Volkswagen Servis Sadakat İndirimi

Duveko

Takipçi
6 Ağu 2020
1
3
0
33
Türkiye
Marka
Volkswagen
Arkadaşlar Merhaba,
uzun zamandır forumu takip ediyorum ancak ilk defa başıma gelen bir olayı sizlerle paylaşmak istediğim için konu açıyorum. 3 sene önce 2011 model 116bin km de Scirocco aldım. Araç servis bakımlı olduğunu bildiğim bir tanıdığımın aracıydı. Ben de sonrasında performans aracı olduğu ve aracıma karşı çok hassas olduğum için bakımları serviste yaptırmaya devam ettim. Şimdiye kadar bir sorun yaşamadığım için bakım dışında servise gitmemiştim. Hafta başında motor ve şanzımanda uyarı lambaları yanınca Balıkesir'de yetkili servise götürdüm. dün şanzıman kontrol ünitesinin değişmesi gerektiği 6000 TL maaliyeti olduğunu bildirdiler. Görüşmeler sırasında servis sadakati nedeni ile %30 küsür destek sağlayacaklarını bildirdiler ki bu da 2000 TL gibi bir indirime denk geliyor. Ciddi bir arızada 10 yıllık aracıma neredeyse bakım fiyatına yardımcı oldular ki bu durum da beni çok memnun etti. Zaten servis bakımına devam ediyordum ama şimdi yetkili servise gitmeye devam etmek için bir gerekçem daha oldu. Sizlerle de paylaşmak istedim. Hepinize iyi forumlar.

kalender195

Mehmet Emin Kalender
Panpa
25 May 2017
896
1
1,710
2,520
27
İzmir
Marka
Volkswagen
Ben de sırf bu sebeplerden ötürü 2013 model aracımı yetkili servise götürüyorum. Manuel olsa kesinlikle götürmezdim ama.

BurakG

Burak
Düz Yol Gazcısı
27 Haz 2020
15
65
185
Yalova
Marka
Renault
10 yillik arac 8 yil boyunca disarida bakim yaptirsa bugünün fiyatıyla 1000tl daha ucuza gelir bir bakimi ,boyle bakınca zaten 8000tl fazladan verilmiş para var ortada. 21.500tl ve üstü bir arıza olursa aracta onunda yuzde 30unu servis indirim ile karsilasa o zaman servise gitmenin hakkini almis oluyorsunuz.

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,005
7
51,307
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
10 yillik arac 8 yil boyunca disarida bakim yaptirsa bugünün fiyatıyla 1000tl daha ucuza gelir bir bakimi ,boyle bakınca zaten 8000tl fazladan verilmiş para var ortada. 21.500tl ve üstü bir arıza olursa aracta onunda yuzde 30unu servis indirim ile karsilasa o zaman servise gitmenin hakkini almis oluyorsunuz.
Nitekim oluyor :D
O yüzden VAG grubunda servis bakımlı araç alındığında yetkili servis bakımının devamını destekliyorum

Shendelzare

Onur Badur
Asfalt Kurutucu
5 Haz 2020
20
86
685
31
Istanbul
Marka
Renault
Volkswagende uzun süredir Zubizu indirimi olara 7 yaş üzeri her araca %30 parça ve işçilik indirimi uygulanıyor. Ben sıfır aldığım ve ilk 2 seneden sonra yetkiliye götürmeyi bıraktığım Polo GTI için geçen sene devirdaim değişimi yaptırdım ve %30 indirim uygulandı. Aynı şekilde lastik falan almak isterseniz de %30 indirim oluyor. Zubizu programından girip bakabilirsiniz detaylara.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım