Telefon Önerisi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kağıt üstünde özellikleri yeterli gözüküyor ama bugün açar, yarın açar, 3. gün açacağı meçhuldür. :)
Telefon konusunda Lenovo pişmanlıkmış diye yazacağım ama temel argüman "teknoloji şans işidir" diye peşin cevabı gelecek. Arkadaşa Vibe P1 modelini bizzat ben önerdim bak bu iyi telefon, şarjı iyi gidiyo falan diye. Kendiyle birlikte annesine babasına da almış. Üçünden de pişman olunur mu :D Hepsi farklı bir arıza çıkarmış. Aldıkları mağazada ilk yıl dolmadan yarı fiyatına iade edebilme opsiyonları varmış. Onu mu kullansak filan diyordu. Telefonlarını çok beğeniyordum ama ciddi sıkıntılı olduğunu mahcup olarak öğrendiğim için tavsiye edemiyorum. :)
İlla samsung alacağız o zaman, ucuza tecrübe alınmıyor demek ki.

İlla samsung alacağız o zaman, ucuza tecrübe alınmıyor demek ki.
Samsung'u hiç beğenmiyorum o ayrı, ama yılların tecrübesiyle belli bir seviyenin altına artık düşmüyorlar bu da bir gerçek. En üst modellerinden korkmak gerekiyor :) Benim model tercihlerim 1.HTC, 2.Huawei olur. (Asus kullanıyorum :) )

Bu mesaj asus zenfone 2 cihazımdan gönderilmiştir gayette memnunum bi daha yazayım [emoji23] ama teknoloji gerçekten şans işi ve ben şanssızımdır

ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bu mesaj asus zenfone 2 cihazımdan gönderilmiştir gayette memnunum bi daha yazayım [emoji23] ama teknoloji gerçekten şans işi ve ben şanssızımdır

Tam şimdi o gözüme çarptı, bişey soracaktım. Özele bi gelsene :)

Tamamdır buyur reis. [emoji41]

Ben de xiaomi mi5 almanızı öneririm.Fiyatını üstünde bir telefondur.Verdiğiniz parayı hak eder yani.

Telefon degistirmeye yeltendim ama su anlik ithalat garantili j7 kullaniyorum ve memnunum. degistirme nedenim ise samsung un s2 saati veya yeni cikan gear fit 2 ile uyumsuz olmasindan kaynakli. 6 ay once aldigim yeni cihaza boyle yapmalari uzdu. asus incelemesi geldi ama fiyat muazzam. yeni a8 veya c7 kullanan varmi acaba ? mantikli geldiler bana

Gerek tasarım gerek malzeme kalitesi olarak HTC ve SONY'i tek geçerim apple'ın ürünleri çok yapmacık ve narinler millet resmen elmaya para veriyor. Model olarak limitiniz 1.500ün altındaysa HTC One M9, One M8, SONY Xperia Z3+, Z3

Telefon degistirmeye yeltendim ama su anlik ithalat garantili j7 kullaniyorum ve memnunum. degistirme nedenim ise samsung un s2 saati veya yeni cikan gear fit 2 ile uyumsuz olmasindan kaynakli. 6 ay once aldigim yeni cihaza boyle yapmalari uzdu. asus incelemesi geldi ama fiyat muazzam. yeni a8 veya c7 kullanan varmi acaba ? mantikli geldiler bana
İlla ki a8 veya c7 istiyorsanız c7yi tavsiye ederim. Snapdragon 625 kullanıyor günlük kullanımda amiral gemilerinden bi farkı olmayacağı kanaatindeyim. Rom bulması daha kolay, güncellemeleri daha rahat alır. Oyunlarda ise tatmin eder :)

İlla ki a8 veya c7 istiyorsanız c7yi tavsiye ederim. Snapdragon 625 kullanıyor günlük kullanımda amiral gemilerinden bi farkı olmayacağı kanaatindeyim. Rom bulması daha kolay, güncellemeleri daha rahat alır. Oyunlarda ise tatmin eder :)
Hocam xiaomi mi mix harici samsung dusunuyorum ama yine samsung un farkli model tavsiyeniz varsa onerebilirseniz sevinirim

Hocam xiaomi mi mix harici samsung dusunuyorum ama yine samsung un farkli model tavsiyeniz varsa onerebilirseniz sevinirim
Xiaomi mi mix sakın almayın :) Şirketin ilk çıkardığı penceresiz telefon ve yere düşmesi sonucunda çok fazla masraf çıkarır, sonuçta yeni bir model uzun vaadede sorun çıkarma ihtimali çok yüksek. Fiyatta bir limitiniz yoksa s7, note 5 eğer var ise s6 edge

Xiaomi mi mix sakın almayın :) Şirketin ilk çıkardığı penceresiz telefon ve yere düşmesi sonucunda çok fazla masraf çıkarır, sonuçta yeni bir model uzun vaadede sorun çıkarma ihtimali çok yüksek. Fiyatta bir limitiniz yoksa s7, note 5 eğer var ise s6 edge
youtube dan testini izleyin derim komple seramik telefon iphonedan dayanikli yani

Biliyorum izledim panpaaaa :D iphone ile kıyaslanamaz bir telefon zaten, eğer aceleniz yoksa bekleyip mi mix kullananların uzun kullanımda oluşabilecek sorunlarını öğrenebilirsiniz :)
Iste turkiyeye gelmez herhalde cunku el ile uretim oldugundan ayda 10 000 uretiliyormus gemi giderse oralara alirimda su anlik gemiye cikmiyorum iste turkiyeye kaldim

Yaklaşık 4 sene iphone 5 kullandıktan sonra 6s aldım, baya memnunum. Bütçeyi aşmıyorsa düşünülebilir ve ya değişim cihazlarını sıfır fiyatından 300-400 tl ucuza satanlar var onlara bakabilirsin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...