Trafik Kazası Videoları

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,205
45,795
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Trafik kazaları videolarının, insani olarak izlemekten keyif almadığımız ama otomobil tutkunları olarak merak ettiğimiz içeriklerden olduğunu düşünüyorum. Yanlış hatırlamıyorsam forumda böyle bir başlık da yoktu. Hem forumun başka başlıkları altında kaynayıp gitmemesi hem de izleyen herkese ibret olması, belki ders çıkarması açısından başlığın işe yarayabileceğini düşündüm. Allah herkese kazasız sürüşler nasip etsin.

Bunun içinden nasıl sağ çıktılar inanılır gibi değil..

Makas atan insanımsının kazasından sonra radyoda söylenenler ayrı bir manidar.

Son düzenleme:

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,020
7
51,353
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Biz bunları hep otomobil videolarına atıyorduk :D Videoların başında hepsi otomobildi :'D

• Haha

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,205
45,795
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Biz bunları hep otomobil videolarına atıyorduk :D Videoların başında hepsi otomobildi :'D
Yorumlamak icin guzel konu 😂
Forumda cesitli isimlerle arattim ama bulamadim. Ben de ya sohbete ya da otomobil videolarina atiyordum. Ama oralarda kaynayip gidiyor yorumlamak mumkun olmuyor. Cogunluk tarafindan gerek yok denmezse bu baslikta daha izole olur artik videolar :D

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,020
7
51,353
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Ufak tefek çıtır hasarlarla ben de başlayayım o zaman :)

ercanalhan

Yusuf Ercan Alhan
Profesör
22 Şub 2019
391
1,141
2,395
istanbul
Marka
Opel
Bende birçok kez bu kaza videolarını izliyorum.. özellikle kazanın oluş biçimi ve hatalıyı görebilme açısından mobese kameralarını.. Ancak yurt dışı özellikle Rus sürücülerinde dikkatimi çeken bir nokta var.. kazayı önleyebilme ihtimalleri ve süreleri varken bunu kullanmıyorlar, karşıdakine ne kadar zarar geleceğini umursamadan eğer kural ihlali karşıda ise kesinlikle haklarından feragat etmiyorlar..

mesela sol şeritte sabit bir hızda gidiyor, sağ şeritten biri yavaş yavaş kendisine yanaşıyor ve yol istiyor.. ancak sinyali yok.. biz olsak yavaşlar bize çarpmasın diye önümüze geçmesine izin veririz.. ama adamlarda bu yok.. sonuç tabiiki kaza..

ya da ters yönden gelen biri olduğunda sağa yanaşıp geçmeyi kolaylaştırmak bir yana, gaz bile kesmiyorlar.. direk dalıyorlar birbirlerine.. rusya kayıtlı kaza videolarına bakın fark edeceksiniz.

Mt.Akina

Reis
Beta Programı
18 Ocak 2017
5,579
1
22,226
5,670
Ankara
Marka
Ford
Bende birçok kez bu kaza videolarını izliyorum.. özellikle kazanın oluş biçimi ve hatalıyı görebilme açısından mobese kameralarını.. Ancak yurt dışı özellikle Rus sürücülerinde dikkatimi çeken bir nokta var.. kazayı önleyebilme ihtimalleri ve süreleri varken bunu kullanmıyorlar, karşıdakine ne kadar zarar geleceğini umursamadan eğer kural ihlali karşıda ise kesinlikle haklarından feragat etmiyorlar..

mesela sol şeritte sabit bir hızda gidiyor, sağ şeritten biri yavaş yavaş kendisine yanaşıyor ve yol istiyor.. ancak sinyali yok.. biz olsak yavaşlar bize çarpmasın diye önümüze geçmesine izin veririz.. ama adamlarda bu yok.. sonuç tabiiki kaza..

ya da ters yönden gelen biri olduğunda sağa yanaşıp geçmeyi kolaylaştırmak bir yana, gaz bile kesmiyorlar.. direk dalıyorlar birbirlerine.. rusya kayıtlı kaza videolarına bakın fark edeceksiniz.
Biz arabamızı koruyacağız diye fedakarlık yapıyoruz.Belki onlar ben haklıyım, yol benim hiç bir şey yapamaz diye düşünüyor olabilir.Biz ise kendi haklı olduğumuz zamanlarda bile arabamıza zarar gelmesin diye yol verebiliyoruz, bence bununla alakalı olabilir.

Can mevzusunu bilerek yazmadım orası ayrı bir mevzu.

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,020
7
51,353
6,820
Kocaeli
Marka
Opel

İbretlik tespit :) Bir de bunlar dalıp gidiyo galiba ya. Uykularını mı alamıyorlar, açılamıyorlar mı, çok soğukta kalorifer açıp mayışıyorlar da mı böyle oluyorlar bilmiyorum. Bi acayipler :D
Şöyle buyurun

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım