Umut fakirin ekmeği

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Onemanband

Fatih
Panpa
8 Eyl 2016
1,133
1
3,133
3,770
İstanbul
Marka
Skoda
Aklımda Golf 1.2 tsi dsg var
Tüh, benim arabayı yeni sattım, cennet vade verirdim size :)

Şaka bir yana, tutku filan demişsiniz diye yazıyorum. Hiç öyle tutkuluk bir araba değil söylediğiniz. Benzin 5,25. Şehir içi ortalama 7,5 litre yakarsınız. Bakımı 600 tl. Şanzıman güzel ama bir patlarsa ocak söndürür. Az basarsınız gitmez, biraz daha basarsınız turbo devreye girer ama yakıtı da pipetle çeker. Keyif nanay yani.

Bak ben de sattım şimdi ucuz yollu, yeri geldiğinde kırbaçlayabileceğim bişeyler arıyorum.

Sizin yerinizde olsam ihtiyaç kredisi çeker 25–30bin civarına alfa, ford vs sürüşü keyifli makinalardan temiz kullanılmış birini bulur alırdım. Bakımlarını da kendim yapar, ara ara bulduğum ek gelirle de benzin alıp gazlamaya çıkardım. Kafa rahat olmadıktan sonra her sürüş eziyet.

Amiyane tabirle; insan arabaya değil araba insana binecekse bek keyifli olmuyor. Denendi kesin bilgi.

dreamer

Profesör
Beta Programı
8 Eyl 2016
610
695
1,770
a
Marka
Yok
Peki ford fiesta 1.4 tdci'yi nasıl bilirsiniz?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

dreamer

Profesör
Beta Programı
8 Eyl 2016
610
695
1,770
a
Marka
Yok
Aslında b sınıfı araçları sevmiyorum ama sanırım maddi durumdan dolayı mecburen b alacağım. Hangisini tavsiye edersiniz. Önceliğim sürüş rahatlığı ve konfor

dreamer

Profesör
Beta Programı
8 Eyl 2016
610
695
1,770
a
Marka
Yok
İyi akşamlar arkadaşlar Polo 1.2 benzin 2013 model nasıl bir arabadır bilgisi olan var mı ?

dreamer

Profesör
Beta Programı
8 Eyl 2016
610
695
1,770
a
Marka
Yok
Peki Fiat Punto 1.3 multijet easy donanım otomatik vites hakkında bilgisi olan arkadaşlar var mı ? Sanırım bu arabayı alacağım düşünceleriniz nelerdir ?

dreamer

Profesör
Beta Programı
8 Eyl 2016
610
695
1,770
a
Marka
Yok
Merhaba arkadaşlar artık ben de bir araç sahibiyim [emoji846] Ford Fiesta 1.25 82 ps aldım 2011 model 70bin kmde 36 bin tl ödedim darbesiz hasar kayıtsız bir parça boyalı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım