elinden gelse kuafor ve butikte iki araba parasi harcar gozune gorunmez, ama harcama arabaya olunca gozune batiyor, zaten sikayetci oldugu tek konu diyebilirim, arabayi kiskaniyor, volvo mu ben mi demisti :D dusun bak soruyu sorarken bmw mi ben mi diye sormadi riske giremedi :D
Bu zamana kadar beni de arabalardan motosikletlerden kıskanmayan sevgilim olmadı. Bi de ben bunlara henüz sahip değilim bir de olsam heralde çatlarlar :D :D Allah kolaylık versin abi bu iş biraz harem idare etmek gibi ilgide eşitsizlik olursa savaş çıkar :D :D

inzfatih

Fatih
Panpa
16 Eyl 2016
2,070
4,358
4,220
varsova
Marka
Porsche
Bu zamana kadar beni de arabalardan motosikletlerden kıskanmayan sevgilim olmadı. Bi de ben bunlara henüz sahip değilim bir de olsam heralde çatlarlar :D :D Allah kolaylık versin abi bu iş biraz harem idare etmek gibi ilgide eşitsizlik olursa savaş çıkar :D :D
her kredi karti ekstresinde diyorum 3 araba toplasan senin kadar masraf cikarmiyor diye :D yilda bir bakimlari var o da gozunde buyuyor diye :D bisey demiyor, ama simdi bir hamanna gotursem 2 hafta evde soguksavas olur :D

Mt.Akina

Reis
Beta Programı
18 Ocak 2017
5,579
1
22,226
5,670
Ankara
Marka
Ford
Hocam arabanız çok güzel kazasız belasız binmek nasip olsun, rengi de çok güzel ayrıca xDrive almakla da iyi yapmışsınız hem polonyadasınız(soğuk iklim-karın yerde kalma süresi) hem de bunun arkadan itişli(rwd) modelini yurtdışında test etmişler ve yağmurlu zeminlerde kendisinden daha güçsüz arabalara geçiliyoro_O yalnız eminim ki bu olay xDrive ile kökten hallolmuştur.Ayrıca Türkiye de ilk fırsatta lüks SUV alan kişilere de paranın gerçek değerini göstermişsiniz.;)

inzfatih

Fatih
Panpa
16 Eyl 2016
2,070
4,358
4,220
varsova
Marka
Porsche
Hocam arabanız çok güzel kazasız belasız binmek nasip olsun, rengi de çok güzel ayrıca xDrive almakla da iyi yapmışsınız hem polonyadasınız(soğuk iklim-karın yerde kalma süresi) hem de bunun arkadan itişli(rwd) modelini yurtdışında test etmişler ve yağmurlu zeminlerde kendisinden daha güçsüz arabalara geçiliyoro_O yalnız eminim ki bu olay xDrive ile kökten hallolmuştur.Ayrıca Türkiye de ilk fırsatta lüks SUV alan kişilere de paranın gerçek değerini göstermişsiniz.;)

Yagmurlu zeminde hangi araba gecmis videosu varsa paylasirmisiniz, bende daha once bunun arkadan itisli modeli vardi bironceki kasa, hicbir zaman gucu yetersiz gelmemisti, gecebilen tek C segmenti A45 amg olmustu. Kolay kolay gecilebilecek bir araba degil, :)

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Yagmurlu zeminde hangi araba gecmis videosu varsa paylasirmisiniz, bende daha once bunun arkadan itisli modeli vardi bironceki kasa, hicbir zaman gucu yetersiz gelmemisti, gecebilen tek C segmenti A45 amg olmustu. Kolay kolay gecilebilecek bir araba degil, :)
Abi yapma eyleme. Zaten sen beni kesin engellemişsindir ama diyim Carthrottle videosunda Focus RS, arkadan itiş versiyonu çok güzel ayıklıyordu.

Son düzenleme:
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım