En Son Ne Aldınız?

fksarall

Panpa
8 Eyl 2016
1,548
3,367
3,770
Ankara
Marka
BMW
Aynısına bakıyordum, gelsin bi fotoğraf atarsın artık.
Geleli çok oldu da, zamanı yeni bulabildim fotoğraf için. Ölü pedalla beraber 25 dolara çok çok iyi kalitesi. Pisliğin kusuruna bakmayın.
IhlXX90.jpg
Bunun dışında anahtar kabı aldım yine Aliexpress'ten. Kalitesi fena değil ama anahtarı bayağı büyütüyor boyut olarak.
schluesseletui-m-perf-f20.jpg
Bir de cam altı krom çıta aldım. Koyu renk arabaların olmazsa olmazı bana göre. Diğer türlü o bölge çok boş kalıyor.
YXM4W0F.jpg
DOcmJ5k.jpg

emert20

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
2,451
6,788
4,270
27
Denizli
Marka
Fiat
Geleli çok oldu da, zamanı yeni bulabildim fotoğraf için. Ölü pedalla beraber 25 dolara çok çok iyi kalitesi. Pisliğin kusuruna bakmayın.
IhlXX90.jpg
Bunun dışında anahtar kabı aldım yine Aliexpress'ten. Kalitesi fena değil ama anahtarı bayağı büyütüyor boyut olarak.
Bir de cam altı krom çıta aldım. Koyu renk arabaların olmazsa olmazı bana göre. Diğer türlü o bölge çok boş kalıyor.
YXM4W0F.jpg
DOcmJ5k.jpg
Fotoğraflar gözükmüyor :(

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
IhlXX90.jpg
YXM4W0F.jpg
DOcmJ5k.jpg
Hocam cita yi nereden temin ettiniz peki birde fiyat alabilirmiyim

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım