Türkiyedeki bu trafiğin hali insanlarımızın cahilliği nereye kadar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Koraykaya

Koray
İcracı
4 Kas 2016
1,977
6,025
5,270
Didim
Marka
Dacia
Hocam bende otobanda 100 km hızla orta şeritte giderken sağ şeritteki adam üstüme doğru sürdü arabasını adama korna çalınca önüme geçti elinde telefonla konuştuğunu gördüm. o an sınırden kendımden geçtim selektör yapınca el kol hareketi yaptı üstüne dengesiz herif önümde ani fren yaptı bir kaç kere .. amacı neydi fren yapmakla ona vurmamı mı istedi bilinmez ama psikopat çok heryerde..
şeytan diyor al kafasını vur direksiyona hem kafası patlasın hem airbag arabada perte çıksın

sinanknc

Profesör
13 Kas 2016
136
149
1,185
Sol şeritte 70 le gidenlere ne demeli? Selektör yaparsın yol vermez. Sağından geçince makas atıyor derler ne yapacağımızı bilemiyoruz artık. İnsan deliriyor

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,084
7
51,485
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Sol şeritte 70 le gidenlere ne demeli? Selektör yaparsın yol vermez. Sağından geçince makas atıyor derler ne yapacağımızı bilemiyoruz artık. İnsan deliriyor
Örnek: babam. Yemin ederim bazen yanında yolcu olarak ben utanıyorum. Selektör yapan, sağından geçen olursa "adam haklı" diyorum, bana da bozuluyor :) Ama kendisi hızlı giderken aynı şekilde önünü tıkayan olsa sövmeden bırakmaz. Sebebini inanın ben de bilmiyorum. 65 yaşını geçen insanı düzeltemiyorsunuz. :)

sinanknc

Profesör
13 Kas 2016
136
149
1,185
Örnek: babam. Yemin ederim bazen yanında yolcu olarak ben utanıyorum. Selektör yapan, sağından geçen olursa "adam haklı" diyorum, bana da bozuluyor :) Ama kendisi hızlı giderken aynı şekilde önünü tıkayan olsa sövmeden bırakmaz. Sebebini inanın ben de bilmiyorum. 65 yaşını geçen insanı düzeltemiyorsunuz. :)
Aynısını benim baba da yapıyor. O yüzden çoğu zaman ben kullanıyorum arabayı. Böyle yapıncada vay efendim çok hızlı araba kullanıyorsun, selektör yapma ne gereği var gibisinden laflara maruz kalıyorum

Koraykaya

Koray
İcracı
4 Kas 2016
1,977
6,025
5,270
Didim
Marka
Dacia
Aynısını benim baba da yapıyor. O yüzden çoğu zaman ben kullanıyorum arabayı. Böyle yapıncada vay efendim çok hızlı araba kullanıyorsun, selektör yapma ne gereği var gibisinden laflara maruz kalıyorum
aydın denizli arasında seyrediyorum önümde bir mercedesli amca yanlış haıtlramıyorsam 2015 e veya c serisi idi ben 80 ile arkasından geliyorum yol verme yok sağa geçiyorum önüme kırıyor sola geçiyorum sollama yapıyor deli olmuştum bu süratle gitceksen vereyim altımdakini takas edelim arabaya yazık diye bağırdım en son

yaso

TORNACI
8 Eyl 2016
3,204
11,547
5,320
Antalya
Marka
Ford
Abi cidden milletimizin stresi acelesi sabırsızlığı trafiğe de yansıyo. Fakat sık sık rusların videolarını izliyorum onlarla kıyaslayınca bizimkilere şükür edesim geliyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım