Geyik Başlığı 3

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Apple olsun samsung olsun çıkan hatalar insanı güldüren cinsten artık.. şöyle son haberlere baktımda apple'da son gelen güncelleme ile beraber hesap makinesi yanlış hesap yapıyor , maps özelliğinde gördüğün gibi ayfonkarahisar yazıyor . Samsung ise hepten daha daha ağır hatalar ile karşımıza çıkıyor s8 modeli olur olmaz yerde donuyor , kişilerim menüsüne girerken donuyor. "hard reset" yaparsan düzelme ihtimali var ama bazı kullanıcılarda o bile işe yaramıyor pil bitene kadar beklemek zorundasın .. benim anladigim teknolojinin gelişmekte olduğu bu zamanda gelisme ile beraber hatalarda çoğalmaya başladı ..
Gecen sene ithalat garantili f/p si guzel olan bi telefon aldim. Hala yeni cikanlarin hicbiri aa bende olmayan seyi koymuslar hemen aldirmayalim dedirtemedi. Ne zaman katlanabilen ekranlar cikar (ki az kaldi yoldalar) o zaman degistircem artik.

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,636
1
64,453
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
784E903F-452F-41AB-A687-009A80680B08.jpeg

Denizli :)

DuzboruDownpipe

Reis
Destekçi
Beta Programı
9 Eyl 2016
7,599
18,378
5,020
Kocaeli
Marka
Volkswagen
Gecen sene ithalat garantili f/p si guzel olan bi telefon aldim. Hala yeni cikanlarin hicbiri aa bende olmayan seyi koymuslar hemen aldirmayalim dedirtemedi. Ne zaman katlanabilen ekranlar cikar (ki az kaldi yoldalar) o zaman degistircem artik.
Abi senin telefona android 7 nougat geldi mi?C serisinde güncelleme ile ilgili problem var diyorlardı da.

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Abi senin telefona android 7 nougat geldi mi?C serisinde güncelleme ile ilgili problem var diyorlardı da.
Yok gelmedi bir sikintisi var muhtemel . 8.0 oreo gectim 11 e kadar alabilecek cihaza samsung vermedi guncelleme ilginc hos cikarsa yapmayi dusunmuyorum sistem su an tam istedigim gibi şıkır şıkır yoksa forumda @alfhonso ya donerim asus icin uzuluyordu :D aa pardon ip 8 vardi dimi sende mudur

Yakup♤34

Profesör
14 Kas 2016
547
1,373
2,470
İstanbul

Ben su an kullandigim telefonun özelliklerinin diğer rakiplerine göre daha iyi ve sorunsuz olduğu için almıştım.. katlanabilir telefonlar çıktığı zamanda donanımsal olarak herhangi bir sorun olmasa bile yazılımsal olarak çıkan sorunlar telefondan soğumaya yetecektir bana gore..

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Ben su an kullandigim telefonun özelliklerinin diğer rakiplerine göre daha iyi ve sorunsuz olduğu için almıştım.. katlanabilir telefonlar çıktığı zamanda donanımsal olarak herhangi bir sorun olmasa bile yazılımsal olarak çıkan sorunlar telefondan soğumaya yetecektir bana gore..
O banko biz zenginmiyiz mudur gibi iphone kullanalim

İstanbullu

Panpa
8 Eyl 2016
7,345
10,782
4,770
İstanbul
Marka
Hyundai
Bu akşam 72 km yolum var, depoda ise 8 litre gazım. Ama araba 3 litre kaldığında benzine geçiyor. Şimdi lpg ışığı henuz yanmadı, ama yolda yanacak demek bu. Ben bu 8 litreden 3 litreyi düşersem geriye 5 litre kalıyor. Lpg ışığı sönmeden 72 km yolu gidermiyim.

At

Takipçi
Beta Programı
29 Eki 2016
6,487
16,238
5,020
Antalya
Marka
Aston Martin
Bu akşam 72 km yolum var, depoda ise 8 litre gazım. Ama araba 3 litre kaldığında benzine geçiyor. Şimdi lpg ışığı henuz yanmadı, ama yolda yanacak demek bu. Ben bu 8 litreden 3 litreyi düşersem geriye 5 litre kalıyor. Lpg ışığı sönmeden 72 km yolu gidermiyim.
Sen yaparsın abi

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,636
1
64,453
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Yok gelmedi bir sikintisi var muhtemel . 8.0 oreo gectim 11 e kadar alabilecek cihaza samsung vermedi guncelleme ilginc hos cikarsa yapmayi dusunmuyorum sistem su an tam istedigim gibi şıkır şıkır yoksa forumda @alfhonso ya donerim asus icin uzuluyordu :D aa pardon ip 8 vardi dimi sende mudur

gel satayım sana asus :p

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım