VW Golf makyajlandı!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

abidinkofficial

Profesör
9 Eyl 2016
385
925
1,895
Çorum
Marka
Volkswagen
Nelerin değiştiğini ben pek anlamadım ilk bakışta yeni(!) farlar ve multimedia ekranı var göze çarpan ama onlar da opsiyonel olur bence. Bu arada bir de yeni 1.5 TSI motor gelmiş diyolar. Ana sayfada ise detaylı bir haber görmek isterdim ama editörler hazırlıyorlardır "inşallah".
2017-Golf-main-large_trans++pKX_xbCWUbl_yOYfu979WUDQfqh92E44Cqs7IiN4FWo.jpg

2017-Golf-dash-medium_trans++ZgEkZX3M936N5BQK4Va8RWcv5yZLmao6LolmWYJrXns.jpg

Son düzenleme:

abidinkofficial

Profesör
9 Eyl 2016
385
925
1,895
Çorum
Marka
Volkswagen
1.5 TSI motor 148 HP olarak gelecekmiş anladığım kadarıyla bir de 128 HP versiyonu olacak sanırım ilerde. Tabi bir de 1.0 TSI var. O zaman yılların 1.4 TSI'ına veda mı ediyoruz şimdi? Duygulandım :D

GARAJ TV

Panpa
9 Eyl 2016
6,305
8,799
4,770
Şuan 2 ekran,far ve tampondan ibaret tabii ilerideki açıklamalara bakmak lazım belki de görülmeyen yerlere yani motor,süspansiyonlara filan ayar çekmişlerdir.

TheMachinist

Profesör
9 Eyl 2016
194
381
1,335
volkswagenin klasik olarak tasarımda devrim değil evrim politikasının sonucu olmuş bana göre :) hafif değişikliklerle devam ediyorlar diğer markaların kasa yenilemelerine cevap olarak... motoru merak ediyorum.

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,137
7
51,576
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Ekran hiç hoşuma gitmedi. Hayalet göstergenin gelmesi güzel olmuş.
Bu yeni ekran benim de hoşuma gitmedi. Leon'da, Octavia'da filan da gördük görsellerde. Umarım şu anda kullanılanlardan hallice kullanımı rahat bir ekran kullanmaya devam ederler.

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,137
7
51,576
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Şuan 2 ekran,far ve tampondan ibaret tabii ilerideki açıklamalara bakmak lazım belki de görülmeyen yerlere yani motor,süspansiyonlara filan ayar çekmişlerdir.
Arkada tekrar bağımsız süspansiyona dönmüşlerse kabul. Ama hiç sanmıyorum.

yunuscelik29

Yunus Çelik
Profesör
8 Eyl 2016
1,376
987
1,970
25
İstanbul
Marka
Volkswagen
Arkada tekrar bağımsız süspansiyona dönmüşlerse kabul. Ama hiç sanmıyorum.
Bağımsı diyorsunda şuan kullanılan torsiyon çoğu bağımsızdan iyi ki 1.4 tsi'larda zaten bağımsız kullanılıyor.ufak çaplı klasik vw makyajı olmuş motorda izolasyonda süspansiyondada değişiklik vardır bence yine sınıfını belirleyecek bir araç,inşallah o hayalet göstergeyle led farlar standarttır ve fiyatta uçmaz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım