Turkiye' de Hak Ettigi Degeri Bulamayan Araclar

Sizce hangi otomobil markalari Turkiye' de hak ettigi degeri bulamamaktadir?

• Kullanılan toplam oy
    72
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Samed M.

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
1,347
3,278
3,770
24
Antalya
Marka
Hyundai
Her ülke kalıbına göre aga. Acaba Almanlar' da ''abi bu BMW hakettiğinden çok değer görüyor yav'' diyor mudur ? Bizde Egea, Flueance onlarda 5.30d, E250 Cdi falan nihayetinde. :D :D
Olaya öyle bakmak lazım, bizde o kadar imkan olsa kim takar renoyu, hundaiyi, pejoyu. :D

saracer

Panpa
Destekçi
6 Kas 2016
1,239
5,027
4,470
40
Istanbul & Basra (Irak)
Marka
Lexus

DouglasAdams

DOKTOR
Destekçi
24 Mar 2017
9,898
2
24,175
5,320
İzmir
Marka
Toyota
Son düzenleme:

Atilgan

Elit Apaçi
13 Mar 2017
250
237
945
Bursa
Marka
Opel
Bizde her şey gösteriş, Volvo yapmış adamlar neredeyse ömür boyu garanti verecek deredeceler araçlarına, kendi kendisine park eder, yayaları düşünen hava yastığı yaparlar, yangın söndürme sistemi koyarlar vs vs alabildiğine ama gel gör, Türkiye'de satmıyor... Emisyon olayı dendi ki seleflerinden en az 12-15 aracına göre 20-50 bin tl pahalıya satılan ama ekstra bir şey sunmayan vw ya da çarpışma testinden 4 yıldız alan ama 390 bin tl ye satılmış Q7 ler, kral, king ya da fiat doblolar... Eskiden fordlar çok fazla satıyordu.. Ama hakediyorlardı, şimdi Türkiye pazarından çekilmek için 10 yıllık 5 yıllık plan yapmışlar gibi.. Artık pek göremez oldum...Ben oyumu elbette saab a kullandım...Tabi zihniyet olarak biraz temas etmeye çalıştım, zaten böyle bir ülkede volvo nun, saab ın, tesla nın pazar lideri olmasını beklemem ama kıymeti de bilinmeli..

candiyebilirler

Profesör
16 Eki 2016
138
435
1,885
İstanbul
Marka
Seat
Konu başlığını görünce heyecanlandım ve kendi düşüncelerimi bir yazayım dedim. Benim için bu marka tam olarak Subaru'dur. Kendine has özgünlüğü, simetrik çekiş sistemi, boxer motoru ile sizi gerçekten özgün hissettiren bir araç. Yolda çok görmüyorum lakin gördüğümde sahipleriyle mümkün olduğunca görüş alışverişinde bulunmaya gayret ediyorum. Özellikle yeni modellerini kullanan araç sahipleri belli bir düşünce yapısına ulaşmış insanlar -ya da bana öyle denk geldi bilemiyorum-. Gerçekten Subaru vb araçların toplumda çok yer etmemesinin sebebini servis ağından ziyade biraz da toplumsal bilinç ve otomotiv kültürü ile alakalı olduğunu düşünüyorum. Ekonomik etkenler de bu duruma eklenebilir. Keşke bizler talep etseydik de servis ağları gelişseydi..

DuzboruDownpipe

Reis
Destekçi
Beta Programı
9 Eyl 2016
7,583
18,350
5,020
Kocaeli
Marka
Volkswagen
Konu başlığını görünce heyecanlandım ve kendi düşüncelerimi bir yazayım dedim. Benim için bu marka tam olarak Subaru'dur. Kendine has özgünlüğü, simetrik çekiş sistemi, boxer motoru ile sizi gerçekten özgün hissettiren bir araç. Yolda çok görmüyorum lakin gördüğümde sahipleriyle mümkün olduğunca görüş alışverişinde bulunmaya gayret ediyorum. Özellikle yeni modellerini kullanan araç sahipleri belli bir düşünce yapısına ulaşmış insanlar -ya da bana öyle denk geldi bilemiyorum-. Gerçekten Subaru vb araçların toplumda çok yer etmemesinin sebebini servis ağından ziyade biraz da toplumsal bilinç ve otomotiv kültürü ile alakalı olduğunu düşünüyorum. Ekonomik etkenler de bu duruma eklenebilir. Keşke bizler talep etseydik de servis ağları gelişseydi..

Babama her levorg alalım dediğimde çok yakıyor yoksa alırdım diyor :)

Tapatalk kullanılarak Tapatalk aracılığıyla gönderildi

kaansoysal

Profesör
19 Eki 2016
415
514
1,645
32
Mersin
Mazda kia saab üçlüsü kalitesinin değerini göremediler özellikle saab arabayı satmamak için ellerinden geleni yaptılar alfa'yı saymiyorrum sebebi ise fiata gectikten sonra kimlik kaybı yaşadı ucuza mal edip pahalıya kitlemek için ellerinden geleni yaptılar o yuzden onlara müstehak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım