Telefon Önerisi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Estağfurullah hocam yardımım dokunduysa ne mutlu bana. Bu konuda benimle aynı düşüncede birileri ile tanıştığım için mutlu oldum. :) Umarım vazgeçmeyip alabilirsiniz ve burdan diğer arkadaşlara da örnek teşkil eder.
hayda adam getirmicekmiş artık op3 üretimi durmus sans varya yok böyle bişey ya :(

Temmuz ayından beri kullanıyorum, 32 gb bellekli 4 gb ramli 2.3 ghz işlemcili :)

Evet aldıktan 2 ay sonra ekranda titreme vardı. Gerçi ben biraz tedbirli davrandım öyle ciddi bişi değilken ertesi gün gönderdim hemen garantiye ekran değişti geldi onun harici hiç bi sıkıntı yaşamadım :)

Evet aldıktan 2 ay sonra ekranda titreme vardı. Gerçi ben biraz tedbirli davrandım öyle ciddi bişi değilken ertesi gün gönderdim hemen garantiye ekran değişti geldi onun harici hiç bi sıkıntı yaşamadım :)
O olay büyük sıkıntı. Herkeste oluyor. Bende de var ama henüz yaptırmadım. Ekranın sol tarafında çizgilerde var.

heh o çizgiyi 2 saniyeliğine gördüm direk gönderdim :)) sebebi de basitmiş Her telefonda yaşanabilecek olay, uzun süre en yüksek parlaklıkta film oyun vs telefonu zorlamaktan kaynaklı :)

Elden verip birkaç saat içinde geri alabiliyorsam yaptırırım. Yoksa yaptırmam ben bunu. 6 gün hele ölüm.o_O

Yasal hakları 30 işgünü, lenovoda 30 işgünü bekletilenleri duydum. Bana da ölüm gibi geldi hele ki eski telefonum lumia 625i kullanınca kafayı yedim ama asus bu konuda da hızlı. Eğer istanbuldaysan git görüş :)

Yasal hakları 30 işgünü, lenovoda 30 işgünü bekletilenleri duydum. Bana da ölüm gibi geldi hele ki eski telefonum lumia 625i kullanınca kafayı yedim ama asus bu konuda da hızlı. Eğer istanbuldaysan git görüş :)
Benim için sıkıntı olan yedek telefonum yok ve sürekli aktif olmam gereken bir takım işlerim var. O yüzden bu servis işi baya sıkıntı bana. Ekranın bu halinden de iyice sıkıldım. Bakalım ne yapacağım.:(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...