HABER Yeni nesil SEAT Ibiza Barcelona'da tanıtıldı!

kenblock

Panpa
Beta Programı
24 Ocak 2017
5,267
1
9,392
4,970
kocaeli
S60 da eski mondeo alt yapılı bir araba ve o araba da baya büyük nasıl böyle yapmışlar anlam veremedim :)
Aynen ama çok sportif bir horunusu var gençler için güzel bir seçenek olabilir .
Passat baba arabası izlenimi uyandırıyor superb , mondeo , c serisi de keza öyle ama özellikle güncel insignia , f30 bmw ler ve s60 daha genç arabası gibi duruyor .

Lenovo A7000-a cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

GARAJ TV

Panpa
9 Eyl 2016
6,305
8,799
4,770
Aynen ama çok sportif bir horunusu var gençler için güzel bir seçenek olabilir .
Passat baba arabası izlenimi uyandırıyor superb , mondeo , c serisi de keza öyle ama özellikle güncel insignia , f30 bmw ler ve s60 daha genç arabası gibi duruyor .

Ama şöyle bir durum var bu sınıftaki arabalar genelde aile arabası olarak kullanılıyor o yüzden iç mekandaki kullanışsızlık büyük bir eksi bence bide katılmadığım olay c serisi o da baba ile genç arasında kalmış gibi.

kenblock

Panpa
Beta Programı
24 Ocak 2017
5,267
1
9,392
4,970
kocaeli
Ama şöyle bir durum var bu sınıftaki arabalar genelde aile arabası olarak kullanılıyor o yüzden iç mekandaki kullanışsızlık büyük bir eksi bence bide katılmadığım olay c serisi o da baba ile genç arasında kalmış gibi.
Aile arabası olarks kullanacaksam superb veya mondeo arasında seçim yapardım fiyatına göre insigniada olabilir .

C serisinin arkası maalesef s60 tanda dar ve devasa boyutlarda şaft tüneli var :)

GARAJ TV

Panpa
9 Eyl 2016
6,305
8,799
4,770
Aile arabası olarks kullanacaksam superb veya mondeo arasında seçim yapardım fiyatına göre insigniada olabilir .

C serisinin arkası maalesef s60 tanda dar ve devasa boyutlarda şaft tüneli var :)

İnsignia;superb,mondeo,passat talisman varken aile arabası olarak çokta kullanışlı değil daha çok her opelde olduğu gibi sürücüye yönelik bir araba.

S60 maalesef kullanamadım ama 1.6 t4 her zaman listemdedir.
C serisini birazcık kullanma fırsatı buldum araba gayet güzelde beklediğimden daha gergindi herhalde gençleri çekmek için öyle bir yön almışlar.

Renard

Panpa
8 Eyl 2016
1,534
4,749
4,070
37
İstanbul
Marka
BMW
ghost gösterge 150hplik yeni tsi vs. b segmentini karıştıracak gibi duruyor. yükselen fiyatlar neticesinde türkiye'de b segmentine talep daha da fazla artacak. bu segment epey önem kazanacak. dolayısıyla bol oyuncaklı arabaların rekabeti arttırması önemliydi. ibiza öne atlayacak. fiesta ve polo'nun çıkışıyla segmentte taşlar yerine 2018'de oturur.

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
ghost gösterge 150hplik yeni tsi vs. b segmentini karıştıracak gibi duruyor. yükselen fiyatlar neticesinde türkiye'de b segmentine talep daha da fazla artacak. bu segment epey önem kazanacak. dolayısıyla bol oyuncaklı arabaların rekabeti arttırması önemliydi. ibiza öne atlayacak. fiesta ve polo'nun çıkışıyla segmentte taşlar yerine 2018'de oturur.
Ghost gösterge İbiza'da yok. Keşke koysalardı.

Renard

Panpa
8 Eyl 2016
1,534
4,749
4,070
37
İstanbul
Marka
BMW
Lüksün hakim olduğu bu donanım paketinde LED ön farlar, sis farları, hayalet gösterge paneli, ön-arka park sensörleri ve kırmızı-beyaz LED iç mekan aydınlatmaları gibi pek çok özellik standart olarak sunulacak. Android Auto, Apple CarPlay ve Mirror Link destekli 8 inç multimedya ekranı ile Beats imzalı 300 watt ses sistemi ise opsiyon katalogunda yer alacak.
:(

Renard

Panpa
8 Eyl 2016
1,534
4,749
4,070
37
İstanbul
Marka
BMW
Yok be abi yanlış yazmışlardır çünkü bu opsiyon olsaydı fotoğraflarını gördüğümüz arabada olurdu ve yabancı kaynaklarda böyle bir bilgi yok. Ama opsiyon olsa dahi baya güzel olurdu.
gönül ister ki olsun ama olmaz ise de yıkım değil. bu arabada olmamasını avrupada kimse önemsemez. bizde fiyatlar uçtuğu için beklentiler arttı haliyle

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım