Tekzip

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ali_tremonti

Panpa
8 Eyl 2016
1,610
1,940
2,570
26
@and abi bunu diyecek belki en son kişiyim ama hani aslı astarı olup olmadığı bilinmez kimin doğru kimin yalan söylediği de bilinmez ama şu açıklamalarınla (İTİŞME den hallice) hadi onlar yapıyor ama seninde onlara uymanla soğuttun beni kendinden. negüzel önceden hani böyle takmaz mesajlar yazıyordun konu kapanıyordu. olmadı be abi polemiğe girmemeliydin. hani i30 kiralama maceranda yazmıştın ya '' ortalık leş gibi kokmaya başlamıştı'' diye hah işte ortalık leş gibi kokmaya başladı

ali_tremonti

Panpa
8 Eyl 2016
1,610
1,940
2,570
26
yemin ederim forumdan çıkmayı bile düşündüm bi an. ama sırf panpalar la muhhabbet için çıkmıyorum (OTOPARK AİLESİ)

yaso

TORNACI
8 Eyl 2016
3,204
11,547
5,320
Antalya
Marka
Ford
Yazılanları okurken kafamda oluşan ve gerçek olmasını inanılmaz derecede dilediğim kare, Sinan reisle OTOPARK tayfa bir parka oturmuşuz çok samimi bir ortam, elimizde biralarımız var. Sinan reis biradan bir yudum almış sonrasında derin bir nefes alıp kimin ne olduğunu bizlere anlatıyor. Sonrasında bütün tayfa ''Vay ***''....

mgdedeoglu

Reis
7 Eyl 2016
3,232
9,855
5,320
36
Stuttgart
Ortalık Game of Thrones'u geçmiş arkadaş, şu camiada kaç kişisiniz yazık yahu. Alıp veremediğiniz nedir anlamadım. Olay araba çekip, video paylaşmaksa İngilizler, Almanlar Türkiye'de bu işi yapan tüm kanallardan binlerce kez iyi iş yapıyor. 2 okula gitmekle, video izlenmesiyle herkes kendini dev aynasında görür olmuş. Vasatlık yine ülkemin kaderi olmuş. (Şimdi beğenmiyorsan kendin yap o zaman diyen olabilir, gel sen de benim işimi yap o zaman)

Bu iş And, Sinan, Buğra hariç herkesi aşar. Yok Otopark'ın eski editörü şunu demiş (Adamın Otopark ile işi kalmamış, And güzellemesi yapacak değil herhalde.İşten ayrılan kaç eleman eski patronu için iyi şeyler söyler acaba?), yok şöyle olmuş, böyle olmuş demenin, 3. kişilerin yorumuyla ortalığı kızıştırmanın hiç gereği yok. Şunu da anlamıyorum, gözü kapalı bir tarafa güvenip/inanıp diğer tarafı nasıl taşlıyorsunuz?

Buğra. Otopark'a faydası olacağını duyduğumda çok sevinmiştim. Yazık oldu, şu hayatta anlayamadığım insanlardan biri.
Sinan. Maddi manevi arkandayız. Başarılı olacağına şüphemiz yok. Ha olmuyor mu, kapat siteyi gir işine, eşinle beraber mutlu bir hayat sür.
And. Abi kapı gibi okullarda okumuş adamsın, şimdiye test ettiğin araçların pek çoğunu rahatça alacak parayı kazanırdın. Bu kadar uğraşmaya değer miydi? Umarım gittiğin yerde mutlu olursun.
Takipçilere. Olm manyak mısınız lan? Valla. Size ne adamların özellerinden. And haklı olsa ne olacak, Buğra haklı olsa ne olacak. Bize faydası ne? Otopark yoksa Benzin var, Buğra yoksa zibil gibi yabancı kanal var.

ali_tremonti

Panpa
8 Eyl 2016
1,610
1,940
2,570
26
Yazılanları okurken kafamda oluşan ve gerçek olmasını inanılmaz derecede dilediğim kare, Sinan reisle OTOPARK tayfa bir parka oturmuşuz çok samimi bir ortam, elimizde biralarımız var. Sinan reis biradan bir yudum almış sonrasında derin bir nefes alıp kimin ne olduğunu bizlere anlatıyor. Sonrasında bütün tayfa ''Vay ***''....
sinan abi istesin 100 lük rakı açalım ///AMG

GARAJ TV

Panpa
9 Eyl 2016
6,305
8,799
4,770

Kagan

Driver
Panpa
8 Eyl 2016
1,263
2,245
2,570
Ankara
Okuduklarımda garip bir durum var, sanki iki taraf da hatasız veya anlattıkları kadar masum değilmiş gibi. Bir iş amatörce, eğlenmek için ya da belli bir noktaya kadar götürebilmek için yapılınca sıkıntı yok ama bahsi geçen iş maddi ve manevi olarak profesyonelliğe dönüşünce illa ki bir sorun oluyor. Umarım bu durum fazla büyümez Türkiyede iyi iş yapan zaten 3-4 tane otomobil kanalı var, bu yüzden hiçbir tarafın zarar görmesini istemem.

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,191
45,762
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
@and Açıklaman için teşekkürler. Artık mevzu sizlerin arasında, kim haklı kim haksız mevzusu bizlerin bilebileceği ve değerlendirebileceği bir mevzu değil ki zaten takipçilerin işi de bu olmamalı. Yeni hayatında başarılar, bol şans inşaallah.
@sinan Hayırlısıyla formaliteye kalmış olan şu devir açıklamasını yapıp, bir an önce seni sevenlerle birlikte yoluna bakman dileğiyle..

Cussler

Panpa
5 Eki 2016
3,477
8,934
4,970
Marka
Toyota
Ortalık Game of Thrones'u geçmiş arkadaş, şu camiada kaç kişisiniz yazık yahu. Alıp veremediğiniz nedir anlamadım. Olay araba çekip, video paylaşmaksa İngilizler, Almanlar Türkiye'de bu işi yapan tüm kanallardan binlerce kez iyi iş yapıyor. 2 okula gitmekle, video izlenmesiyle herkes kendini dev aynasında görür olmuş. Vasatlık yine ülkemin kaderi olmuş. (Şimdi beğenmiyorsan kendin yap o zaman diyen olabilir, gel sen de benim işimi yap o zaman)

Bu iş And, Sinan, Buğra hariç herkesi aşar. Yok Otopark'ın eski editörü şunu demiş (Adamın Otopark ile işi kalmamış, And güzellemesi yapacak değil herhalde.İşten ayrılan kaç eleman eski patronu için iyi şeyler söyler acaba?), yok şöyle olmuş, böyle olmuş demenin, 3. kişilerin yorumuyla ortalığı kızıştırmanın hiç gereği yok. Şunu da anlamıyorum, gözü kapalı bir tarafa güvenip/inanıp diğer tarafı nasıl taşlıyorsunuz?

Buğra. Otopark'a faydası olacağını duyduğumda çok sevinmiştim. Yazık oldu, şu hayatta anlayamadığım insanlardan biri.
Sinan. Maddi manevi arkandayız. Başarılı olacağına şüphemiz yok. Ha olmuyor mu, kapat siteyi gir işine, eşinle beraber mutlu bir hayat sür.
And. Abi kapı gibi okullarda okumuş adamsın, şimdiye test ettiğin araçların pek çoğunu rahatça alacak parayı kazanırdın. Bu kadar uğraşmaya değer miydi? Umarım gittiğin yerde mutlu olursun.
Takipçilere. Olm manyak mısınız lan? Valla. Size ne adamların özellerinden. And haklı olsa ne olacak, Buğra haklı olsa ne olacak. Bize faydası ne? Otopark yoksa Benzin var, Buğra yoksa zibil gibi yabancı kanal var.
Benim bukadar düzgün yazmam 3 gün surerdi:DÇok güzel yazmışsınız.

mgdedeoglu

Reis
7 Eyl 2016
3,232
9,855
5,320
36
Stuttgart
Şunu da söyleyeyim. And, Doğan Kabak, Buğra hakkındaki kafamdaki gerçek soru işaretlerimi yazsam hem burda hem TT'de linç edilirim :D Ancak kendi adıma şunu söyleyebilirim. Sesi çok çıkana, yüze gülene, mağdura yatana hep şüpheci gözle bakarım. İki tarafın da yazılarını dikkatle okuyun, kendi adıma pek çok tutarsızlık ve saçmalık olduğuna inanıyorum.

tesla

Profesör
3 Şub 2017
358
453
1,095
o değilde tüm camianın ortak olduğu tek konu herkes sinan koç için adamdır diyor. herkes sinan kardeşim iyi cocuktur diyor. bir söz var, tanrıyı bile herkes sevmiyor diye. sinan koç a saygınlığım tavan yaptı helal olsun böyle pis bir camia da bile herkesin gönlünü ve taktirini kazanmak çok zor olsa gerek. hepsine şahidiz, hepsi birbirinin ardından birşeyler söylüyor ama herkes adam gibi adam sinan koç diyor. helal olsun sinan reyiz

ali_tremonti

Panpa
8 Eyl 2016
1,610
1,940
2,570
26
o değilde tüm camianın ortak olduğu tek konu herkes sinan koç için adamdır diyor. herkes sinan kardeşim iyi cocuktur diyor. bir söz var, tanrıyı bile herkes sevmiyor diye. sinan koç a saygınlığım tavan yaptı helal olsun böyle pis bir camia da bile herkesin gönlünü ve taktirini kazanmak çok zor olsa gerek. hepsine şahidiz, hepsi birbirinin ardından birşeyler söylüyor ama herkes adam gibi adam sinan koç diyor. helal olsun sinan reyiz
aç aç aç çabuk sinan abiye bi büyük aç :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım