Telefon Önerisi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

un4given35

Profesör
28 Eyl 2016
345
204
1,145
Arkadaşlar max 1500-2000 tl 1500 altı olursa daha iyi olur telefon arıyorum suanda lg g2 32 gb var iç ekranı kırıldı

Onur

Profesör
8 Eyl 2016
535
911
1,770
Bence hangi model olursa olsun ithalatçı garantili alın distribitör garantili olacak diye o kadar fazla para vermeye gerek yok bence model olarakta note4 olabilir 1750 tl sanırsam ithalatçı garantili olan lg g4 ithalatçı garantilide 1370 tl buda iyi bir seçenek.

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Arkadaşlar max 1500-2000 tl 1500 altı olursa daha iyi olur telefon arıyorum suanda lg g2 32 gb var iç ekranı kırıldı
Xiaomi Mi5 al geç 1200 civarı bişeydi galiba en son. Bence bu paraya alınabilecek en iyi telefon. Eğer 1700 lere çıkarsanda S6 edge var veya normal S6 var. S6 alırsan yeşil renk al benden söylemesi. Eğer bu fiyatlara amiral gemi katili olsun ucuz olsun hemde farklı ve kaliteli olsun diyorsan da senin ilacın one plus 3.

Son düzenleme:

Onur

Profesör
8 Eyl 2016
535
911
1,770
Hepsiburadada g4 1200 e de var ithalatçı garantili ben olsam onu tercih ederdim

Onur

Profesör
8 Eyl 2016
535
911
1,770
Anakart yakma sorunu var hocam onlarda. Ben hiç bulaşmazdım o yüzden.
O sorununu bilmiyordum hocam bi arkadaşımda vardı sorun olmamıştı onunkinde teknoloji birazda şans işi ama xaomi mi5 bnim aklıma gelmemişti bencede o tercih edilmeli

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
O sorununu bilmiyordum hocam bi arkadaşımda vardı sorun olmamıştı onunkinde teknoloji birazda şans işi ama xaomi mi5 bnim aklıma gelmemişti bencede o tercih edilmeli
1500 liraya bence One Plus 3 de düşünmeli. Çünkü telefonda 6gb ram, snapdragon 820 işlemci adreno 530 yada 520 grafik işlemci, 16 megapixel ois li kamera ve 64gb dahili hafıza var. Fakat Op3 ün tek bir handikapı var sadece sahibinden de bulunabiliyor, türkiye ye distribütör ile gelmiyor. Eski bir One Plus kullanıcısı olarak ben çok memnundum ve distribütör olmamasi turkiye de hiç problem yaratmadı. Adamlarda muhteşem bir günceleme desteği de vardı. Şu anda S7 kullanıyorum ve günceleme desteği beni biraz hayal kırıklığına uğrattı, daha hala 7.0 android gelmedi mesela. Birde geçen gün ilk kazamı yaptım arka cam ve ön camı patlattım. Ön camda pek birşey yok hatta beli bile olmuyor ama arka cam tuz buz. Arka can fiyatı da indirimli 150 ye buldum inşallah perşwmbe yaptıracam. Daha sonra da şubat ayında satıp yeni bir S7 alacağım.

Son düzenleme:

yaso

TORNACI
8 Eyl 2016
3,204
11,547
5,320
Antalya
Marka
Ford
Benim önereceğim telefon iphone se olacak. Media Markt'ta 1800 TL imiş 4 ay önce Vatan'dan 1900 TL ye almıştım çok memnunum sorunsuzluk ve kullanışlılık açısından.

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Zenfone 3 2000 lira bandını aşacak diye biliyorum. Siz herhamgi bir türkiye fiyatı gördünüz mü?
3 cesidi olacagi icin su andaki zenfone 2 ler gibi fiyat araligi zengin olacaktir en son birkac teknoloji kanalinda 1800 den gelecegi soylenmisti en ust versiyonu ama bu trt radyo bandrol muhabbeti vardi yansidimi su andaki fiyatlara bilmiyorum . ya radyoyu kaldirip 1800 bazinda tutacaklar yada bandrol parasini verip 2000 e cekcekler diye tahmin ediyorum. hali hazirda zenfone 2 de kamerami kirmistim su an samsung j7 kullaniyorum ama zenfone 3 u bekliyorum almak icin

Bedirhan

Reis
Yönetici
Admin
Destekçi
8 Eyl 2016
6,278
21,696
5,320
26
Avcılar-Darıca
İthalatçı garantili almayın. Bende öyle düşündüm İstanbul Bilişim adlı bakkaldan Xperia Z3 aldım arızalandı birde kasko yaptırmıştık alırken ikisi de birbirinden lanet. Adam arıyor bunun masrafı 1800 lira siz yenisini alın sizde küfür edip kapatıyorsunuz. Lanet olsun diyorsunuz ve telefonu çöpe atıp beddua etmekten başka birşey gelmiyor elinizden.

Mis gibi Distribütör garantili aldım Z5 Premium'u hemde çok indirimli bir şekilde. Telefonun kutusu bile farklı öyle alınca, bir sorun yaşadığınız zaman muhattap bulmak çok daha kolay ve çözümleri hemen sunuyorlar.
Ben Sony çok severek kullanıyorum 1.800 bandın da Z5 var. Genel olarak yorumlarda iyi değil falan derler ancak çoğu telefon batarya kullanım süresi ve ömrü açısında Sony'den çok geride. And reyis de Sony kullanıyor bu arada :D
En sade en hızlı arayüz ve en uzun süre güncelleme sunan şirketlerden Sony. Ses kalitesi ve özellikle ekran kalitesi çok iyi. Kamera konusunda piyasadaki çoğu markanın lenslerini vs. Sony yapıyor ancak yazılım konusu tam oturmadığı için rakiplerinin gerisinde.
Biraz fanboy gibi oldu ama bozulduğu halde gidip tekrar alacak kadar memnun kaldım :D
Z5 Premium Krom kullanıyorum, tasarım görünüş mükemmel ama boyutu sıkıntı biraz cepte rahatsız ediyor, Z5 çok ideal bir telefon bence. Z5C olanı var boyut olarak biraz daha küçük ve fiyatı uygun, şarj testinde birinciliği vardı sanırım.

Son düzenleme:

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
İthalatçı garantili almayın. Bende öyle düşündüm İstanbul Bilişim adlı bakkaldan Xperia Z3 aldım arızalandı birde kasko yaptırmıştık alırken ikisi de birbirinden lanet. Adam arıyor bunun masrafı 1800 lira siz yenisini alın sizde küfür edip kapatıyorsunuz. Lanet olsun diyorsunuz ve telefonu çöpe atıp beddua etmekten başka birşey gelmiyor elinizden.

Mis gibi Distribütör garantili aldım Z5 Premium'u hemde çok indirimli bir şekilde. Telefonun kutusu bile farklı öyle alınca, bir sorun yaşadığınız zaman muhattap bulmak çok daha kolay ve çözümleri hemen sunuyorlar.
Ben Sony çok severek kullanıyorum 1.800 bandın da Z5 var. Genel olarak yorumlarda iyi değil falan derler ancak çoğu telefon batarya kullanım süresi ve ömrü açısında Sony'den çok geride. And reyis de Sony kullanıyor bu arada :D
En sade en hızlı arayüz ve en uzun süre güncelleme sunan şirketlerden Sony. Ses kalitesi ve özellikle ekran kalitesi çok iyi. Kamera konusunda piyasadaki çoğu markanın lenslerini vs. Sony yapıyor ancak yazılım konusu tam oturmadığı için rakiplerinin gerisinde.
Biraz fanboy gibi oldu ama bozulduğu halde gidip tekrar alacak kadar memnun kaldım :D
Z5 Premium Krom kullanıyorum, tasarım görünüş mükemmel ama boyutu sıkıntı biraz cepte rahatsız ediyor, Z5 çok ideal bir telefon bence. Z5C olanı var boyut olarak biraz daha küçük ve fiyatı uygun, şarj testinde birinciliği vardı sanırım.
ısınma problemını nasıl cozdunuz hocam

Bedirhan

Reis
Yönetici
Admin
Destekçi
8 Eyl 2016
6,278
21,696
5,320
26
Avcılar-Darıca
ısınma problemını nasıl cozdunuz hocam
Ben telefonla oyun oynamadım ama elimden düşmez genellikle. Fotoğraf video çekiyorum müzik dinliyorum internette sosyal medya programlarını bir arada kullanıyorum daha hiç ısınmaya rastlamadım telefonumda.
Sadece telefon şarjda iken hızlı şarj özelliğinden kaynaklı eğer şarjda oynamaya çalışırsanız ısınma ve yavaşlama oluyor.
1 saat civarı sürede fulleniyor şarjı bekleyip şarjdan sonra Kullanırsanız sıkıntı yaşamazsınız.

ESEB19

Profesör
Beta Programı
8 Eyl 2016
423
425
1,395
Marka
Volkswagen
İphone 6
Samsung a7 (bence bu)
Samsung s6 (e)

Onur

Profesör
8 Eyl 2016
535
911
1,770
Hocam zaten her ithalatçı firmadan alınmaz bilinen kalitelilerden alınir mesale benim bildiğim evo var ve türkiyedeki distribitörlerin satış sonrası verdiği hizmet pek iyi değildir (sony hiç tecrübe etmedim onu bilmeme ama apple iyidir o konuda mesale) kaliteli olan ithalatçı firmalar ise müşteri kaybetmemek adına müşteri memnuniyetine çok önem veriyor ve satış sonrası oluşan sorunlarda daha hassas davranıyor.

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,655
1
64,534
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Asus zenfone 3 ün deluxe modeli 2bin liranın üzerinde olacak ama 1500 civarlarında bi telefonu daha olacak diye tahmin ediyorum, ben kendim zenfone 2 32 gb kullanıcısıyım 5 aydır kullanıyorum ve gerçekten memnunum, zenfone 3 ise inanılmaz kaliteli duruyor özellikler zaten çok iyi, aralık ayında da satışa çıkıyor. İncelemenizi tavsiye ederim

TheAMG56

Panpa
7 Kas 2016
506
2,940
4,220
32
İstanbul
Marka
Renault
Ben de bu telefonları öneririm;
Galaxy Note 5
S6
S6 Edge
S6 Edge Plus
LG V10
LG G5
Sony Xperia Z5
Z5 Compact
XA Ultra
X Compact

Bu listede olan telefonların hepsi hala güçlü, uzun ömürlü ve sağlamlık açısından sizi üzmeyecek modellerdir. Neredeyse hepsi max. 2 sene daha -ki samsungun işi belli olmaz- güncelleme alacak telefonlardır. Listedeki telefonların neredeyse hepsi elimden geçti, herhangi bir sorunuz olursa çekinmeden yazın. Elimden geldiği kadarıyla yardımcı olmak isterim. Ayrıca dipnot olarak belirteyim; Technopat Forum'da da takılıyorum çoğu kişiye yardımcı olmuşumdur. :)

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Ben telefonla oyun oynamadım ama elimden düşmez genellikle. Fotoğraf video çekiyorum müzik dinliyorum internette sosyal medya programlarını bir arada kullanıyorum daha hiç ısınmaya rastlamadım telefonumda.
Sadece telefon şarjda iken hızlı şarj özelliğinden kaynaklı eğer şarjda oynamaya çalışırsanız ısınma ve yavaşlama oluyor.
1 saat civarı sürede fulleniyor şarjı bekleyip şarjdan sonra Kullanırsanız sıkıntı yaşamazsınız.
Asus zenfone 3 ün deluxe modeli 2bin liranın üzerinde olacak ama 1500 civarlarında bi telefonu daha olacak diye tahmin ediyorum, ben kendim zenfone 2 32 gb kullanıcısıyım 5 aydır kullanıyorum ve gerçekten memnunum, zenfone 3 ise inanılmaz kaliteli duruyor özellikler zaten çok iyi, aralık ayında da satışa çıkıyor. İncelemenizi tavsiye ederim
tek kotulugu ekrandı be hocam parlaklık yerlerde :D ıyı telefondu ama kahrımı cok cektı valla

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım