Yeni Peugeot 208 Hakkında

Alınır mı

• Evet

Kullanılan: 23 74.2%
  • Hayır

Kullanılan: 8 25.8%

• Kullanılan toplam oy
    31

ozanckl

Profesör
28 Nis 2019
201
1
305
1,385
31
Marka
Ford
images (13).jpeg

Tahmini fiyatlar ne olur ? Segmentine göre tercih ettiğiniz bir araba olur mu ? Benim kafamdaki rakama yakın fiyat olursa almayı düşünüyorum. Çok beğendim. Sizin fikirleriniz neler ?

S.Asil

Quadrifoglio Verde
Destekçi
Beta Programı
Stage 2
16 Eyl 2016
5,645
2
9,534
5,020
Adana
Marka
Alfa Romeo
Bak yemin ediyorum bot sandım basıyordum rapora :D

Karimatik ve çok güzel bir araba benim gözümde ki dayıma 208 aldırmış adamım :D tek kelime 208 dedim gittik 3 günde aldık :D cuma sipariş pazartesi teslim oldu diye hatırlıyorum yada cumartesi sipariş pazartesi teslim o biçimdi yani hızımız :D

Alfa Romeo ile takas versinler hemen alayım :D

MehmetAydin

Mehmet AYDIN
Panpa
10 Haz 2019
1,769
2,050
2,570
31
Niğde
Marka
Chevrolet
190 bin civarı olur tahminen.Ama boş pakedi 1.2 Puretech 100 hp versiyona 160 desinler satış rekoru olur.

ozanckl

Profesör
28 Nis 2019
201
1
305
1,385
31
Marka
Ford
bu renk kombinasyonuyla tam bir eşek arısına benziyor :D ama fiyatı uygun olursa bir çok alıcısı olur neden olmasın
Aslında benim hoşuma giden 508 de füme renk. Bunda da gördüm geçen gün ama fotoğraf bulup ekleyemedim. 220 bandında fiyatı olur diye tahmin ediyorum.

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,107
45,655
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Yeni Opel Corsa da yol tutus - konfor dengesi bakimindan cok guzel noktada. Sanziman, motor zaten benzer. Eger arada dise dokunur bir fiyat farki varsa Corsa tercih ederim. Cuzzi miktarda fark olursa daha iyi ic mekandan dolayi 208 alirim.

omerh1

Ömer
Senkromeççi
16 Ocak 2021
8
8
70
22
Bursa
Marka
Yok
Peugeot resmi sitesinden kayıt yaptırdım, aradılar ama henüz bir fiyat teklifi alamadım. Bayi arayacakmış. Daha sonra bana ne kadar peşinat düşünüyorsunuz diye sordular. Kendi fikrimce segmentin en iyi arabası olacak bir araba var karşımızda teknik detaylardan bağımsız tasarım anlamında konuşuyorum bu segment için böyle bir iç tasarım tüm rakiplerini eleyecek düzeyde. 508'de gösterilen yol tutuş başarısı gibi durumlar bunda da tekrarlanırsa daha da iyi olacak. O yüzden çok takibimde olan bir araçtı, Sinan abiyle de konuşmuştum araç hakkında. Manuel ve çok düşük beygirli bir versiyonu var sanırım onu 160 civarı yaparlarsa en ful paketi yani GT-Line'da maksimum 230-240 olur gibi geliyor bana. Polo'nun şu an highline paketi 230k civarlarında 208 gt-line bu sınırı çok aşmayacaktır umarım da aşmaz almayı düşündüğüm bir araç.

omerh1

Ömer
Senkromeççi
16 Ocak 2021
8
8
70
22
Bursa
Marka
Yok
Peugeot resmi sitesinden kayıt yaptırdım, aradılar ama henüz bir fiyat teklifi alamadım. Bayi arayacakmış. Daha sonra bana ne kadar peşinat düşünüyorsunuz diye sordular. Kendi fikrimce segmentin en iyi arabası olacak bir araba var karşımızda teknik detaylardan bağımsız tasarım anlamında konuşuyorum bu segment için böyle bir iç tasarım tüm rakiplerini eleyecek düzeyde. 508'de gösterilen yol tutuş başarısı gibi durumlar bunda da tekrarlanırsa daha da iyi olacak. O yüzden çok takibimde olan bir araçtı, Sinan abiyle de konuşmuştum araç hakkında. Manuel ve çok düşük beygirli bir versiyonu var sanırım onu 160 civarı yaparlarsa en ful paketi yani GT-Line'da maksimum 230-240 olur gibi geliyor bana. Polo'nun şu an highline paketi 230k civarlarında 208 gt-line bu sınırı çok aşmayacaktır umarım da aşmaz almayı düşündüğüm bir araç.

Az önce Bursa Şançelik Peugeot bayisinden dönüş aldım 1 tane araç geldiğini ve hemen satıldığını söylediler. Gelen araç 130beygirlik gt-line versiyonuymuş 250bine satmışlar dediklerine göre

ozanckl

Profesör
28 Nis 2019
201
1
305
1,385
31
Marka
Ford
Az önce Bursa Şançelik Peugeot bayisinden dönüş aldım 1 tane araç geldiğini ve hemen satıldığını söylediler. Gelen araç 130beygirlik gt-line versiyonuymuş 250bine satmışlar dediklerine göre
Beni de aradılar şançelikten. Ne zaman araç gelecek dedim cevap yok. Diğerlerinin fiyatı belirsiz. Bayide görelim desem araç yok. Çok tuhaf geldi bana.

omerh1

Ömer
Senkromeççi
16 Ocak 2021
8
8
70
22
Bursa
Marka
Yok
Beni de aradılar şançelikten. Ne zaman araç gelecek dedim cevap yok. Diğerlerinin fiyatı belirsiz. Bayide görelim desem araç yok. Çok tuhaf geldi bana.

Zaten koskoca bayiye b segment bir araçtan bile 1 tane gelmiş olması ayrı bir tuhaflık :D Bakalım bana şubatta gelecek dendi

Gökhan61

Gökhan K.
Panpa
Beta Programı
21 Eyl 2016
1,490
1
4,756
4,070
41
Trabzon
Marka
Renault
Bu kasası önceki garip cisimle kıyaslanınca çok yakışıklı olmuş. Olup olmadık kurcalamalarla anasını ağlatmayacak birileri alır umarım. Bu şartlarda zor ama.

MesutC.

Profesör
23 Şub 2019
50
1
39
1,020
istanbul
Marka
Renault
Son zamanlardaki saçma fiyatlar olmasaydı ilk çıktığında almak istediğim arabaydı ancak bu fiyatlarda imkansız.

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,107
45,655
6,820
Zonguldak
Marka
Ford

İki aracın sürüş değerlendirmesinde 208 için yegane öneri büyük ebatlı jantlardan kaçınılması yönünde. Zira şehir içinde konfor konusunda pek önerilmiyor büyük ebatlar. Bununla birlikte platform kardeşi olsa da bir Corsa kadar eğlenceli sürüşe sahip olmadığı için büyük ebatlı lastiklerin faydadan çok zarar getirdiği ortada. Topgear da konfor-sürüş zevki açısından benzer şeyleri belirterek sürüşün Corsa'da daha iyi olduğunu belirtmiş. Bakalım, başka testler de geldikçe daha kesin sonuçlara varılır ama sürüş kalitesi konusunda söylendiği gibi Corsa öndeyse her türlü Corsa'yı tercih ederim.

Son düzenleme:

ozanckl

Profesör
28 Nis 2019
201
1
305
1,385
31
Marka
Ford
Zaten koskoca bayiye b segment bir araçtan bile 1 tane gelmiş olması ayrı bir tuhaflık :D Bakalım bana şubatta gelecek dendi
Kesinlikle haklısınız. 2019 kasım ayında 508 ilk geldiginde aynı bayide 2 tane vardı. B segmenti D ye göre daha kolay ulaşılabilir (ülke şartlarında) olmasına rağmen bir araç gelmesi trajikomik biraz.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım