Haberler

Yeni Bugatti geliyor!

Veyron’u üretimden kaldıran Bugatti bir süredir sessizliğe bürünmüştü ve herkes sıradaki aracı merakla bekliyordu. Gözlerden uzakta geliştirilen yeni Bugatti Chiron test sırasında bir vatandaşın kamerasına yakalandı. Görüntüler çok net olmasa da Chiron kendini rahatlıkla belli ediyor.

BMW i8, Lamborghini Huracan ve Bugatti Veyron ile beraber kamuflajlı olarak seyahat eden 2 adet Chiron ilk kez görüntüleniyor. Aracın teknik özellikleri ile ilgili ortada bir bilgi olmasa da Veyron’da kullanılan 8 litrelik W16 motorun güçlendirilmiş haline ve 7 ileri çift kavramalı şanzımana sahip olduğu düşünülüyor. 1500 beygir ve 1500 Nm torka sahip olması planlanan aracın bu sene tanıtılıp, önümüzdeki sene ise satışa çıkartılması bekleniyor.

Etiketler

Umut

Otomobil tutkum 3 yaşındayken annemin bana aldığı 1:24 ölçekli Ford Ka'ya karşı duyduğum sempati ile başladı ve büyüyerek devam etti, en son mühendislik okumama sebep oldu. Ayaklarım pedallara, kollarım direksiyona yetiştiğinden beri tekerleği olan herhangi bir araçtan aldığım hazzı başka hiçbir şeyden alamaz oldum. 2012'den beri hayranlıkla takip ettiğim Otopark ailesine 2014 sonunda katılmam hayatımda yeni bir sayfa açtı.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı