Yeni Polo fiyatları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sputnik

Üye
Beta Programı
11 Kas 2016
5,475
2
19,695
5,320
İstanbul
1.0 MPI eğer eski kasa ile aynı motorsa gerçekten yetersiz bir motor. Az da yakmıyor, Bodrum'da 3 gün kiraladım, en az 7 litre yaktırabildim. Atmosferik motor için gerçekten facia. 64'ten başlamasına bir şey diyemiyorum artık. Clio Symbol 74'ten başlıyordu.
Sembol 56'dan başlıyor. Dizeli 69 binden başlıyor.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...lf-1.0-tsi-comfortline-110-hp-486194349/detay polo yerine illa ki vag grubu araba olacaksa şunu tercih ederim ben kendi adıma...
69 bine Yeni Octavia 1.2tsi ambition manuel var.
66 bine fabia 1.0tsi style manuel var (başlangıcı 55 bin lira).

Polo başlangıç fiyatı (65 bin lira) cidden fazla.

İstanbullu

Panpa
8 Eyl 2016
7,345
10,782
4,770
İstanbul
Marka
Hyundai
56 BİN TL fiyatı ile japon yeni üzerinden ithal edilip türk lirası ile satılan japonlar var iken Euro ithali arabaların pek şansı yok artık.

alptamer

Profesör
26 Eki 2016
995
1,903
2,270
İstanbul
Marka
BMW
Haber Tarihi: 23.9.2009

Volkswagen'in sınıfındaki güçlü temsilcisi Polo'nun 5'inci nesli Türkiye'de satışa sunuldu. Yeni Polo, 30 bin 800 TL'den başlayan fiyatlarla satılıyor. Yeni VW Polo, bir önceki nesile göre 36 mm daha uzun ve 32 mm daha geniş. 3.952 mm uzunluğu ve 1.682 mm genişliğiyle tamamen farklı olan Yeni Polo, 1.454 mm'lik yükseliğe sahip. Yeni Polo'da artırılan bir başka boyut da bagaj hacmi; 10 lt artırılan bagaj 280 lt'lik kapasiteye ulaşmış.

Kaynak: Sabah.com.tr

Yeni Türkiye, yeni polo, yeni fiyatlar :):):):):):):)

mgdedeoglu

Reis
7 Eyl 2016
3,232
9,855
5,320
36
Stuttgart
Haber Tarihi: 23.9.2009

Volkswagen'in sınıfındaki güçlü temsilcisi Polo'nun 5'inci nesli Türkiye'de satışa sunuldu. Yeni Polo, 30 bin 800 TL'den başlayan fiyatlarla satılıyor. Yeni VW Polo, bir önceki nesile göre 36 mm daha uzun ve 32 mm daha geniş. 3.952 mm uzunluğu ve 1.682 mm genişliğiyle tamamen farklı olan Yeni Polo, 1.454 mm'lik yükseliğe sahip. Yeni Polo'da artırılan bir başka boyut da bagaj hacmi; 10 lt artırılan bagaj 280 lt'lik kapasiteye ulaşmış.

Kaynak: Sabah.com.tr

Yeni Türkiye, yeni polo, yeni fiyatlar :):):):):):):)

O gün euro kuru 2.18 imiş, bugün 4.32. Araç fiyatları artmıyor biz fakirleşiyoruz diyoruz adam arabaya binmek zorunda mısın diyor :D

GARAJ TV

Panpa
9 Eyl 2016
6,305
8,799
4,770
Verecen gardaş o zaman. Ülke içeride dışarıda sağda solda yedi düvelle savaşıyor, 3. havalimanı yapılıyor diye bunların hepsi ;)
Algı hala arabanın lüks bir şey olduğunu düşündüğü için durumlar böyle. Bir çoğu da arabası olanlara kıskançlıktan ohh iyi ki geldi diye seviniyor.

Renard

Panpa
8 Eyl 2016
1,534
4,749
4,070
37
İstanbul
Marka
BMW
doğuş şaun fazladan hava yastıklarını 480tl'ye veriyor. lansmana özel kampanya yapmışlar. araç oluşturucuya girin göreceksiniz.

fiyatlara gelirsek rakiplerine göre normal. yol sesi ve malzeme kalitesinden rahatsız olmayan ibiza alıp gayet mutlu olabilir. şunu kabul etmek lazım aradaki 10 12k fark hakikaten izolasyan malzeme kalitesi farkı. çok farkediyor ama bana sıkıntı yok diyen direkt ibiza alsın zaten

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,328
46,013
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
doğuş şaun fazladan hava yastıklarını 480tl'ye veriyor. lansmana özel kampanya yapmışlar. araç oluşturucuya girin göreceksiniz.

fiyatlara gelirsek rakiplerine göre normal. yol sesi ve malzeme kalitesinden rahatsız olmayan ibiza alıp gayet mutlu olabilir. şunu kabul etmek lazım aradaki 10 12k fark hakikaten izolasyan malzeme kalitesi farkı. çok farkediyor ama bana sıkıntı yok diyen direkt ibiza alsın zaten
Açık konuşmak gerekirse bu pahalılıkta ne polo'ya ne fiesta'ya bu kadar parayı vermeyi içime sindiremem. Hele ki sık sık uzun yol falan yapmayıp, şehir içi kullanıyorsam hiç vermem. Alırım daha ucuza dolu ibizayı, çok mu rahatsız etti ? Araç için özel yapılmış güzel bir yay takımı alırım, varsa daha kaliteli amortisör takımı alırım, gider işini iyi yapan bir yerde de araca yalıtım yaptırır bir kaç sene paşa paşa binerim.

Cagdas Cag

Panpa
Destekçi
10 Şub 2017
2,840
6,727
4,520
Marka
Audi
Açık konuşmak gerekirse bu pahalılıkta ne polo'ya ne fiesta'ya bu kadar parayı vermeyi içime sindiremem. Hele ki sık sık uzun yol falan yapmayıp, şehir içi kullanıyorsam hiç vermem. Alırım daha ucuza dolu ibizayı, çok mu rahatsız etti ? Araç için özel yapılmış güzel bir yay takımı alırım, varsa daha kaliteli amortisör takımı alırım, gider işini iyi yapan bir yerde de araca yalıtım yaptırır bir kaç sene paşa paşa binerim.
Yalıtım için karton koyarız hocam. Pahalı bir şeye gerek yok :D

Mehmet

Profesör
7 Eyl 2016
5,850
12,558
4,970
1.0 Skoda Octavia var cenk hocam 100 k bandında idi fiyati bildiğim kadariyla veya golf var http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...golf-1.0-tsi-comfortline-0-km-463337538/detay

Son düzenleme:

sinan-cetin

Profesör
11 Eyl 2016
237
856
2,085
Bursa
Yalıtım için karton koyarız hocam. Pahalı bir şeye gerek yok :D
Screenshot_20170926-151740.png

Talismanın orijinali böyle zaten :D

by

Reis
17 Kas 2016
3,737
7,355
5,020
İstanbul
Marka
Peugeot
56 BİN TL fiyatı ile japon yeni üzerinden ithal edilip türk lirası ile satılan japonlar var iken Euro ithali arabaların pek şansı yok artık.

Japon araclarinin fiyatlari da pek uygun degil ki.Arada oyle cok aman aman dise dokunur bir fark yok.Japon araclarinin TR'ye Yen kurundan geldigine emin misiniz ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım