TOSFED YILDIZLARINI ARIYOR(!)

OguzhanC

Panpa
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
766
1,620
2,520
26
Kocaeli-Ordu
Marka
Peugeot
Site açıldı ama 500tl verip lisans başvurusu yapmayanlar başvuru yapamıyormuş beyler. Ne anladım ben bu işten o kadar bekledim de. Tamam miktar yinede çok değilde hedef kitlesi ve ücretsiz olacağı iddialarını düşününce ve amaçlarıda okuyunca insan ücretsiz olur diye umutlanmıyor değil. Lisans çıkarabilecek arkadaşlara kolay gelsin. Bizden biri katılabilir inşallah. Katılım 1000 kişi ile sınırlıymış.
http://www.tosfedyildiziniariyor.com/

Mt.Akina

Reis
Beta Programı
18 Ocak 2017
5,579
1
22,226
5,670
Ankara
Marka
Ford
30 nisan geldi, masraf olarak 500 tl ulusal lisans çıkarma ücreti ve tulum, kask ücreti felan komple bize ait bu şartlarda katılmak isteyen varsa kontenjan varmış 1000 kişi.Ben katılamayacağım sanırsam 100-200tl ye razıydımda tulum kask vs vs beni yorar.Katılanlara başarılar.

Mt.Akina

Reis
Beta Programı
18 Ocak 2017
5,579
1
22,226
5,670
Ankara
Marka
Ford
Hocam aslında makul ama biz fakiriz :D:DŞöyle düşünün İstanbulpark'ta bir pist deneyimi için ben başka şehirden gelip en kötü 300-400 tl harcayacağım ona bakarak çok güzel ama benim eleştirdiğim ve hayal kırıklığı yaşadığım tek nokta yok şöyle ücretsiz böyle ücretsiz deyip de bunu icat etmeleri dikkat ederseniz tulum felan da bize giriyor halbuki çok istemiştim.:mad:Neyse biz yolda gazlarız meraklanmasınlar:D

OguzhanC

Panpa
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
766
1,620
2,520
26
Kocaeli-Ordu
Marka
Peugeot
Bende farklı düşünmüyorum zaten fakiriz :D Ama dediğin gibi iddia edilenler tutmadığı için kızdım bende. Çünkü her yerde o ücretsiz bu ücretsiz diyorlardı. E normal zamanda yapamıyoruz ücretsizi duyunca çok istemiştim bende haliyle.

Cussler

Panpa
5 Eki 2016
3,477
8,934
4,970
Marka
Toyota
Tosfedi basak mı ulan
images.jpg

Ugur

Panpa
Destekçi
Beta Programı
10 Eyl 2016
2,295
6,325
4,270
.
Yarışacak kadar sürüş becerisi elde edebilmiş bir kimse 500 lirayı bulur heralde?
Direk yarışa girmediğin için önceden yarış tecrüben olması pek önemli değil. Burada amaçları yetenekleri olan kişileri keşfetmek zaten, eğitimleri kendileri verecek. 18-25 yaş aralığında sürüşü iyi olan kişiler ki bunlar da çoğumuz gibi arabayla haşır neşir olan viraj kovalayan belli yetenekleri olan kişiler olur ve eğitim alınır sonunda da nereye kadar gidebiliyorsa gider.
Bu tarz organizasyonlarda ücret çok yüksek olmamalı bence, bu yaş aralığındaki çoğu kişi öğrenci olacağı için 500 lira da çoğu kişiyi zorlayacağı için katılım az olur diyorum ben.

ali_tremonti

Panpa
8 Eyl 2016
1,610
1,940
2,570
26
Valla mevzu suan para degil milleti kandirmalari. Beles diyip sonra bunu cikarmalsri

Bedirhan

Reis
Yönetici
Admin
Destekçi
8 Eyl 2016
6,278
21,696
5,320
26
Avcılar-Darıca
Valla mevzu suan para degil milleti kandirmalari. Beles diyip sonra bunu cikarmalsri
Tamam hacı sinirden kaç kere yazdın :p Yarış ücretsiz demiş adam giriş değil falan :D :D TR'de beleş olan bir şey olduğu zaman 88 kere daha düşünmek gerek beleş yazıyorsa geçirecek bir boşluk yaratıyorlardır gözüyle bakarım hep ben tavsiye ederim.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım