Geyik Başlığı 3

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Araç çok iyi ama o parmak izleri nedir öyle :eek:.

Tam bende paylaşmaya geliyordum ki siz paylaşmamışsınız :D. Autonomus v3 diyorlar yahu Tesla bile daha v2'de adamlar aşmış. Hele ayak masajı, klima çıkışları ve o arka farlar.... Tabi S Class çok daha güzel ve gelişmiş bir araba... Yapilan oylamada da insanlar aynen bunu diyor...

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Herkese iyi geceler :) şunu izleyince insanın yüzünde ister istemez bi tebessüm oluşuyor :).

DouglasAdams

DOKTOR
Destekçi
24 Mar 2017
9,921
2
24,229
5,320
İzmir
Marka
Toyota
Katılıyorum, şaka maka adamlar öyle bir tasarım yapmış ki 17 senedir bir gram eskimedi gözümde alet. Keşke malum tayfanın eline düşmeseydi...
Civic kasaları da öyle eskimiyor mesela.Ne çağının çizgileri ne çağının ilerisi çizgilere sahipler çünkü.Ortaya beğeneni /beğenmeyeni çok olan tasarımlar yapıyorlar.Gözümüz alışmıyor böylece

kenblock

Panpa
Beta Programı
24 Ocak 2017
5,292
1
9,444
4,970
kocaeli
Bahsettim mı bilmiyorum , aracımızın klimasindan iğrenç kokular geliyordu .
Detailingle alakam olduğundan çözümünü biliyordum ancak aradığım ürünleri internet haricinde bir yerde bulamadım .
Sanayiye gitsem bulurdum da yolum düşmedi . 1.5/2 ay boyunca ne yapı marketler ne benzinlikciler gezdim . İnanılır gibi değil Kocaeli'nin en büyük Shell istasyonunda , Koctasta , realde , diğer petrol istasyonlarında olmayan şey sadece su almak için girdiğim Balıkesir Bandirmadaki bir Aytemiz istasyonunda karşıma çıkmıştı. Direk aldım. Kullanma talimatını okudum , uyguladım.
Ürün güzel olmasına güzel , etkili , ardinda hoş bir koku bırakıyor ancak kontağı açınca ne görelim :) babama freni bırak diyorum basmiyorumki diyor. Bastım - bıraktım - kokledim olmadı ... Sanayi yolu gözüktü .
Sprey galiba fren musurune temas etmiş 10 TL ile kurtardık . Ama müsur ile ilgili 2. Olay bu , ilkinde hiç yanmiyordu şuan üzerinde Tofaş musurü var galiba :)

Lenovo A7000-a cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

DouglasAdams

DOKTOR
Destekçi
24 Mar 2017
9,921
2
24,229
5,320
İzmir
Marka
Toyota
Japonlara o konuda hayranım. Adamlar bozulmayan otomobil üretiyor resmen. Çok ciddi söylüyorum citroen falan alsanız direkt uçurumdan atarsınız japondan sonra.
Şu aralar en büyük problemimiz corollanın son iki tık yakıtla gezmesi.Dip depo kullandığımızda performanstan düşüyor.Evde yattığı için doldurmuyor depoyu peder.Alan da 20 lira atıp eve dönüyor.

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,238
45,841
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Şu aralar en büyük problemimiz corollanın son iki tık yakıtla gezmesi.Dip depo kullandığımızda performanstan düşüyor.Evde yattığı için doldurmuyor depoyu peder.Alan da 20 lira atıp eve dönüyor.
Dip depo kullanınca deponun içinde alta biriken bütün pislikler olduğu gibi motorun içinde yakıt sisteminin içinde geziniyor. Çok can sıkan ve ciddi hasarlara neden olabilen bir şey bu. Dip depo kullanmamak gerek araçları. Hele dizel bir araç varsa aklından bile geçirmemek lazım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım