Volkswagen Polo 1.2 TDI Trendline

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Buluts

Profesör
20 Eyl 2016
198
330
1,385
Manisa
Arkadaşlar Ford Fiesta 1.4 tdci trend aracımı sevmeme rağmen kilometre 145 bine geldiği, ağır bakım zamanı , lastikleri ve frenleri bitik olduğu için iyi paraya ilana koydum.Satılırsa masraflardan kaçmış olurum ve daha düşük kilometrede bir araba alırım dedim. Şansıma çabuk bir şekilde istediğim paralara sattım. Şimdi başlıktan da anlayacağınız üzere Polo düşünüyorum. Polo hakkındaki düşüncelerinizi yazarsanız çok sevinirim. Bu arada baktığım polo 2013 model yılı , 1.2 TDI Trendline. Yorumlarınız için şimdiden teşekkürler.

İstanbullu

Panpa
8 Eyl 2016
7,345
10,782
4,770
İstanbul
Marka
Hyundai
2009 ibizamız aklıma geldi babam hep fişte hesaplardı:)

Benim 5 tane devir bandinda ayri ayri besaplanmiş tuketim verilerimi iceren exel tablom var.

Yazim km yi, bana 5 farkli maliyet cikariyo. Acelem veya gunubirlik bir tur ise yuksek devir , yada zamanim var ise dusuk devirdn tuketim zaman hesapliyorum..
Yol bilgisayarina gerek yok..

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,072
7
51,467
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Tekrardan merhabalar arkadaşlar, yılbaşından önce Polo 1.2 TDI yı aldım. Hepinize iyi kötü yorumlarınız , verdiğiniz tavsiyeler, ettikleriniz yardımlar için çok teşekkür ederim. Eğer 1.2 TDI Polo ile ilgili sorularınız varsa keyifle cevaplayabilirim :)
Güle güle kullanın. Yol bilgisayarı eksiğini ilk başta ben de arabamda hissetmiştim. Sonra alıştım. Alıştıktan sonra da OBD2 cihazıyla hiç yoktan advanced yol bilgisayarım oldu. Şaşkınlık içerisindeyim :) Sıkıntı yapmanıza gerek yok, çözülür.

İstanbullu

Panpa
8 Eyl 2016
7,345
10,782
4,770
İstanbul
Marka
Hyundai
Güle güle kullanın. Yol bilgisayarı eksiğini ilk başta ben de arabamda hissetmiştim. Sonra alıştım. Alıştıktan sonra da OBD2 cihazıyla hiç yoktan advanced yol bilgisayarım oldu. Şaşkınlık içerisindeyim :) Sıkıntı yapmanıza gerek yok, çözülür.

Yol bilgisayari yalan . 3.9 litre yazip 4.4 litre ile cikan cok fiesta kullandim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım