Haberler

Discovery Sport’a 2017 güncellemesi
Land Rover, Discovery Sport modeli için yaptığı güncellemeyle gelen yeni multimedya sistemini tanıttı. 10.2 inç boyutundaki InControl Touch Pro isimli sistem, entegre edilen Tile uygulaması ile övgüyü hak ediyor. Bu arada Discovery Sport, bu uygulamayı kullanan ilk otomobil!

Tile uygulaması, Bluetooth teknolojisi ile belirlediğiniz eşyaların konumunu bulmaya yardımcı olan bir sistem olarak biliniyor. Mesela, aceleyle evden çıktınız ve telefonunuzu unuttunuz. Arabaya bindiğinizde, araba bunu fark ederek size durumu bildiriyor. Ya da tüm eşyalarınız arabada gözüküyor ama telefonunuz ortada değil. Bu durumda da uygulamadan alarm sinyali göndererek telefonunuzun nerede olduğunu kolayca bulabiliyorsunuz.

Yeni InControl Touch Pro sistemi ile akıllı telefonunuzu eşleştirdikten sonra sistemi, telefon ekranı gibi kullanabiliyorsunuz. Yakınlaştırma ve uzaklaştırma gibi parmak hareketleri de aynen tablet ve telefonlardaki gibi kullanılabiliyor. Bunlara ek olarak yeni sistem, Intel’in yüksek performanslı işlemcilerini kullanıyor ve 60 Gigabyte SSD dahili hafıza sunuyor.

Güncelleme sadece multimedya sistemiyle kalmayıp, “Graphite Pack” opsiyonuyla birlikte yeni renk seçenekleri de eklenmiş. 19 inç jantlar ile gelen opsiyon, gri kontrastlı tavan ve siyah ayna kapakları gibi detaylara sahip.

https://www.youtube.com/watch?v=O2DUfJ3ShZ4&feature=youtu.be

 

 

 

 

 

 

 

Furkan Turan

20 yaşında genç bir otomobil tutkunuyum. Beni yolda bırakmayan her otomobile saygı duyarım. Ama sevmem için çok daha fazlası gerekir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu