yeni egea sw

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ali_tremonti

Panpa
8 Eyl 2016
1,610
1,940
2,570
26
Millet egea sw artık fiatın sitesine eklenmiş :)

Akın

Panpa
Beta Programı
9 Eyl 2016
3,368
7,207
4,970
İstanbul-Tunceli
Marka
Yok
Egea'nın sedan versiyonunu hiç beğenmedim ama hatchback ve sw çok güzel. Ama fiyat çok fazla 74.900'e daha üstün rakipleri var egea'nın.

Akın

Panpa
Beta Programı
9 Eyl 2016
3,368
7,207
4,970
İstanbul-Tunceli
Marka
Yok
Pardon hocam 74.900'ü boş paket sandım.
O dolulukta egea'nın fiyatı diğer rakiplerine göre iyi. Ayrıca baya şık duruyor.

gokhanaydogdu06

Profesör
9 Eyl 2016
120
79
1,035
37
Ankara
Bir fiat kullanicisi olarak egea benden tam puan aldi diyebilirim tamam belki o fiyata daha degisik arabalar alabilirsin ancak f/p olarak bence guzel

duhan13

Profesör
10 Eyl 2016
190
271
1,335
27
adana
egea ilk çıktığında bi çok kaza fotoğrafları piyasaya döküldü bi çoğunda dağılmış arac ama arabanın dağıldığına değilde yaşam alanını koruyup korumadığına bakmak lazım.

bsonmez

Profesör
8 Eyl 2016
64
84
1,010
Konya
8 aydır Egea sedan kullanıyorum. Sıcak asfaltta yol gürültüsü oldukça düşük. Rüzgar sesi de 110 dan sonra gelmeye başlıyor. Kaplama yollarda ise yol sesi kabine giriyor. Başka araçlarla kaplama yollardan geçmediğim için karşılaştırma yapamayacağım.

@abkhaz

Asfalt Kurutucu
15 Kas 2016
11
4
595
Sevemedim gitti fiat arabasını,teneke gibi geliyor ,egea dersek kimine göre iyi araba olsada bana göre o paraların arabası değil,..

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,042
7
51,377
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Sevemedim gitti fiat arabasını,teneke gibi geliyor ,egea dersek kimine göre iyi araba olsada bana göre o paraların arabası değil,..
Fiat bir ara çok boşlamıştı, kendini ticarilere vermişti. Ama son zamanlarda Bravo ile başlayan çabalar bence iyiydi. Motor işini zaten yıllar önce kotardılar. Süspansiyon sisteminde de kendi karakterleri oturmuş durumda. Egea'da da şu meşhur EuroNCAP testlerini incelediğimde gerçekten artık sağlam şasi yaptıklarına ikna oldum. Koltuk tasarımını gözden geçirmeleri gerekiyor. Güvenlik zaafiyeti oradan patlak veriyor. Gelecek için umut verici bir ürün Egea. Peşine düşerlerse bu aracı tamamen yenilemeden bile 5 yıldız aldırabilirler. O zaman satışlar da patlar. Vizyonlarına bağlı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım