Tekzip

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

RYAN7R

Özg
Panpa
7 Eyl 2016
4,159
1
8,086
4,820
28
Ankara
Marka
Yok
Anladığım kadarı ile iki tarafın doğrularının çatıştığı bir kavga olmuş. Böyle bir olayda bir tarafı tutmak yanlış olur. Sinan'ın bu olaylara hiç bulaşmamasını önerirm, yoksa işin içinden bir daha çıkamaz. Keşke bu olay bu mecralara hiç taşınmasaydı. Son derece amatörce olmuş. Taraflara zarardan başka bir şey vermez. Daha önce dediğim gibi bizlerde daha fazla bu konuya dahil olmasak iyi olur.

inzfatih

Fatih
Panpa
16 Eyl 2016
2,062
4,348
4,220
varsova
Marka
Porsche
kim sizofren kim antidepresan kullaniyor kim askerliginden curuk raporu alarak muaf oldu bunlarin hicbiri diger tarafi hakli yada haksiz cikarmaz, cok basit, cok cocuksu... iki tarafta konudan uzaklasip hakaretlere basvurdugu icin benim gozumde iki tarafta haksiz. Bir taraf erdemle karsilayabilse olay buraya gelmezdi, zaten olayin internette herkese ifsa olmasi da her iki tarafin imajini zedelemekten baska hicbirsey kazandirmiyor. Hic dillendirilmese kendi aralarinda halletseler cok daha iyiydi.

anl_akl

Panpa
8 Eyl 2016
1,247
3,438
3,720
Ankara
Arkadaşlar bence artık bizde bu başlıkta dillendirmeyelim bu olayı daha fazla.Ben bundan sonra siteye bir şey olacağını düşünmüyorum aksine daha da güçleneceğini düşünüyorum.Sinan Abi uygun görürse açıklama yapacaktır ancak artık bu başlığı sürekli canlandırmanın bir manası olmadığını düşünüyorum,aramıza yeni gelen arkadaşları da kendimizden uzaklaştırmayalım.

golf mk7

Asfalt Kurutucu
29 Eyl 2016
21
45
595
Yahu Sinan abi masaya vurur gibi çek bir video her şeyi anlat ve bu muhabbet bir daha açılmamak üzere kapansın. Senin sözüne itimat etmeyecek insan yoktur. Ama kalp kırılmasın diye yandan dolanarak değil, ne ise onu anlat lütfen rica ediyorum.

İddialar doğrudur yanlıştır bilemem ama ''neyse ilerde anlaşılır'' mantığı sıktı artık. Otopark'taki her kırılma birkaç cümleyle ve ''anlayana...'' ile geçiştirildi. Artık gerçekler masaya yatırılsın ve olay sakız gibi uzamadan bıçak gibi kesilsin.

Sinan reis, senin test edeceğin bizim de izleyeceğimiz daha çok araba var. Selametle.

jedi

Asfalt Kurutucu
13 Eyl 2016
44
83
685
42
Kocaeli
@sinan abi bi mudahale edilse artik diyorum. Ortaliğı b*k götürmeye basladi gozunuzu sevim kurtarin artik su siteyi

alıntı ve lafım sadece sizin için değil örnek maksatlı yaptım;

demişsiniz ortalığı b.k götürmeye başladı. yani takipçiler @and bey'den olayın iç yüzünü öğrenmek istedi. o da kendi halince açıklamaya çalıştı. açıklamak istememesine rağmen zorlaya zorlaya detayları öğrenmek istediler. alın işte açıkladı kendi gözünden... b.k götürüyor ortalığı, elden gidiyor otopark, yok efendim çocukça saldırmalar, kavgalar bilmem efendim o şöyleymiş bu böyleymiş. e tamam da ne bekliyordunuz? sormasaydınız kardeşim... izleyiniz videoları, yapınız muhabbetinizi.

çok seviyor ve destekliyorsanız da @and bey'e yaşantısında başarılar dileyiniz. otopark ve @and bey'e en büyük desteği vermiş olursunuz.

Son düzenleme:

ali_tremonti

Panpa
8 Eyl 2016
1,610
1,940
2,570
26

demişsiniz ortalığı b.k götürmeye başladı. yani takipçiler @and bey'den olayın iç yüzünü öğrenmek istedi. o da kendi halince açıklamaya çalıştı. açıklamak istememesine rağmen zorlaya zorlaya detayları öğrenmek istediler. alın işte açıkladı kendi gözünden... b.k götürüyor ortalığı, elden gidiyor otopark, yok efendim çocukça saldırmalar, kavgalar bilmem efendim o şöyleymiş bu böyleymiş. e tamam da ne bekliyordunuz? sormasaydınız kardeşim... izleyiniz videoları, yapınız muhabbetinizi.

çok seviyor ve destekliyorsanız da @and bey'e yaşantısında başarılar dileyiniz. otopark ve @and bey'e en büyük desteği vermiş olursunuz.
ağzından bal damlıyor be. Nezaman bu muhabbetler dönse muhip abi gittiğinde murat abi gittiğinde buğra abi gittiğinde hep bizi ilgilendirmez kardeşim diyip milleti susturmaya çalıştım çünkü millet durup durrken ayrılmaz belli bi anlaşmazlık var çözsünler aralarında. e ama millet meraklı yok efendim niye ayrıldınız yapmasaydınız etmeseydiniz e işte sebebi neydi... abi insanların özel hayatı bu platformlara yansımamalı. heleki bu tip durumlar. hani şu durumda ne and abiye buğra abiye kötü davrandı diye cephe alınmalı, nede buğra abiye and abiye kötü davrandı diye cephe alınmalı. tekrar diyorum buraya yansıtılmamalıydı bu mevzu aralarında kalmalıydı. and abiye tek tepkim ise bunun için.

gokhanaydogdu06

Profesör
9 Eyl 2016
120
79
1,035
37
Ankara
Arkadaslar bana kalirsa bu sorunu burda kapatalim ve hic yasanmamis kabul edelim...elbette bir kavga anında haklı yada haksızı ayırt etmek zordur insanlar bazı sorunlar yaşamış olabilirler inanin bu sahte ve kısa dunyada hepsi anlamsız....gelin otopark icin yeni bir beyaz sayfa acalim ve sinan reise tam destek verelim otopark ile yaşayacağımız daha cok eglenceli günler var....sağlıcakla kalın

inzfatih

Fatih
Panpa
16 Eyl 2016
2,062
4,348
4,220
varsova
Marka
Porsche

herkeste biri bana akil verse diye bekliyordu, hizir gibi yetistiniz :)

punkart

Asfalt Kurutucu
8 Kas 2016
2
7
545
İnsanların arasındaki mevzuyu tartışıp And Bey açıklama bekliyoruz, Sinan Bey neden böyle diye sorular sormaya gerek yok. Sinan da isterse açıklama yapmayabilir insanları oturduğunuz yerden darlamayın, siteyi devralan olarak zaten Sinan'ın üstünde yeterince yük var neden daha fazla yükleniyorsunuz ki? Burda eleştirecek şey tarafların özelini internete dökecek kadar düşmesi. Buğra'nın ne mal olduğu zaten belli ama And'dan beklemiyordum böyle ithamlar. Bize ne abi onun uyuşturucu kullandığından, ruhsal problemleri olduğundan, And'ın sinirinden, Sinanla kavgasından şunundan bunundan? And isterse şeytanın oğlu olsun bize ne abi, sorunu olan varsa da gitsin hukuk yoluyla çözsün. Ben otoparkı And'ın kara kaşına kara gözüne takip etmiyorum ki site benim gözümden düşsün. Eğer şizofren, sinir hastası, otokontrolü olmayan biriyse de gördüğüm en iyi otomobil test eden şizofren olur ben de onu zevkle takip ederim.

mecagil

Profesör
9 Eki 2016
670
1,139
2,320
Ankara
Marka
Ford
bi girip bakayım dedim, neler neler dönmüş. kim haklı kim haksız beni ilgilendirmez. Ama iki foruma da baktığımda herkesin ortak bir görüşü var ki @sinan abi adamdır, onun arkasındayız.

Bu kadar boka sarmış işin arasında kendini herkese sevdirmeyi başarmış adam gibi adam. Okuduklarım sadece Sinan Koç'a olan saygımın artmasına vesile oldu. Abi sana da tavsiyem buna bi dur de. Eğer hakkaten sen bu işi sırtlanacaksan zararlı çıkmanı istemem.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım