Tosfed etkinliği

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Mt.Akina

Reis
Beta Programı
18 Ocak 2017
5,579
1
22,226
5,670
Ankara
Marka
Ford
Hocam aslında makul ama biz fakiriz :D:DŞöyle düşünün İstanbulpark'ta bir pist deneyimi için ben başka şehirden gelip en kötü 300-400 tl harcayacağım ona bakarak çok güzel eğer tulumu felan dahil etmezseniz tabii ama benim eleştirdiğim ve hayal kırıklığı yaşadığım tek nokta yok şöyle ücretsiz böyle ücretsiz deyip de bunu icat etmeleri dikkat ederseniz tulum felan da bize giriyor halbuki çok istemiştim.:mad:Neyse biz yolda gazlarız meraklanmasınlar:D

ogiology

Asfalt Kurutucu
21 Nis 2017
44
102
685
Hocam aslında makul ama biz fakiriz :D:DŞöyle düşünün İstanbulpark'ta bir pist deneyimi için ben başka şehirden gelip en kötü 300-400 tl harcayacağım ona bakarak çok güzel eğer tulumu felan dahil etmezseniz tabii ama benim eleştirdiğim ve hayal kırıklığı yaşadığım tek nokta yok şöyle ücretsiz böyle ücretsiz deyip de bunu icat etmeleri dikkat ederseniz tulum felan da bize giriyor halbuki çok istemiştim.:mad:Neyse biz yolda gazlarız meraklanmasınlar:D
3.köprü yolu evime 100mt uzakta, işimizi zorlaştırırlarsa biz de mecbur kendi pistimizi kendimiz yaparız...

trkskbn

Profesör
Beta Programı
21 Eki 2016
377
807
1,895
İstanbul Park'a 15 dk mesafede olduğum için sıkıntım yok o sebepten yazdım:D Para isteyeceklerini tahmin ediyordum ama bu kadar hızlı olunmaz. Dediğim gibi daha arabaya dokunamadan elenme ihtimalim var ve 500 TL gibi bir rakam bayılacağım. Ücretsiz dedikleri için zaten bu kadar prim yaptılar. Gençleri pistte gazlamaya teşvik etmekmişmiş. Aksine sokak aralarında tofaş çevirmeye teşvik ettiler haberleri yok. Zaten zevk için katılacaktım. Çünkü şu yaştan sonra ne kadar başarı elde edilebilir ki zaten bu konuda? Gerçekten bu işi yapanlar çocukluktan başlıyor bu işlere.

Mt.Akina

Reis
Beta Programı
18 Ocak 2017
5,579
1
22,226
5,670
Ankara
Marka
Ford
Ufak bir araştırma yaptım eğer kiralama olmazsa en ucuz yollu 1500-2000 tl arasında bir ederi var bu organizasyonun.Eğer ciddi düşünenler varsa aşağıya göz atabilir, daha bunlarda bulduğum homologasyonlu malzemeler başka ek malzemeler de olabilir.Eğer tulum mulum kiralamak isteyen varsa bana özel mesaj atsın.:D
Lisans 500 tl
https://www.sahibinden.com/ilan/yed...ris-kaski-ve-motosiklet-kaski-427616464/detay 350 tl
https://www.sahibinden.com/ilan/yed...afet-ekipman-omp-yaris-tulumu-357085513/detay 850 tl
https://www.sahibinden.com/ilan/yed...s-ayakkabisi-civit-mavi-no-44-319886650/detay 800tl
Yol yemek gidiş geliş masrafı 500 tl
@trkskbn hocam başvuran herkes o arabaya binecek yazıyor(doğruluğunu bilmiyorum) onun haricinde kesinlikle dediğiniz gibi bu işler çocukluktan oluyor mesela İskandinavya ülkelerinde çocuklar mahalle arası lisanlı volvo rallisi çevirirken biz beyblade'de biz topaç çeviriyorduk.Gerçek acıdır.

Son düzenleme:

trkskbn

Profesör
Beta Programı
21 Eki 2016
377
807
1,895
Ufak bir araştırma yaptım eğer kiralama olmazsa en ucuz yollu 1500-2000 tl arasında bir ederi var bu organizasyonun.Eğer ciddi düşünenler varsa aşağıya göz atabilir, daha bunlarda bulduğum homologasyonlu malzemeler başka ek malzemeler de olabilir.Eğer tulum mulum kiralamak isteyen varsa bana özel mesaj atsın.:D
Lisans 500 tl
https://www.sahibinden.com/ilan/yed...ris-kaski-ve-motosiklet-kaski-427616464/detay 350 tl
https://www.sahibinden.com/ilan/yed...afet-ekipman-omp-yaris-tulumu-357085513/detay 850 tl
https://www.sahibinden.com/ilan/yed...s-ayakkabisi-civit-mavi-no-44-319886650/detay 800tl
Yol yemek gidiş geliş masrafı 500 tl
@trkskbn hocam başvuran herkes o arabaya binecek yazıyor(doğruluğunu bilmiyorum) onun haricinde kesinlikle dediğiniz gibi bu işler çocukluktan oluyor mesela İskandinavya ülkelerinde çocuklar mahalle arası lisanlı volvo rallisi çevirirken biz beyblade'de biz topaç çeviriyorduk.Gerçek acıdır.
Aynen herkes kullanacakmış yanlış okumuşum kusura bakmayın. Sözde formula pilotu yetiştireceklerdi, nerde o günler? Zaten boşa umutlanmıştık, ne zaman verilen sözler tutuldu ki? Neyse biz yine kendi çapımızda dönmeye devam.

Onay Kalkan

Profesör
8 Eyl 2016
415
749
1,695
29
Sakarya
Marka
Hyundai
Motorsporlarını sadece zenginlerin yapabileceği şey olmaktan çıkarıp diğer insanlara da şans tanıyacaklardı. Bu masraflar motorsporları için önemsiz belki ama daha elemeyi geçebileceğimiz bile kesin değilden bu kadar parayı riske atmamız gerekiyor. Bu para, orta halli bir vatandaşın riske atabileceği bir miktar değil. Elemeyi geçemediğimde ne yapacağım o lisansı? Hiç olmazsa elemeyi geçebilenler ödeseydi bu parayı, o zaman kesinlikle ama kesinlikle katılırdım.

ali_tremonti

Panpa
8 Eyl 2016
1,610
1,940
2,570
26
Cok yanlis yaptilar hayallerimi yiktilar, sayfa yayinlanana kadar millet ne hayaller kurdu oysa ki. Ve simdi bokumuzun ustune geri oturduk. Neymis efenim belli bi kulüple 500 lira karsiliginda lisans alinip secmeler gecilirse geri iade edilecekmis. Yanlis. Sayfa yayinlanmadan once de belliymistir bu mevzular ama sayfa yayinlanana kadar soylenmiyor bide ucretsiz deniyor. Vallahi suan ölümüne lanetledim tosfedi. Millete destek cikmak degil amac apacik piyasa yapma ve pazarlama stratejisi. Lanet olsun hepsine

ali_tremonti

Panpa
8 Eyl 2016
1,610
1,940
2,570
26
Cok yanlis yaptilar hayallerimi yiktilar, sayfa yayinlanana kadar millet ne hayaller kurdu oysa ki. Ve simdi bokumuzun ustune geri oturduk. Neymis efenim belli bi kulüple 500 lira karsiliginda lisans alinip secmeler gecilirse geri iade edilecekmis. Yanlis. Sayfa yayinlanmadan once de belliymistir bu mevzular ama sayfa yayinlanana kadar soylenmiyor bide ucretsiz deniyor. Vallahi suan ölümüne lanetledim tosfedi. Millete destek cikmak degil amac apacik piyasa yapma ve pazarlama stratejisi. Lanet olsun hepsine
Yine amcasi dayisi olan elemanlara destek cikilacak yine halasi teyzesi abisi olanlara destek cikilacak belli. Bi boka yaramayacak yani. Ve boyle oldugu surece millet sokakta gazlamaya devam edecek.

trkskbn

Profesör
Beta Programı
21 Eki 2016
377
807
1,895
Konuyu hortlatıcam ama hayırlı bir iş nedeniyle:D TOSFED sona kalan 12 kişinin tüm masraflarını üstleneceğini yazmış siteye. Büyük ihtimal katılım yerlerde olunca böyle bir karar aldılar. Katılmak isteyenler için mayıs sonuna kadar açık ancak kontenjan olduğu için elinizi çabuk tutmanızı öneririm.

kenblock

Panpa
Beta Programı
24 Ocak 2017
5,294
1
9,445
4,970
kocaeli
Konuyu hortlatıcam ama hayırlı bir iş nedeniyle:D TOSFED sona kalan 12 kişinin tüm masraflarını üstleneceğini yazmış siteye. Büyük ihtimal katılım yerlerde olunca böyle bir karar aldılar. Katılmak isteyenler için mayıs sonuna kadar açık ancak kontenjan olduğu için elinizi çabuk tutmanızı öneririm.
Şartlarda iyileşmeler olması güzel , Bileğine güvenen ilk 40 a kalabileceğine inanan girsin sonuçta kapsamlı bir eğitim alacaklar .

Bu arada tulum kask vb. Giderleride tosfed karşılayacakmış.

Yaşım tutsa ciddi ciddi düşünürdüm.

Lenovo A7000-a cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mt.Akina

Reis
Beta Programı
18 Ocak 2017
5,579
1
22,226
5,670
Ankara
Marka
Ford
Şartlarda iyileşmeler olması güzel , Bileğine güvenen ilk 40 a kalabileceğine inanan girsin sonuçta kapsamlı bir eğitim alacaklar .

Bu arada tulum kask vb. Giderleride tosfed karşılayacakmış.

Yaşım tutsa ciddi ciddi düşünürdüm.

Pardon ama son 12'ye kalanların tulum kask ve diğer harcamaları ödenecekmiş yani herkesin değil yoksa öbür türlü yarın ben lisans çıkarmaya gideyim yani.:D

kenblock

Panpa
Beta Programı
24 Ocak 2017
5,294
1
9,445
4,970
kocaeli
Pardon ama son 12'ye kalanların tulum kask ve diğer harcamaları ödenecekmiş yani herkesin değil yoksa öbür türlü yarın ben lisans çıkarmaya gideyim yani.:D
Benim okuduğum yerde yarışmaya katılacak herkesin masraflarının karşılanacağı yazıyordu tekrar bakayım.

Edit : yanlış alarm :D
Ama şöyle birşey de var finalist 40 kişi ileri sürüş teknikleri ve pist pilotluğu eğitimi alacakmis . Bakalım yarın piste gidiyorum sizin için araştırmalar yapayım :)

Son düzenleme:

Mt.Akina

Reis
Beta Programı
18 Ocak 2017
5,579
1
22,226
5,670
Ankara
Marka
Ford
Son 12 tam bir kumar olmuş 31 Mayıs'ta 11.58 de felan.:D:D
@kenblock
''Seçilecek olan 12 kişinin lisans bedelleri geri iade edilecek ve yarış dönemlerindeki tulum, kask, eldiven vs. gibi yarış ekipmanları, konaklama, ulaşım gibi tüm giderleri TOSFED tarafından karşılanacaktır.''Sitede sadece böyle bilgi gözüküyor.

Son düzenleme:

kenblock

Panpa
Beta Programı
24 Ocak 2017
5,294
1
9,445
4,970
kocaeli
Bugün korfezdeydik , 5-6 kapalı garaj vardı pitte araç muhtemelen onların birindeydi ayrıca 4 adet Stock ve plakasiz halde egea vardı muhtemelen onlarda modifiye edilecek .

emre16

Panpa
8 Eyl 2016
1,607
4,922
4,070
28
Aydın / Bursa
Marka
Renault
Bugün korfezdeydik , 5-6 kapalı garaj vardı pitte araç muhtemelen onların birindeydi ayrıca 4 adet Stock ve plakasiz halde egea vardı muhtemelen onlarda modifiye edilecek .

Bi çılgınlık yapıp katılsam mı napsam ya, lisans bedeli dışında ekipmana ücret alıcaklar mı acaba girdikçe girmesinden korkuyorum şuan sadece

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım