Yüzde 100 OTO

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Yalman

Asfalt Kurutucu
8 Eyl 2016
38
65
635
Güzelim araçların içine edip bırakan bir ekip. Bir tane e36'yı sözde yeniledikleri bir bölümünü izlemiştim youtubedan diğer bölümleri izlemedim ama internetten rezil ettikleri araçlara baktım diyecek söz bulamıyorum ayrıca neden çoğuna mat kaplama yapmışlar onu da anlamadım :)

duhan13

Profesör
10 Eyl 2016
190
271
1,335
27
adana
Karlikçınin,Bu araca badikit yapcam spoyler takcam ozel marsbiyel takcam demesi bitiriyo beni.
Jantci elde kalmis alakasiz jantlari takiyor ve kaliper boyarken rastgele spreyi bi oraya bi buraya sıkıyor.
Egzostcu yuvarlak egzost yuvasina ucgen egzost ucu takiyor.
Dusununce bi isini duzgun yapan dösemeci bence.

Mehmet

Profesör
7 Eyl 2016
5,850
12,558
4,970
Karlikçınin,Bu araca badikit yapcam spoyler takcam ozel marsbiyel takcam demesi bitiriyo beni.
Jantci elde kalmis alakasiz jantlari takiyor ve kaliper boyarken rastgele spreyi bi oraya bi buraya sıkıyor.
Egzostcu yuvarlak egzost yuvasina ucgen egzost ucu takiyor.
Dusununce bi isini duzgun yapan dösemeci bence.
Kaliper boyama + ucgen egsoz en az 50 beygir:p

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,042
7
51,377
6,820
Kocaeli
Marka
Opel

Boya işçiliği baya iyi ya baksanıza :D
Dar alanlardaki kaliteli işçiliği bu sete borçlular. :D
upload_2016-11-26_22-57-17.png

Onay Kalkan

Profesör
8 Eyl 2016
415
749
1,695
29
Sakarya
Marka
Hyundai

Boya işçiliği baya iyi ya baksanıza :D
Of of of, bu ne böyle :D Bunu boyayan kör olmuştur kesin :D Eski sohbet yazılımında 406 paylaşılmıştı ve merak edip izlemiştim. Gözlerimi kanattı, evlerden ırak :D

Ama işin şakasını bir yana bırakalım, bir yurtdışındakilere bakıyorum bir de bunlara bakıyorum ve içim acıyor. Böyle adamlara böyle saçma şekilde güya otomobil programı yaptırıyorlar ya, yazık! Ağlanacak halimize gülüyoruz, alıştık artık, alıştırdılar...

Son düzenleme:

duhan13

Profesör
10 Eyl 2016
190
271
1,335
27
adana
Of of of, bu ne böyle :D Bunu boyayan kör olmuştur kesin :D Eski sohbet yazılımında 406 paylaşılmıştı ve merak edip izlemiştim. Gözlerimi kanattı, evlerden ırak :D

Ama işin şakasını bir yana bırakalım, bir yurtdışındakilere bakıyorum bir de bunlara bakıyorum ve içim acıyor. Böyle adamlara böyle saçma şekilde güya otomobil programı yaptırıyorlar ya, yazık! Ağlanacak halimize gülüyoruz, alıştık artık, alıştırdılar...
Badikitle arabanin altini dusuruyorlar iste ne guzel konfor falan bozulmuyo.

sputnik

Üye
Beta Programı
11 Kas 2016
5,475
2
19,695
5,320
İstanbul
TRT Haber'de (ydi sanırım) bir programa denk gelip bakmıştım biraz, bunlar mı bilmiyorum ama hoşuma gitmemişti.
Araba SOS, wheeler dealers, counting cars vs. araba yenileme programlarını izledikten sonra bunlar çok kalitesiz geliyor.
Güzelim Peugeot'yu hiç etmişler.

Son düzenleme:

Onay Kalkan

Profesör
8 Eyl 2016
415
749
1,695
29
Sakarya
Marka
Hyundai
TRT Haber'de (ydi sanırım) bir programa denk gelip bakmıştım biraz, bunlar mı bilmiyorum ama hoşuma gitmemişti.
Araba SOS, wheeler dealers, counting cars vs. araba yenileme programlarını izledikten sonra bunlar çok kalitesiz geliyor.
Güzelim Peugeot'yu hiç etmişler.
Keşke sadece kalitesiz olsa. Bunların yaptığı eziyeti apaçiler yapmaz. En fazla çakma sunroof, xenon ve turbo yazısı takıp sis açarlar. Bu adamlar ise apaçiliğe yeni bir soluk getirmiş durumda.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım