Yüzde 100 OTO

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Koraykaya

Koray
İcracı
4 Kas 2016
1,977
6,025
5,270
Didim
Marka
Dacia
adam bide bunlara bi tepsi baklava yaptırmış helal olsun nasıl içine et..niz diye araç teslim kısmında :D

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,019
7
51,352
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
adam bide bunlara bi tepsi baklava yaptırmış helal olsun nasıl içine et..niz diye araç teslim kısmında :D
Yine yüklenmişler vidalara. O boya işlemi nasıldı öyle ya :( İzleyemedim es geçtim orayı. Pertten toplama der o boyayı görenler. Ben araç sahibi olsam kamera arkasında en azından eski O.Z. jantlarını isterdim. Bari oradan daha fazla zarar etmesin.

Koraykaya

Koray
İcracı
4 Kas 2016
1,977
6,025
5,270
Didim
Marka
Dacia
Yine yüklenmişler vidalara. O boya işlemi nasıldı öyle ya :( İzleyemedim es geçtim orayı. Pertten toplama der o boyayı görenler. Ben araç sahibi olsam kamera arkasında en azından eski O.Z. jantlarını isterdim. Bari oradan daha fazla zarar etmesin.
boya kısmı öyle bişey ki adam sanki sanayide demir panjur boyası atıyor saçma sapan yok mat yok parlak. Birde egzoza uç ekliyip boyuyorlar ona kopuyom yapın adama sıfır on numara bir egsoz sanki para yok jantçı desen ayrı dünya haklsıın valla ama adam farkında değildi bence arabanın gittiğine baya bi sevindi ruhunu teslim etcekti az daha :DD

Koraykaya

Koray
İcracı
4 Kas 2016
1,977
6,025
5,270
Didim
Marka
Dacia
Bence jantlar hariç araba fena durmuyor. Boya rengi güzel ama işçiliği kötü. Karlıkçı bey fena yapmamış ilk defa.
hani subarunun bu renkte yapılmış ve kült olmuş bir modifiyesi vardır hatırlamışsınızdır. İşte ona benzetmeye çalışmışlar kopyala yapıştır yöntem ile ondandır yoksa karlıkçıya kalsa iş yaş :D

EmreBHZ

Profesör
8 Eyl 2016
672
1,274
2,270
Abi bu ne ya vallahi bunla gezmeye utanırım
maxresdefault.jpg

maxresdefault.jpg

disfordangerous

Asfalt Kurutucu
11 Kas 2016
40
23
595
Marka
Honda
TRT'nin Nat Geo, Discovery Channel, BBC'deki programlardan esin alarak oluşturmuş olduğu bir başyapıt.
Hiç unutmam bir adamın audi a4ünü yaparken ona nasıl bir şey istediklerini soruyorlar siyah James bondun arabası tarzı bir şey istediğini söylüyor, ama sonucunda şu anda hatırlamadığım renk olan bir renk yapıyorlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım