The Crew Ekim Ortasına Kadar Ücretsiz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Oyunun tamamen sizin olması için kütüphaneye eklemeniz yetmiyor. Ekledikten sonra 1 ay içinde indirip oyuna gir çık yapmanız gerekli yoksa oyun kütüphaneden kalkıyor. Kütüphaneye ekleyen arkadaşların dikkatine:) Ayrıca oyunun mekanikleri ve modellemeleri eski oyunlara kıyasla çok geride ve bazen oyun zevkini baltalayabiliyor bunlar. Yinede ücretsiz indirip kafa dağıtmalık güzel bir seçenek.

Oyunun tamamen sizin olması için kütüphaneye eklemeniz yetmiyor. Ekledikten sonra 1 ay içinde indirip oyuna gir çık yapmanız gerekli yoksa oyun kütüphaneden kalkıyor. Kütüphaneye ekleyen arkadaşların dikkatine:) Ayrıca oyunun mekanikleri ve modellemeleri eski oyunlara kıyasla çok geride ve bazen oyun zevkini baltalayabiliyor bunlar. Yinede ücretsiz indirip kafa dağıtmalık güzel bir seçenek.
Bunu bilmiyordum, yazdığınız için teşekkürler.

Şimde aklıma geldi de, haziran, temmuz ve ağustos ayındaki oyunları da almıştım ve hiç indirip oynamadım. Hala kütüphanemde duruyorlar.
Bende aldım ağustos ayındaki oyunu ve hala duruyor evet ancak bu durum Crew'e özel diye biliyorum. Teyit etmek için tekrar araştırdım 1 ay içinde indirilmesi gerektiği yazıyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...