VW Golf R Showroom İnceleme

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@gtepro yine güzel bir video çekmiş. Bu sefer güzel bir yaratığı incelemiş. İnşallah süreceğimiz günleri de görebiliriz hayırlısıyla. Buyrun panpalar bu da video:).

maximaorhan

Dispatcher
8 Eyl 2016
5,510
17,959
5,320
33
34
Emeğinize sağlık beyler. Rengi ve duruşu çok şekil ya arabanın jantları falan bayağı güzelmis. Motor şanzıman ikiliside güzel. Kısaca güzel işte ya rengi harbiden muhteşem sizin tiguan'ın rengide hala aklımda

ilhan55

Profesör
12 Eyl 2016
1,250
3,043
3,720
Zaten bu aralar kaşıntı tuttu.Aklıma kötü fikirler geliyor (yeşil caddy i alp arkasına alpine Subwoofer'ları döşemek gibi) :)

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,243
45,845
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
1.6 dci 160 bg mis gibi motor mesela. Diğer markalarda yapsa efsane bir şeyler olur.
Renault ve Nissan o motoru genele iyice yaymayı başarırsa, aynı şekilde mercedes'e de bu motoru verirse rakip firmalar mutlaka karşı atak yapmak zorunda kalacaktır. İnşaallah o motor yayılır da diğer markalar harekete geçer.

MertEren

Panpa
8 Eyl 2016
1,216
2,194
3,770
26
İstanbul
Renault ve Nissan o motoru genele iyice yaymayı başarırsa, aynı şekilde mercedes'e de bu motoru verirse rakip firmalar mutlaka karşı atak yapmak zorunda kalacaktır. İnşaallah o motor yayılır da diğer markalar harekete geçer.
İnşallah olur o işte ama beygir gücüne göre vergi gelir o zamanda bizim memlekette sıkıntı büyük olur:eek:

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,243
45,845
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
İnşallah olur o işte ama beygir gücüne göre vergi gelir o zamanda bizim memlekette sıkıntı büyük olur:eek:
Öyle tabii c segment bir araçta 1.6 160 hp dizel bir ünitenin fiyatını düşünemiyorum. 100 bin liraya yakın ve üzerinde olacaktır ki satın alınır mı bilinmez. Açıkçası ben hothatch hayallerini geçtim de elimdeki aracı bari kaybetmeyeyim diye düşünmeye başladım.

MertEren

Panpa
8 Eyl 2016
1,216
2,194
3,770
26
İstanbul
Öyle tabii c segment bir araçta 1.6 160 hp dizel bir ünitenin fiyatını düşünemiyorum. 100 bin liraya yakın ve üzerinde olacaktır ki satın alınır mı bilinmez.
Şimdi bile 120 bin civarında 1.6 dizel c segmenti arabalar. 140-150 ye düşünemiyorum.
Açıkçası ben hothatch hayallerini geçtim de elimdeki aracı bari kaybetmeyeyim diye düşünmeye başladım.
Allah göstermesin hocam

GARAJ TV

Panpa
9 Eyl 2016
6,305
8,799
4,770
Hocam o ceed virajda o kadar yatmasa alirim. astrayi bilmiyorum yeni kasasini kullanma firsati bulamadim

Beni deneyimlediğim kadarıyla Astra normal insan gibi kullanmayıp kasis ve çukurlara (tabii çok dik ve derin olmayan yoksa dipleniyor) baya konforlu gidiyor aslında ama insan gibi yavaş geçince süspansiyon çalışmıyor. Ceed gelirsek harika bir süspansiyon ayarı var sürmediğim bir kaç c segmenti kaldı ama onun süspansiyonları üst sınıfa kadar çıkar hafif yana yatması var ama yol tutuş baya iyi ve konforu da sınıfının en iyisi olabilir belki

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Beni deneyimlediğim kadarıyla Astra normal insan gibi kullanmayıp kasis ve çukurlara (tabii çok dik ve derin olmayan yoksa dipleniyor) baya konforlu gidiyor aslında ama insan gibi yavaş geçince süspansiyon çalışmıyor. Ceed gelirsek harika bir süspansiyon ayarı var sürmediğim bir kaç c segmenti kaldı ama onun süspansiyonları üst sınıfa kadar çıkar hafif yana yatması var ama yol tutuş baya iyi ve konforu da sınıfının en iyisi olabilir belki
hocam normalde 140 la gırdıgım yerde ceed de 90 la gelırken acaba cıkarmıyım fıkrı olusturuyor ınsanda :D konforuna asla lafım yol ama yola bekledıgım kadar yapısmadı acıkcası

GARAJ TV

Panpa
9 Eyl 2016
6,305
8,799
4,770
hocam normalde 140 la gırdıgım yerde ceed de 90 la gelırken acaba cıkarmıyım fıkrı olusturuyor ınsanda :D konforuna asla lafım yol ama yola bekledıgım kadar yapısmadı acıkcası
Yol tutuş olarak en iyisi demiyorum zaten biraz yaylanma efekti var ondan belki güven vermemiş olabilir ama konfonu düşününce yol tutuşu baya iyi zaten otoparkın testinde de beğendiler baya konfor/tutuş dengesini

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Yol tutuş olarak en iyisi demiyorum zaten biraz yaylanma efekti var ondan belki güven vermemiş olabilir ama konfonu düşününce yol tutuşu baya iyi zaten otoparkın testinde de beğendiler baya konfor/tutuş dengesini
fiyat /performans olarak mantıklı dogru dıyorsunuz valla

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Donanım olarak baya ilginç eksiklikler var mesela ortadaki küçük ekran ve xenon far yok ama panaromik cam tavan açılıyorda,koltuk ve direksiyon ısıtma,otomatik park bunlarda baya iyi donanımlar.
bı kere ortada buyuk ekran olmalı ve dokunmatık mutlaka olması gerek 2016 bıttı yanı.adaptif cruse , head up display olmalı. serıt takıp olmalı.anahtarsız gırıs calıstırma olmalı vb vb bunları arıyorum ben su an :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım