Telefon Önerisi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
hocam ses yukseklıgı bakımından benı cok tatmın etmıyor acıkcası tabı htc nın one m9 modelını kullanmadıysanız htc nın ole amıral gemısı dıye tabır edılen harıc genelde yok beats kulaklık verıyoruz vs. dıyorlar ama pek tatmın olamadım dıger telefonlarında. valla hocam ben sundan yanayım parasını hak eden bır urun ıse eger zenfone 3 belkı yıne dusunebılırım.kasasıda pek saglam degıl bu arada cunku ufak dusurmeyle yan cıtaları zarar gordu alttakı sıyah kısmı cızıktı baya ufak dustu arka kamera camı patladı vs vs. ıyı yanlarıda var ısınma yok hızlı sarj var 32 lık modellerde ne bıleyım donma vs tabıkı yok parasına gore ıslemcısı fena degıl 4 gb ram vs ıyı tabıkı parasına gore.
Samsung C5'de olabilir. 32 gb hafıza, 4GB ram, bu fiyata güzel bana göre. 1.5 ghz ve 1.2 ghz dört çekirdekli işlemcileri var.
http://www.hepsiburada.com/samsung-....telefon.pla&gclid=CLuB-NXY19ACFcHNGwodQOgMXw

hocam ses yukseklıgı bakımından benı cok tatmın etmıyor acıkcası tabı htc nın one m9 modelını kullanmadıysanız htc nın ole amıral gemısı dıye tabır edılen harıc genelde yok beats kulaklık verıyoruz vs. dıyorlar ama pek tatmın olamadım dıger telefonlarında. valla hocam ben sundan yanayım parasını hak eden bır urun ıse eger zenfone 3 belkı yıne dusunebılırım.kasasıda pek saglam degıl bu arada cunku ufak dusurmeyle yan cıtaları zarar gordu alttakı sıyah kısmı cızıktı baya ufak dustu arka kamera camı patladı vs vs. ıyı yanlarıda var ısınma yok hızlı sarj var 32 lık modellerde ne bıleyım donma vs tabıkı yok parasına gore ıslemcısı fena degıl 4 gb ram vs ıyı tabıkı parasına gore.
Baya gömdün ama olsundu [emoji23][emoji23] zenfone 2 önermem artık 3 çıktı kasa daha sağlam duruyor

yok ekran parlaklıgı dedıgım olay bır super amoled parlaklıgı veya ıphone kadar bıle ekran parlaklıgına sahıp olamaması. ben telefonu bır sene kullanıyordum yanyana bı koydu arkadasım note 5 le meger ben ne kullanıyormusum dedım zaten arka kamera camınada 250 lıra fıyat ıstemıstı servıs bende sattım. yazılımı kotu ekran tıtreme sorunlarını cok duydum. ıstanbulda yasıyorum hatunun note 5 ıne kenardan mavı cızgı gecsın desenız bıle o sekılde kap bulurum ama asus a tek tuk bulabıldım buna kadıkoy ve emınonu dahıl.hoparloru zaten zayıftı.marshmallow bana hala gelmemıstı su an ne durumda bılmıyorum forumda bı kac arkadas bana geldı vs demıslerdı . tamam ıslemcı pek ısınmıyor ıntel cunku ram de guclu ama acıkcası su an samsung j7 kullanıyorum gecıcı 1.5 ram olmasına ragmen daha mutluyum guncellemem gelıyor ekran muazzam parlaklık cozunurluk super onde flaş bıle var su zenfone 3 e bakacagım tabıkı ama gene boyleyse eger xiaomi beklemekten baska care kalmıyor
Hoparlörü çok başarılı yalnız. Çok iyi ses veriyor. Okulda sınıfta benim telefonumu hoparlör olarak kullandığımız oluyordu.

Beyler Lenovo K5 varmış bu Real Racing 3 açar mı? ( yani kasmadan oynatır mı, bendeki galaxy s4 ve smart ultra 6 F1'de kasıyor. )

Son düzenleme:
Beyler Lenovo K5 varmış bu Real Racing 3 açar mı?
Kağıt üstünde özellikleri yeterli gözüküyor ama bugün açar, yarın açar, 3. gün açacağı meçhuldür. :)
Telefon konusunda Lenovo pişmanlıkmış diye yazacağım ama temel argüman "teknoloji şans işidir" diye peşin cevabı gelecek. Arkadaşa Vibe P1 modelini bizzat ben önerdim bak bu iyi telefon, şarjı iyi gidiyo falan diye. Kendiyle birlikte annesine babasına da almış. Üçünden de pişman olunur mu :D Hepsi farklı bir arıza çıkarmış. Aldıkları mağazada ilk yıl dolmadan yarı fiyatına iade edebilme opsiyonları varmış. Onu mu kullansak filan diyordu. Telefonlarını çok beğeniyordum ama ciddi sıkıntılı olduğunu mahcup olarak öğrendiğim için tavsiye edemiyorum. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...