Yeni 1.6 benzinli opel astra sedan

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,046
7
51,399
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Son çıkan Opel Gürses rezaletinden sonra ( https://www.otopark.com/forum/threads/gürses-opel-rezaleti.1157/ ) bence Opel'i bir daha düşünün. 5 yıl boyunca kullanma gibi bir kısıtlama da varken... Satış sonrasından ötürü bir Opel sahibi olarak markayı öneremiyorum.
Ayrıca lpg düşünüyorsanız Hyundai / Kia, Toyota, Honda, Ford markalarına bakmanız daha mantıklı olur.

GARAJ TV

Panpa
9 Eyl 2016
6,305
8,799
4,770
Nasıl 67 ya şuan 64 bayi 62 ye veriyor ve astradan iyi performans olarak 1.6 125 beygir benzinli trendx olanlar ve yokuş kalkış desteği vs astradan donanımlı lpg uyumlu (genişlik olarak astra iyi ama focus arkası dar baya)
liste fiyatı 67 yazıyor ben ona göre yorum yaptım ayrıca 64k olan hb sedan değil

cnkakyz

Panpa
9 Eyl 2016
566
1,110
2,520
Ankara
Marka
Renault
Atmosferik araç bakmayın derim. Astra j zaten ağır 1.6 115 hp şehir için 10 lt falan yakar, performansıda tatmin etmez. 1.4 turbo k kasa bakın derim. Günümüz şartlarına göre alacağınız araba ne kadar iyi olursa olsun dediğiniz motorla mutlu etmez.

sdt

Profesör
8 Eyl 2016
108
116
1,185
Focus bakın bence astranın kasa ağır araç gitmiyor..

remuss

Elit Apaçi
12 Eyl 2016
59
25
970
Dün 1.6 115 hp aracımı sattım 2015 sorunu olan varsa ulaşabilir

AlperErdem

Profesör
Beta Programı
10 Eyl 2016
508
572
1,770
Aslında şöyle bir şey var astra k 1.4 150 hp ve 245nm tork. 1.6 Focus ise 125hp ve 159nm tork. Bu yüzden Astra sürüş bakımından hem daha zevkli olur hemde daha az yakar diye düşünüyorum. Zaten kişisel görüşüme göre focusun tasarımı çok sade geliyor, Astra ise bence güzel bir araç. Ama kaputun altındakilerin ömrü hangisinde daha uzun ömürlü ve dayanıklıdır, onun hakkında bir şey diyemeyeceğim. Belki focus daha iyidir belki astra.:)

AlperErdem

Profesör
Beta Programı
10 Eyl 2016
508
572
1,770
Son çıkan Opel Gürses rezaletinden sonra ( https://www.otopark.com/forum/threads/gürses-opel-rezaleti.1157/ ) bence Opel'i bir daha düşünün. 5 yıl boyunca kullanma gibi bir kısıtlama da varken... Satış sonrasından ötürü bir Opel sahibi olarak markayı öneremiyorum.
Ayrıca lpg düşünüyorsanız Hyundai / Kia, Toyota, Honda, Ford markalarına bakmanız daha mantıklı olur.
Dediğiniz doğru bende o haberi büyük şaşkınlıkla okudum. Fakat şöyle bir şey de var; Her servis böyle olacak diye bir şey yok. Belkide bizim bilmediğimiz bir sürü Vw, mercedes, bmw gibi markaların böyle servis sıkıntıları da olabilir. O birazda oturduğun yerdeki servisçinin insanlığına kalmış bir şey diye düşünüyorum.

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,046
7
51,399
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Dediğiniz doğru bende o haberi büyük şaşkınlıkla okudum. Fakat şöyle bir şey de var; Her servis böyle olacak diye bir şey yok. Belkide bizim bilmediğimiz bir sürü Vw, mercedes, bmw gibi markaların böyle servis sıkıntıları da olabilir. O birazda oturduğun yerdeki servisçinin insanlığına kalmış bir şey diye düşünüyorum.
Opel Gürses haricinde 2 ayrı Opel servisinden ağır kazıklar yiyip, çevremde başka kader ortakları da görünce ben o yüzden bunu Türkiye temsilciliği seviyesinde başıboşluk olarak değerlendirdim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım