2jzihtiyar

Reis
Beta Programı
23 Şub 2018
3,048
6,912
5,020
github.com
Marka
BMW
Aracınızı kazasız belasız binmek nasip olur inşallah. Zevkler ve renkler özneldir eleştiri herkes yapabilir ama hakaret etmeye bence kimsenin hakkı yok kendi yaptığınız iyileştirmeleri beğendiyseniz gerisine çok da takılmamak lazım

At

Takipçi
Beta Programı
29 Eki 2016
6,487
16,238
5,020
Antalya
Marka
Aston Martin
1. si yolda gorsen gülüp gecemezsiniz saklaban arabası degil araba hatta yol bile verirsiniz bulasmasın bana diye ;)

2. arabada zaten oem teyp vardı ve hiç bi ozelligi yoktu klip izledigim için double takıldı araca.

3. spoiler zaten r cup spoiler r spoilerin ne oldugunu dahi bilmeden yorum yapmanız komigime gitti.

4. 19 jant bile isteye takmıyorum aracı yormanın anlamı yok. yorma olmasın diye 235 olan tabanı 225 e dahi düsürdüm.

5. aracım farzetki modifiyesi yok emin olun yolda gorsen hayranlıkta bakarsınız ;) ve yol vermek zorunda kalırsınız.

6. aracıma suan asırı derecede talip var fakat 150 bin tl'ye vermiyorum vermeyecem.
Yaw her şeyi anladım da niye yol verek knk

Samed M.

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
1,347
3,278
3,770
24
Antalya
Marka
Hyundai
5. aracım farzetki modifiyesi yok emin olun
Kullanıcı bunun farkındaysa problem yok bence.

Maşallah güzel araç. Yaptığınız iyileştirmeler çevreye rahatsızlık vermediği (deli xenon sisler ve warex verecektir, ki şu arabaya sahip birinin yapacağı işlemler olmamalı bence.) sürece sıkıntı yok; tamamen öznel seçimler, bize beğendim veya beğenmedim demek düşer.

Benim gözüme batan tek şey Amg jantlar oldu, bence bir hayli sırıtmış o jantlar, çok daha iyi alternatifleri var; ben olsam ilk onları değiştirmeyi düşünürdüm.

Otto Çevrimi

Panpa
Destekçi
3 Eki 2016
1,621
1
5,104
4,070
Kocaeli
Marka
Alfa Romeo
"Yol vermek zorunda kalırsın" kısmı bile konuyu salmak için yeterli sebep. Yolları ego tatmin aracına çeviren ve malum tayfadan olmadığını iddia eden bir scirocco daha.

Ben de dahil çoğu insan "bırak şunu belasını bariyerin birinde bulsun" diye salıyor. Bunlar da kendini yolların hakimi sanıyor.

He ego tatminine çevireceksek bu işin sonu mu var ? Uçtuğu kaçtığı iddia edilecek scirocco'yla kafa yapacak bir ton babayiğit var. Ancak bu işten bir şey anlamayan adam iddiasıdır bu. Pistte de zaten çok hızlı olduğunu iddia edip abuk subuk süreler yapan bir sürü adam gördük, dert değil.

"Aşırı derecede talip var." Ne güzel, satmayın arabanızı. Başkasının da canını yakmamış olursunuz. ;)

Son düzenleme:

Sari

Profesör
2 Ocak 2018
951
1,428
2,020
Edirne
Marka
Opel
"Yol vermek zorunda kalırsın" kısmı bile konuyu salmak için yeterli sebep. Yolları ego tatmin aracına çeviren ve malum tayfadan olmadığını iddia eden bir scirocco daha.

He ego tatminine çevireceksek bu işin sonu mu var ? Uçtuğu kaçtığı iddia edilecek scirocco'yla kafa yapacak bir ton babayiğit var. Ancak bu işten bir şey anlamayan adam iddiasıdır bu. Pistte de zaten çok hızlı olduğunu iddia edip abuk subuk süreler yapan bir sürü adam gördük, dert değil.

"Aşırı derecede talip var." Ne güzel, satmayın arabanızı. Başkasının da canını yakmamış olursunuz. ;)
Ben de amg jant takıcam,sisleri led xenon yapıcam 200tllik difüzör takıcam sonra bana da yol vermek zorunda kalırsınız ona göre

Berkin

Reis
Yönetici
Admin
7 Eyl 2016
4,055
3
15,290
5,720
26
Istanbul
Marka
Honda
Bazı arkadaşlarında belirttiği gibi çevreye zarar vermediği sürece modifiyenin bir sıkıntısı yok bence.

Sonuç olarak herkesin kendi malı. Görüşler, zevkler farklı olabilir. Forumda çoğu üyemiz orijinale stock hale önem verdiği için sizin araç biraz standartın dışında kalıyor :) Yapılana saygı duymak gerekir. Siz kendi nezdinizde özgürce aracınızı istediğiniz hale getirmişsiniz.

Eleştirilerimizi yaparken de lütfen bir süzgeçten geçirelim, karşı tarafı da incitmeyelim.

quattroportem90

Asfalt Kurutucu
21 Kas 2019
124
97
560
34
İzmir
Marka
Aixam
ben de bu tarz araçlar arkamdan gelince "bunlarla uğraşacak halim yok" deyip hemen yol veriyorum. biliyorum ki ben dikkatli olmazsam gelip çarpacak. sonra elinde tespihle inecek. yanındaki emanete güvenip "erkeklik" taslayacak. küfürler edecek. kendimi o kadar sene bu tiplerle dalaşmak için eğitmedim. hiç gerek yok muhatap almaya.

bu tipler önünde 911 gidiyor olsa onunla bile yarışmaya çalışır trafiğin ortasında. he deyip geçin dostlar.

bu arada ben 300 bin verim sat bana bu yılanı gardaşşş

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
1. si yolda gorsen gülüp gecemezsiniz saklaban arabası degil araba hatta yol bile verirsiniz bulasmasın bana diye ;)

2. arabada zaten oem teyp vardı ve hiç bi ozelligi yoktu klip izledigim için double takıldı araca.

3. spoiler zaten r cup spoiler r spoilerin ne oldugunu dahi bilmeden yorum yapmanız komigime gitti.

4. 19 jant bile isteye takmıyorum aracı yormanın anlamı yok. yorma olmasın diye 235 olan tabanı 225 e dahi düsürdüm.

5. aracım farzetki modifiyesi yok emin olun yolda gorsen hayranlıkta bakarsınız ;) ve yol vermek zorunda kalırsınız.

6. aracıma suan asırı derecede talip var fakat 150 bin tl'ye vermiyorum vermeyecem.
Bulasmasin bana diye yol verirsiniz demeniz herhalde 200 bg den degil. Buradakiler 1.0 atmosferige binmiyor yani.baya oyun oynacak arabalar var forumda.
Yol vermek zorunda kalmakta haklisiniz o varex egzos sesi kadar gereksiz kuru gurultu ki duymaktan kacmak mantikli. Tabi kendine hayri olmayan sacma sapan parlak sisleri aynamda gormek baska bir rahatsiz edici boyut.
Aracinizi sakin 150 bin tl ye vermeyin su an o paralara 0 km clio alabilirsiniz anca.

Son düzenleme:

Basri Amca

Panpa
Beta Programı
20 May 2018
2,264
3,862
4,070
İstanbul
Marka
Ford
Eğer böyle keyifsiz veya aşırı sarmaya yer aradığım anıma denk gelirse bakıyorum arkadan makaslayarak falan geliyor yanda ki ile ayarlayıp cruze controle alıyorum arkada kendi kendine abuk haraketler de bulunuyor yeterli kudurma seviyesine gelince salıyorum ahahahahahaj

BLackRocco34

Düz Yol Gazcısı
4 Eki 2019
31
43
145
32
İSTANBUL
Marka
Volkswagen
Ne zamandır güncel cekmedik.

Aracımızın motor chip tuning yazılımı Yeniden sıfırdan G-FORCE Motorsport'ta yapıldı. 210 PS 300 Tork Gücüne sabitlendi.

R Line Far kas ve Rline batman ayna kapakları ve r line dsg vites topuzu Uygulaması yapıldı

86461934_3599898806748845_3539923804983656448_n.jpg

86698907_1401812276657986_5536966675728957440_n.jpg

86374677_533834030823939_6346002647299915776_n.jpg

86971944_1115447592140789_6046784619523604480_n.jpg

BLackRocco34

Düz Yol Gazcısı
4 Eki 2019
31
43
145
32
İSTANBUL
Marka
Volkswagen
Uzun zamandır konuya güncel cekmedik :)

Aracımıza Komple R Bodykit Yapıldı. 4 Bagımsız Cift Kompresorlu air süspansiyon yapıldı ve Warex Egzoz uygulaması yapıldı. Ufak tefek bir kac uygulama sonrası son halimiz bu :)

Bu arada arkadaki R Cup gri spoiler sokuldu orjinal spoilerini taktım. Yan kapı bantlarınıda orjinallerini aracın rengine boyatıp taktık. Yapım asama videosunuda paylastım. Bence guzel oldu :)

Berkin

Reis
Yönetici
Admin
7 Eyl 2016
4,055
3
15,290
5,720
26
Istanbul
Marka
Honda
@BLackRocco34 diğer konuyu sildim, oradaki mesajı buranın ilk mesajına yapıştırdım.

İlk mesajı düzenlemek isterseniz bize özel mesaj atın, düzenleme yetkisi veririz dilediğiniz gibi değişiklik yapabilirsiniz bilginiz olsun.

İyi forumlar

diablo1905

Profesör
17 Şub 2020
395
957
2,195
İstanbul
Marka
Alfa Romeo
Makas atmak ve egzoz olayı dışında yani başkalarını da ilgilendiren/rahatsız eden şeyler dışında yaptıklarınızı güle güle kullanın.

Araçtan bağımsız konu ve anlatım tarzınız ilgi çekici. Özellikle periyodik bakım konusunda çok hassas olduğunuz ortada, tebrikler o konuda

Herkesin bir ilgisi ve zevki var tabi ki. Mesela ben spor araç alacak olsam 150 160 beygirlik VW almam, alacak olsam da oynanmış bir Scirocco almam. Ama bu sadece benim görüşüm binbir çeşit insan ve görüş var

Özellikle başkalarına da zarar verecek kazasız belasız kullanın inşallah aracınızı.

yunuscelik29

Yunus Çelik
Profesör
8 Eyl 2016
1,376
987
1,970
25
İstanbul
Marka
Volkswagen
Egzozdan daha doğrusu "gürültülü" egzozdan nefret ediyorum yapanlardan da hoşlanmıyorum. Başkasını neden rahatsız ediyorsunuz ki ?

Makas atmak ve egzoz olayı dışında yani başkalarını da ilgilendiren/rahatsız eden şeyler dışında yaptıklarınızı güle güle kullanın.

Araçtan bağımsız konu ve anlatım tarzınız ilgi çekici. Özellikle periyodik bakım konusunda çok hassas olduğunuz ortada, tebrikler o konuda

Herkesin bir ilgisi ve zevki var tabi ki. Mesela ben spor araç alacak olsam 150 160 beygirlik VW almam, alacak olsam da oynanmış bir Scirocco almam. Ama bu sadece benim görüşüm binbir çeşit insan ve görüş var

Özellikle başkalarına da zarar verecek kazasız belasız kullanın inşallah aracınızı.
Yalnız Scirocco baya başarılı bir araç. Benim hep hayalim oldu ama maalesef temizi çok nadir ve çok uçuk fiyatı. Şuan mantıklı bir araç değil. Ki zaten siz oynanmış almam demizsiniz çok doğru.

OmrAtlkn

Ömer Can ATILKAN
Elit Apaçi
19 Tem 2019
158
83
885
29
Kastamonu
Marka
Volkswagen
Merhabalar Allah kazasız belasız binmeyi nasip etsin size bildirim gelmesi için mesaj atıyorum müsait olunca bi DM bakabilir misiniz?

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım