Trafik çevirme

TuncYcl

Profesör
8 Eyl 2016
731
1,070
2,320
28
İstanbul
Marka
BMW
Saat 4 5 civari var mıdır hala çevirme yoklama?? Evimize gididez Allah'ın izniyle hadi iyi seneler.

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Valla ins vardir gece gece kimseyi tehlikeye atmamak lazim :)
Ben baktim donemem arabayla biraktim isparkta bindim taksiye temiz.

Koraykaya

Koray
İcracı
4 Kas 2016
1,977
6,025
5,270
Didim
Marka
Dacia
hangi kafayla açtın konuyu ben benzinlikte 3 saat bekledim pompacılık yaptım 30 tllik gaz aldım boş durmayayım diye allahtan alkolden alev almadı tüp xd

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,019
7
51,352
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Geç gelen yanıt: Evet, çevirme vardı. Beşiktaş Çarşı'dan Anadolu yakasına saat 5'te yola çıktım. Köprü girişinde ikinci çevirme vardı. :)

FuckTheFuelEconomy

Ali
Panpa
Destekçi
14 Ocak 2018
550
1,228
2,520
İstanbul
Marka
Hyundai
Gerekirse adım başı çevirme olsun yeridir ailemde de geçmişte ehliyetini alkolden verenler oldu kesinlikle alkolde polis en üst yaptırım neyse onu uygulamalı kimse dışarıdaki insanların hayatını tehlikeye atamamalı. Alkol alınca bizlere çok küçük birşey gibi geliyor ama sonuçları cidden çok büyük.

dthhasan

Hasan H Ayan
Sanmıyorum :)
Beta Programı
23 Ara 2017
4,285
16,187
5,720
çanakkale
Marka
Renault
Ya ben son trafik çevirmesinde çok üzüldüm.burda sizle de paylaşmak istiyorum akşam 11 gibi eşimle yemekten çıkmış evimize dönüyorduk.eşim arabada uyuyakalmıştı. polis durdurunca standart alkol kontrolü yada gbt olduğunu düşünüp camı açıp iyi nöbetler memur bey dedim.hemen arabadan inin hanfendide uyansın dedi.noluyorki dedim zorluk çıkarmayın dedi eşimi uyandırıp arabadan indik.araba kırmızı renk bir micra .yani terör arabası olsa dikkat çekmeme özelliğini hızlı gitme özelliğini falan hiçbişeyi karşılamıyor.neyse arabadan indik her yeri aramaya başladılar bagajı açtılar çeyiz için alınan nevresim setini eline alan polis bu ne dedi.artık sinirlenip çeyiz o beğendiysen al dedim.bunu standart bir uygulama olduğunu sinirlenmemizin yersiz olduğunu söylediler ama eğleniyorlardı bu belli oluyor itiraz etseniz mukavemetten tutuklanırsın hakkını arasan döverler rezil ederler en ufak bir şüphem yok bu konuda.elimiz yüzümüz düzgündür bu arada.araba malatya plaka zaten ordaki sokakta oturuyoruz.ben bizi aradıkları yere 200 metre bir hastanede çalışıyorum eşim üniversitede akademisyen kimliklerimizide gösterdik.neyse aşırı üzüldüm aşırı utandım ve bir o kadarda sinirlendim buda böyle bir anımdır.önceden kişi alkollü bile olsa yanında bir kadın olduğunda rüşvetmi istenicek ceza mı kesilicek arabadan bağımsız halledilirdi.ayrıcalık istemedim ama bizi orda ararlarken bana göre çok daha şüpheli onlarca araç geçti.

TuncYcl

Profesör
8 Eyl 2016
731
1,070
2,320
28
İstanbul
Marka
BMW
Ya ben son trafik çevirmesinde çok üzüldüm.burda sizle de paylaşmak istiyorum akşam 11 gibi eşimle yemekten çıkmış evimize dönüyorduk.eşim arabada uyuyakalmıştı. polis durdurunca standart alkol kontrolü yada gbt olduğunu düşünüp camı açıp iyi nöbetler memur bey dedim.hemen arabadan inin hanfendide uyansın dedi.noluyorki dedim zorluk çıkarmayın dedi eşimi uyandırıp arabadan indik.araba kırmızı renk bir micra .yani terör arabası olsa dikkat çekmeme özelliğini hızlı gitme özelliğini falan hiçbişeyi karşılamıyor.neyse arabadan indik her yeri aramaya başladılar bagajı açtılar çeyiz için alınan nevresim setini eline alan polis bu ne dedi.artık sinirlenip çeyiz o beğendiysen al dedim.bunu standart bir uygulama olduğunu sinirlenmemizin yersiz olduğunu söylediler ama eğleniyorlardı bu belli oluyor itiraz etseniz mukavemetten tutuklanırsın hakkını arasan döverler rezil ederler en ufak bir şüphem yok bu konuda.elimiz yüzümüz düzgündür bu arada.araba malatya plaka zaten ordaki sokakta oturuyoruz.ben bizi aradıkları yere 200 metre bir hastanede çalışıyorum eşim üniversitede akademisyen kimliklerimizide gösterdik.neyse aşırı üzüldüm aşırı utandım ve bir o kadarda sinirlendim buda böyle bir anımdır.önceden kişi alkollü bile olsa yanında bir kadın olduğunda rüşvetmi istenicek ceza mı kesilicek arabadan bağımsız halledilirdi.ayrıcalık istemedim ama bizi orda ararlarken bana göre çok daha şüpheli onlarca araç geçti.
Bu benim arabaya karkiz cok dusuyordur diyen memurun bi versiyonu sanirim. Polis konsuunda rahat rahat davranmamiza ulkecek cok var...

mburakozgen

Profesör
19 Mar 2017
294
364
1,395
Açık söyleyeyim ben asker seviyorum. Polisler hep bir aşağılama modunda (insan olarakta iyi olanları tenzih ederim). Şehirler arası yolda araç 23 plakaydı o zamanlar. Asker çevirdi beyfendi normal prosedür bu aracınızı aramamız lazım dedi. Böyle konuştuktan sonra canımı yesin yani. Yalovada da polis çevirdi ulan noluyoruz dememe kalmadı bagajı aç valizi aç aracın içine köpek sokmaya çalıştı. Elazığ damarım tuttu benimde o köpek arabama giremez bu araca gözüm gibi bakıyorum. Sizin köpeğiniz girsin diye değil. Ondan sonra valize bakarken sigara yaktım, valize bakarken başka bişey var mı? Yardım edeyim dedim sonra yok gidebilirsin diyince hele dur gardaş sigaramız bitsin gideriz acelen ne dedim. İstese hayatımı karartırdı ama uğraşmadı :D

Toprak

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
6,853
26,182
5,720
Ankara
Marka
Skoda
Eskiden yanımızda kadın olunca insan gibi davranırlardı. Şimdi annem varken bile sıkıntı çekebiliyorum bazen. İyi polisler çoğunluk olsa da böyleleri de var malesef

BLL-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

planco

Elit Apaçi
21 Eki 2018
138
155
935
Eskişehir
Marka
Volkswagen
Sadece bir arkadaş içmeyecek diye kapıda 3 araba varken 7 kişi tek araba gittik, ne giderken ne de gelirken çevirme görmedik. Hem de Alaçatı-Konak güzergahında. Olsun, çevirme olur diye yapmamıştık bunu zaten :D Ama keşke olsaydı, alkollü araç kullanan o kadar insan vardı ki o gece.

Düzenleme: imla

Son düzenleme:
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım