facelift

Asfalt Kurutucu
29 May 2019
180
152
635
34
Marka
BMW
Gerek tasarımı ve sürüşüyle gerçek bir sürücü otomobili. Sürüş Makinesi... :) insan dönüp dönüp bir daha bakıyor

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,105
45,654
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Guzel gunlerde kullanin insaallah. Ben bu kasalari seviyorum. 1 2 defa kullanma firsatim olmustu ve konforunu cok begenmistim. Ici genis, saglam hissettiren, konforlu guzel bir aile otomobili. Zaten uretimi de bu yonde oldugu icin beklentileri karsilayabiliyor.

Ben daha once citroen'de mcp sanziman kullandigim icin mmt'yi de tahmin edebilyorum. Acikcasi surekli kilit trafikte kullanilacaksa sol ayagin harap olmamasi adina kabullenebilecegim ucuz yollu, saglam ve az yaktiran bir sanziman turu. Zaten muhtemelen bu tek kavramalar uretilirken bu saydigim 3 ozellikten baskasini karsilayabilsin diye dizayn edilmemis belli ki.

GMEMD

Taklacı Güvercin
18 Haz 2018
22
81
335
Öncelikle aracınızı güzel günlerde kazasız sorunsuz kullanmaya devam etmenizi dilerim. Bir önceki nesil d4d modelini sıfır almıştım. 135 bin km'ye kadar her türlü yol koşulunda kullandım. MMT'yi sorunsuz kullanmak için sözünü ettiğinizi gibi dilinden anlamak gerekiyor. Ben uzun rampa inişlerde vites küçültüp hep aynı noktaya kadar sabit viteste inip aynı noktada 5'e atmasına hayrandım nasıl biliyor diye. 130 bin km boyunca Triger zinciri, direksiyon,iç dikiz aynası, akü değişti. Ama servis garanti kapsamında değiştirdiği için sorun olmadı. Yol bilgisayarı ekranını eleştirmişsiniz ama benim kullandığım modelde sıcakta görüntü kaybolduğu için sizin modeldeki ekranı beğenmiştim. Performanslı kullanım için ES tuşu vardı her ne kadar yakıtı içse de bir parça işe yarıyordu.

mrtkap

Profesör
8 Ara 2017
889
1,615
2,320
İst.
Marka
Ford
Öncelikle aracınızı güzel günlerde kazasız sorunsuz kullanmaya devam etmenizi dilerim. Bir önceki nesil d4d modelini sıfır almıştım. 135 bin km'ye kadar her türlü yol koşulunda kullandım. MMT'yi sorunsuz kullanmak için sözünü ettiğinizi gibi dilinden anlamak gerekiyor. Ben uzun rampa inişlerde vites küçültüp hep aynı noktaya kadar sabit viteste inip aynı noktada 5'e atmasına hayrandım nasıl biliyor diye. 130 bin km boyunca Triger zinciri, direksiyon,iç dikiz aynası, akü değişti. Ama servis garanti kapsamında değiştirdiği için sorun olmadı. Yol bilgisayarı ekranını eleştirmişsiniz ama benim kullandığım modelde sıcakta görüntü kaybolduğu için sizin modeldeki ekranı beğenmiştim. Performanslı kullanım için ES tuşu vardı her ne kadar yakıtı içse de bir parça işe yarıyordu.
Kullandığınız kasa e12 yol bilgisayarı bende faal çalışıyor sıkıntı çıkarmadan sizin araca özel bi sorun olabilir. Zincir neden değişti acaba ? Normalde 300k kmde kontrol gerekirse değişim diyor servis.

GMEMD

Taklacı Güvercin
18 Haz 2018
22
81
335
Yol bilgisayarı iç sıcaklık düşünce normale dönüyordu. Zincir ses yapmaya başladı servis garantiden değiştirmişti. Gösterge tablosu, ön konsol ve koltukların rahatlığı çok iyiydi. Motorun benzinlileri aratmayacak kadar sessizdi. 135 bin km'de partner tepee outdoor araçla takas yaptım. Şimdi kim bilir nerelerde?

2jzihtiyar

Reis
Beta Programı
23 Şub 2018
3,048
6,912
5,020
github.com
Marka
BMW
Yol bilgisayarı iç sıcaklık düşünce normale dönüyordu. Zincir ses yapmaya başladı servis garantiden değiştirmişti. Gösterge tablosu, ön konsol ve koltukların rahatlığı çok iyiydi. Motorun benzinlileri aratmayacak kadar sessizdi. 135 bin km'de partner tepee outdoor araçla takas yaptım. Şimdi kim bilir nerelerde?
Arabayı satalı yaklaşık 2 sene oldu ama koltuklar konusunda haklısınız ilginç şekilde yanal destekleri çok hoştu.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım