Xiaomi telefonlarınızdan çekilmiş fotoğraflar

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
O forumun çoğunu okudum. Büyütülecek bi arızası yok kullananların da %99 u memnun. İşte iki tane aynı telefonu aldığımız için şanslıyız birinde nokta hata görürsem diğerine göre göndercem değişime
bu arada belırteyım evo garantıde delta garantıde kotu. ıthalat garantılı cıhaz alınıyorsa garantı unutulmalı veya mutlaka kasko yaptırın

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Bildiğim kadarıyla en son 5s lerin bir kısmında LG kaldı. Mi6 larda LG yok, note 3de de yok. Kız arkadaşıma note 3 aldık sharp panel çıktı
bende note 3 aldım jdı ıle baslıyor ekranım galıba benımkıde sharp. bız genel olarak hataları cok olsada begendık yeterkı ekranda sıkıntı vs olmasın valla emınım dıyorsan ıcım rahatlar. mavısını alcaz yakında ona baya begendı rengını ama benım ıcımde acaba olusmustu.

aragorn03

Profesör
3 Ara 2017
77
125
1,060
bu arada belırteyım evo garantıde delta garantıde kotu. ıthalat garantılı cıhaz alınıyorsa garantı unutulmalı veya mutlaka kasko yaptırın
Hepsi buradadan değişim yaparım diyorum. Yani yorumlarda değişim yapanlar var. Ona güveniyorum ,zaten tüketici haklarına göre de böyle bi hakkım var diye biliyorum

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Hepsi buradadan değişim yaparım diyorum. Yani yorumlarda değişim yapanlar var. Ona güveniyorum ,zaten tüketici haklarına göre de böyle bi hakkım var diye biliyorum
google hepsı burada xıaomı sıkayet yaz yazılanları oku canın sıkılır :D bende orayı dusunuyordum sonra kadıkoyden aldım gerek yok rıske etmeye bence.

aragorn03

Profesör
3 Ara 2017
77
125
1,060
Artık performans istiyorum abiler kardeşler. Şuan yazdığım telefona dün gece 20 defa yumruk attım namuzsun kırılmıyoda. O yüzden bu kumarı oynıcam :)

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Artık performans istiyorum abiler kardeşler. Şuan yazdığım telefona dün gece 20 defa yumruk attım namuzsun kırılmıyoda. O yüzden bu kumarı oynıcam :)
performans konusunda baya ıyıler ya. bırde parmak ızı rakıpsız. ben bundan daha hızlısını daha gormedım dıgerlerını yalan etmısler. face ıd bırde gelıyormus oda gelsın ufak tefek yazılımsal hataları kendım halletmeye calısıyorum zaten

aragorn03

Profesör
3 Ara 2017
77
125
1,060
performans konusunda baya ıyıler ya. bırde parmak ızı rakıpsız. ben bundan daha hızlısını daha gormedım dıgerlerını yalan etmısler. face ıd bırde gelıyormus oda gelsın ufak tefek yazılımsal hataları kendım halletmeye calısıyorum zaten
Cumaya gelir gerekirse inceleme konusu bile açarım. Abim şehir dışında elimde 1 hafta 2 telefon olcak baya kurcalarım yani :)

Reddington

Panpa
15 Eki 2016
1,814
1
4,142
3,770
İstanbul
Marka
MINI
Ekran problemi hariç (o da sadece LG) bir problemi yok çözülemeyen veya aşırı kronik.
Mi6 larda kulaklık ile müzik dinlerken bildirim geldiğinde ses yükselmesi durumu var, o yazılımla düzelir sanırım. Ben bluetooth kullanıyorum zaten dönüştürücü sevimsiz diye. Benim şuana kadar kullandığım hiç bir telefonda LG ekran gelmedi. Bi arkadaşımın mi5 inde var, o da şarjdayken kullanmıyor cihazı. Fazla ısınma demek, LG lerde ghost u arttırıyor. Dediğim gibi son modellerde LG yi bıraktı diye duyuyorum gruplardan, daha denk gelen olmadı.
Garanti evet bi işe yaramıyor ama garantilik de kolay kolay bişey olmaz. Kırılırsa servisi çok var, zaten parçalar da ucuz. Telefonu çok uyguna alınca o kısmı koymuyor.
Bugün Apple alsanız 4-5 bin TL ye ekran kırılınca zaten garanti işe yaramıyor :)

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Cumaya gelir gerekirse inceleme konusu bile açarım. Abim şehir dışında elimde 1 hafta 2 telefon olcak baya kurcalarım yani :)
ben baya kurcaladım tek sıkıntı ekran boyutuydu o yuzden buyugunu aldım ınsallah ekranda sorun yasamazsınız boyle sıkıntılarının olabılecegını bılmek uzdu . halı hazırda kablosuz kulaklık bıleklık power bank gıbı urunlerınden cok memnunum. umarım onune gecmıslerdır.

aragorn03

Profesör
3 Ara 2017
77
125
1,060
Ekran problemi hariç (o da sadece LG) bir problemi yok çözülemeyen veya aşırı kronik.
Mi6 larda kulaklık ile müzik dinlerken bildirim geldiğinde ses yükselmesi durumu var, o yazılımla düzelir sanırım. Ben bluetooth kullanıyorum zaten dönüştürücü sevimsiz diye. Benim şuana kadar kullandığım hiç bir telefonda LG ekran gelmedi. Bi arkadaşımın mi5 inde var, o da şarjdayken kullanmıyor cihazı. Fazla ısınma demek, LG lerde ghost u arttırıyor. Dediğim gibi son modellerde LG yi bıraktı diye duyuyorum gruplardan, daha denk gelen olmadı.
Garanti evet bi işe yaramıyor ama garantilik de kolay kolay bişey olmaz. Kırılırsa servisi çok var, zaten parçalar da ucuz. Telefonu çok uyguna alınca o kısmı koymuyor.
Bugün Apple alsanız 4-5 bin TL ye ekran kırılınca zaten garanti işe yaramıyor :)
YouTube da bi video var adam ilk önce tornavida ile arka kapağı kırıp bataryayı delmişler üstüne fark etmeyip kullanmışlar sonra yanık kokusu gelmiş fark etmişler garantiye göndermişler kapak ve batarya değişip gelmiş :) :) o kadar da küçümsememek lazım garanti'yi :)

aragorn03

Profesör
3 Ara 2017
77
125
1,060
ben baya kurcaladım tek sıkıntı ekran boyutuydu o yuzden buyugunu aldım ınsallah ekranda sorun yasamazsınız boyle sıkıntılarının olabılecegını bılmek uzdu . halı hazırda kablosuz kulaklık bıleklık power bank gıbı urunlerınden cok memnunum. umarım onune gecmıslerdır.
Mi 6 nın boyu tam istediğim boy açıkcası :)

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
acıkcası ınternette okudugum kadarıyla sanslı olmak lazımmıs lg ekran gelmemesı ıcın. garıptır kı yenı serılerınde galıba bu sorun yok muhtemelen baska fırmaya yaptırıyorlar. benım sevdıgım taraf parmak okuma hızı oldu saka gıbı yapmıslar.

aragorn03

Profesör
3 Ara 2017
77
125
1,060
acıkcası ınternette okudugum kadarıyla sanslı olmak lazımmıs lg ekran gelmemesı ıcın. garıptır kı yenı serılerınde galıba bu sorun yok muhtemelen baska fırmaya yaptırıyorlar. benım sevdıgım taraf parmak okuma hızı oldu saka gıbı yapmıslar.
Bakalım ya bi allahın izniyle siparişi verelim elimize ulaşsın daha da konuşuruz

Reddington

Panpa
15 Eki 2016
1,814
1
4,142
3,770
İstanbul
Marka
MINI
Aynen işte dediğim gibi son modellerde LG hiç yok. Jdi ekran özellikle çok çok iyi. Benim 5s de mi6 da jdi geldi. Hayvan gibi şarjda oyun oynuyorum, arena of valor, real racing vs. Olsa bana bin defa olurdu. Ghost screen sadece LG de oluyor. Hb den aldınız açtınız LG var, cayma hakkı ile iade edip bi daha alın en güvenlisi o. Ama zaten yeni modelde çıkmayacaktır.
Parmak izi cidden şov yapıyor, bazen o kadar hassas olmasını istemiyorum bile, değdiği an açıyor :)

aragorn03

Profesör
3 Ara 2017
77
125
1,060
Aynen işte dediğim gibi son modellerde LG hiç yok. Jdi ekran özellikle çok çok iyi. Benim 5s de mi6 da jdi geldi. Hayvan gibi şarjda oyun oynuyorum, arena of valor, real racing vs. Olsa bana bin defa olurdu. Ghost screen sadece LG de oluyor. Hb den aldınız açtınız LG var, cayma hakkı ile iade edip bi daha alın en güvenlisi o. Ama zaten yeni modelde çıkmayacaktır.
Parmak izi cidden şov yapıyor, bazen o kadar hassas olmasını istemiyorum bile, değdiği an açıyor :)
Teşekkür ederim dikkat ederim

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
kesınlıkle aynı fıkırdeyım note 3 var bende guc tasaruffuna almamıs olmama ragmen 1.5 gunde anca bıttı sarjı. ustelık 6 gb ram ıle bunu yapıyor.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım