The Crew Ekim Ortasına Kadar Ücretsiz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Arkadaşlar oyunu indirdim yükledim oynamaya başladım.
nick: bt_13 ekleyebilirsiniz.

oyun bende yüksek detayda sorunsuz çalışıyor. acaba çalışır mı diyenler için karşılaştırabilmeleri açısından 3,5 yıllık bilgisayarımın özelliklerini de yazayım:
cpu: intel i7 3770 3.4GHz
ram: 16gb ddr3
ekran kartı: 2gb geforce gtx680 zotac amp! edition

Oyunu bir kaç kez uzunca müddet oynadım. Sürüş konusundaki gerçekçiliğini pek sevemedim açıkçası. Eski nesillerde çok daha başarılı oyunlar var bu mevzuda. Niyeyse bana biraz yapay geldi.

Oyunu bir kaç kez uzunca müddet oynadım. Sürüş konusundaki gerçekçiliğini pek sevemedim açıkçası. Eski nesillerde çok daha başarılı oyunlar var bu mevzuda. Niyeyse bana biraz yapay geldi.
Sürüş hissinin biraz garip olduğuna katılıyorum ancak arcade yarış oyunlarının genel özelliği bu. Gerçek sürüş hissini simülasyonlar verir ancak onları da klavye ile oynamak mümkün değil.

Sürüş hissinin biraz garip olduğuna katılıyorum ancak arcade yarış oyunlarının genel özelliği bu. Gerçek sürüş hissini simülasyonlar verir ancak onları da klavye ile oynamak mümkün değil.
Yeni nesil oyunlarla pek kıyaslamak istemiyorum fakat nfs serisinin eski efsanelerinden biri olan underground 2 vardır. O mesela sürüş anlamında bence başarılı oyunlardan biriydi. Özellikle dağ yollarında drift yarışması yapıp puan kasmak çok da kolay değildi. Simulasyon kadar olmasa da biraz daha çalışılmasını isterdim. Onun haricinde görevler ve özellikle harita genişliği falan bayağı iyi.

Şu an Assetto Corsa gibi bir oyun varken diğer oyunlar ilgimi çekmiyor ama "ücretsiz" olduğundan dolayı indiriyorum :D ( Bir kaç yıldır incek. -AdilKK-)

Yeni nesil oyunlarla pek kıyaslamak istemiyorum fakat nfs serisinin eski efsanelerinden biri olan underground 2 vardır. O mesela sürüş anlamında bence başarılı oyunlardan biriydi. Özellikle dağ yollarında drift yarışması yapıp puan kasmak çok da kolay değildi. Simulasyon kadar olmasa da biraz daha çalışılmasını isterdim. Onun haricinde görevler ve özellikle harita genişliği falan bayağı iyi.
Underground 2 en çok sevdiğim yarış oyunlarındandır. Ancak onda da dönüşler çok keskin. Araç, dönmek istediğimiz yere aniden kafasını sokuyor. Hatırladığım kadarıyla sürüş hissi ağırlık transferi yapmaya da uygun değildi. Ancak, modifiye imkanları olsun, araçlar olsun efsane bir oyundur.

Şu an Assetto Corsa gibi bir oyun varken diğer oyunlar ilgimi çekmiyor ama "ücretsiz" olduğundan dolayı indiriyorum :D ( Bir kaç yıldır incek. -AdilKK-)
Assetto Corsa da oynuyorum, daha doğrusu oynamaya çalışıyorum. Ne zamandır Logitech Driving Force GT arıyorum fakat sıfır olarak bulunmuyor. Ben de Logitech F710 ile oynamaya çalışıyorum. Klavyeye mahkum kalsam oynamak tam anlamıyla imkansız olurdu.

Underground 2 en çok sevdiğim yarış oyunlarındandır. Ancak onda da dönüşler çok keskin. Araç, dönmek istediğimiz yere aniden kafasını sokuyor. Hatırladığım kadarıyla sürüş hissi ağırlık transferi yapmaya da uygun değildi. Ancak, modifiye imkanları olsun, araçlar olsun efsane bir oyundur.

Assetto Corsa da oynuyorum, daha doğrusu oynamaya çalışıyorum. Ne zamandır Logitech Driving Force GT arıyorum fakat sıfır olarak bulunmuyor. Ben de Logitech F710 ile oynamaya çalışıyorum. Klavyeye mahkum kalsam oynamak tam anlamıyla imkansız olurdu.

Baktım bulamadım bende. Acaba ülkemize artık gelmiyor mu?.......

Arkadaşlar yardım edebilirmisiniz ben bu oyunu nasıl kütüphaneme eklerim ??
  • Uplay hesabınız yoksa "https://www.ubisoft.com/en-GB/" adresinde sağ üstteki "Join Now" butonuna tıklayarak üye olunuz.
  • Sonrasında "https://club.ubisoft.com/en-us/ubi30" adresinde hesabınıza giriş yaparak "Get The Game Now" butonuna tıklayın.
  • "https://uplay.ubi.com/" adresinden Uplay'i bilgisayarınıza indirip kurun ve hesabınıza giriş yapın. Üstteki "Games" sekmesine geldiğinizde The Crew'i orada göreceksiniz. Ona tıkladıktan sonra download butonu karşınıza çıkacak. O buton ile indirmeye başlayabilirsiniz.
Baktım bulamadım bende. Acaba ülkemize artık gelmiyor mu?.......
Yeni modeli çıkacak olabilir. Yurtdışında bulmak da sıkıntı, hep 2. elde var. Muhtemelen yeni modelini çıkartacaklar fakat henüz bir bilgi bulamadım bu konuda.

oyun kesinlikle gerçekçi değil. grafiklerde filan da fahiş hatalar oluyor. ama büyük haritada yerler keşfetmek, ayak üstü görevler filan güzel oluyor. imdb 4.3 düzeyindeki senaryo çok da önemli değil :)
Oyun olarak NFSu2 ve TDU2 favorilerimdir.

oyun kesinlikle gerçekçi değil. grafiklerde filan da fahiş hatalar oluyor. ama büyük haritada yerler keşfetmek, ayak üstü görevler filan güzel oluyor. imdb 4.3 düzeyindeki senaryo çok da önemli değil :)
Oyun olarak NFSu2 ve TDU2 favorilerimdir.
Görevler öyle çok ki hala alışamadım ve harita çok büyük. Bunlar çok güzel olmuş bence. Sürüşü biraz daha geliştirmeleri lazım. Ben de nfs u2 ve tdu2 oyunlarına bayılırım, defalarca bitirmişliğim de var, özellikle tdu2'deki lisans alma çabaları ve zorluğu beni gerçek anlamda çok memnun etmişti. Tabii bunları çok fazla kıstas almak istemiyorum ama sürüşü bunlara yakın gerçekçiliğe getirebilirlerse oyun tam olmuş olacak :)

Son düzenleme:
El freniyle drift yapmaya çalışıyorum araba saçmalıyor. Bir oyunda drift yoksa ben yokum. Lastiğin 4ü olmuş binlerce lira, benzin olmuş 4tl ulan bari oyunda yanlayalım. Anca ağırlık transferiyle oluyor. O da hız 100'ken 20'ye düşüyor. Driver SF kadar gerçekçi drift yapılan oyun görmedim sanırım stock arabalarla. Ama onda da teknik sorunlar yaşadım...

Sürüş destek ayarlarını hardcore yapıp manuel vites yaptım. Eğlence 20 katına çıktı. Ve de bike dealerda motosikletleri denedim. Sanırım wildrun dlc almam gerekecek, çok hoşlar çünkü.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...