Volkswagen Polo 1.2 TDI Trendline

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Buluts

Profesör
20 Eyl 2016
198
330
1,385
Manisa
Arkadaşlar Ford Fiesta 1.4 tdci trend aracımı sevmeme rağmen kilometre 145 bine geldiği, ağır bakım zamanı , lastikleri ve frenleri bitik olduğu için iyi paraya ilana koydum.Satılırsa masraflardan kaçmış olurum ve daha düşük kilometrede bir araba alırım dedim. Şansıma çabuk bir şekilde istediğim paralara sattım. Şimdi başlıktan da anlayacağınız üzere Polo düşünüyorum. Polo hakkındaki düşüncelerinizi yazarsanız çok sevinirim. Bu arada baktığım polo 2013 model yılı , 1.2 TDI Trendline. Yorumlarınız için şimdiden teşekkürler.

Mertcan

Profesör
8 Eyl 2016
1,731
892
1,920
İstanbul
Marka
Volkswagen
1.2 tsı polo bakabilirsiniz. 1.2 tsı polo sahibiyiz. Sorularınızı alabilirim. Ayrıca daha fazla bilgi sahibi olmak içinde testi izleyebilirsiniz.

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,073
7
51,467
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Hocam bir seçenek olarak da Corsa D 1.3 cdti düşünebilirsiniz. Gerçekten az yakıyor. Bir de bütçeniz elverir de Ecoflex modelini alırsanız 95hp ile tadından yenmez. :)

MAGİRUS

Panpa
8 Eyl 2016
620
1,460
2,520
İstanbul
Marka
Nissan
Hocam C segmenti düşünmüyorum demişsiniz ama 1.2tdi için yine min. 40 bin tl'yi gözden çıkartmak gerek.Bu paralı verdikten sonra gitmeyen,sıkıcı bir B segmenti şahsen kullanmak istemem. @Yasin Aygun hocamizinda dediği gibi Astra H çok mantıklı.Şu an hali hazırda kullanıyoruz ve evveliyatinda polomuzda vardı.Karşılaştırma yapabiliyorum ikisinin arasında net bir şekilde.Yakıt olarak 5.5-6 L ile İstanbul şehir içi dolasabiliyoruz.Selamlar.

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
1.2 tsı polo bakabilirsiniz. 1.2 tsı polo sahibiyiz. Sorularınızı alabilirim. Ayrıca daha fazla bilgi sahibi olmak içinde testi izleyebilirsiniz.

edit : hocam sızın arabanızı kotulemek kendı adıma benım haddım tabıkı degıl yanlıs anlamayın ama su testı ızleyen herhangı bırının bırdaha su arabayı dusunecegını sanmıyorum

İstanbullu

Panpa
8 Eyl 2016
7,345
10,782
4,770
İstanbul
Marka
Hyundai
Merhaba
Çok yol yapan biri iseniz, Bluemotion bir kasa alın. paranız yetmez ise 100 bin km devirmemiş baz kasa alın derim. O araba en ekonomik dizellerin başında. 3 silindir tdi motor 3,5 litre ile 100 km yol gidiyor.

Buluts

Profesör
20 Eyl 2016
198
330
1,385
Manisa

Günlük 100 kilometreyi rahat deviren biri olarak birkaç aydır düşündüğüm 1.2 TSI motordan vazgeçtim maalesef. 1.2 dizel ile benzinli arasındaki 10 kuruş fark benim için günde 10 tl fark yapar. Öğrenci için ayda 300 tl nin değerini bilirsiniz :)

Buluts

Profesör
20 Eyl 2016
198
330
1,385
Manisa
Hocam bir seçenek olarak da Corsa D 1.3 cdti düşünebilirsiniz. Gerçekten az yakıyor. Bir de bütçeniz elverir de Ecoflex modelini alırsanız 95hp ile tadından yenmez. :)
Kasa olarak sevdiğim ama ufak tefek detaylar yüzünden pek düşünmediğim bir araba , ecoflex denk gelse hepsine katlanırım ama maalesef bütçem o kadar yüksek değil :)

Buluts

Profesör
20 Eyl 2016
198
330
1,385
Manisa
Hocam C segmenti düşünmüyorum demişsiniz ama 1.2tdi için yine min. 40 bin tl'yi gözden çıkartmak gerek.Bu paralı verdikten sonra gitmeyen,sıkıcı bir B segmenti şahsen kullanmak istemem. @Yasin Aygun hocamizinda dediği gibi Astra H çok mantıklı.Şu an hali hazırda kullanıyoruz ve evveliyatinda polomuzda vardı.Karşılaştırma yapabiliyorum ikisinin arasında net bir şekilde.Yakıt olarak 5.5-6 L ile İstanbul şehir içi dolasabiliyoruz.Selamlar.
Min 40 mı naptınız siz :) 45 civarında bütçem olsa zaten 1.2 tdı bakmam :)

kerpetenemir

Emir Kerpeten
Panpa
9 Eyl 2016
1,332
2,965
3,770
27
İstanbul
Marka
Opel
Tekrardan merhabalar arkadaşlar, yılbaşından önce Polo 1.2 TDI yı aldım. Hepinize iyi kötü yorumlarınız , verdiğiniz tavsiyeler, ettikleriniz yardımlar için çok teşekkür ederim. Eğer 1.2 TDI Polo ile ilgili sorularınız varsa keyifle cevaplayabilirim :)

Hayırlı olsun Allah kazasız belasız binmeyi nasip etsin :)

Renard

Panpa
8 Eyl 2016
1,534
4,749
4,070
37
İstanbul
Marka
BMW
Tekrardan merhabalar arkadaşlar, yılbaşından önce Polo 1.2 TDI yı aldım. Hepinize iyi kötü yorumlarınız , verdiğiniz tavsiyeler, ettikleriniz yardımlar için çok teşekkür ederim. Eğer 1.2 TDI Polo ile ilgili sorularınız varsa keyifle cevaplayabilirim :)
ben şunu merak ediyorum. çok fazla kişi kötülemiş. bir de sahibi olarak sizin yorumunuzu alalım. gerçekten anlatıldığı kadar kötü çıktı mı en azından ilk intiba olarak? sahibi olarak değil de daha objektif yorumlar bekliyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım